farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Do kwietnia siewnika nie szukam bo jak dobrze pójdzie to wymienię swój konny na taki sam ale w lepszym stanie technicznym ale to muszę w polu go przetestować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
29 minut temu, witejus napisał:

🤣Ty 200 kilowej babie najebał🤣

W czeskiej nie pisał ile ma 👍 taką wagą tłuszczu to nawet Pudzianowski miał by kłopot 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
Przed chwilą, TheraRolnik napisał:

W czeskiej nie pisał ile ma 👍 taką wagą tłuszczu to nawet Pudzianowski miał by kłopot 😅

Z ciebie kruszyno to by mokra plama została jak by się na ciebie rzuciła 🤪

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
23 minuty temu, Sylwekx25 napisał:

To posiedzieć wspólnie z dziewczyną czy razem wyjść gdzieś na kolację czy do kina to źle? Chłopie jak Ty takie masz podejście do kobiet to nic dziwnego, że jesteś sam. Co byś chciał żeby ryła z Tobą motyką w kartoflach ubrana w chustkę i walonki , wywalała gnój od kur , gotowała, prała sprzątała a od życia nic się jej nie należy?

Najlepiej żeby jeszcze pole obroniła, krowy wydoiła a ja bym sobie poleżał 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
4 minuty temu, stempos1980 napisał:

Z ciebie kruszyno to by mokra plama została

cycem by zabiła

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5593

A potem jeszcze na Tobie poskakała bo po co się ruszać 😂


TheraRolnik napisał:

23 minuty temu, Sylwekx25 napisał:

To posiedzieć wspólnie z dziewczyną czy razem wyjść gdzieś na kolację czy do kina to źle? Chłopie jak Ty takie masz podejście do kobiet to nic dziwnego, że jesteś sam. Co byś chciał żeby ryła z Tobą motyką w kartoflach ubrana w chustkę i walonki , wywalała gnój od kur , gotowała, prała sprzątała a od życia nic się jej nie należy?

Najlepiej żeby jeszcze pole obroniła, krowy wydoiła a ja bym sobie poleżał 😎


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
4 minuty temu, stempos1980 napisał:

Z ciebie kruszyno to by mokra plama została jak by się na ciebie rzuciła 🤪

Taka to tylko zwabić na żarcie i zamknąć w piwnicy tylko drzwi muszą być mocne żeby nie wyważyła 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1975
40 minut temu, TheraRolnik napisał:

Bo każdy sam, niech się kilku zbierze i już fikac nie będzie  

Patrząc na jej wagę można rzec... Do maciory tez kilku chłopa potrzeba żeby ją złapać 😛

Dobra zawodniczka z przeszłością ochroniarki położy i 5 takich leszczy jak Ty. ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, TheraRolnik napisał:

Najlepiej żeby jeszcze pole obroniła, krowy wydoiła a ja bym sobie poleżał 😎

Takiej przyjemności jak robota ciapkiem w polu bym nie oddał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
1 minutę temu, Sylwekx25 napisał:

A potem jeszcze na Tobie poskakała bo po co się ruszać 😂

 

 

 

Ale delikatnie żeby mnie nie poobijała 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    355
2 godziny temu, slawek74 napisał:

sruta rzepakowa sojowa raps laktostart drożdże kreda tlenek soda napisałem 6/7 zalezy jaki miesiąc

Ile wychodzi Ci średnio na sztukę rzepaku i soi? Mieszasz razem w mieszalniku czy z ręki dajesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5593
Rolnik200598 napisał:

1 minutę temu, TheraRolnik napisał:

Najlepiej żeby jeszcze pole obroniła, krowy wydoiła a ja bym sobie poleżał 😎

Takiej przyjemności jak robota ciapkiem w polu bym nie oddał

Ciapkiem to chyba raczej pokuta a nie przyjemność 😜

  • Haha 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na hektarze to czysta przyjemność, jakbym miał więcej to też spokojnie bym obrobił. 

1 minutę temu, Sylwekx25 napisał:

Ciapkiem to chyba raczej pokuta a nie przyjemność 😜

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
43 minuty temu, Leszy napisał:

Mam 30 lat, i chyba już wszyscy z mojego pokolenia(młodsi i starsi parę lat) rolnicy mają żony,  oraz dzieci(chociaż nie wszyscy).  Więc na to bym tak nie narzekał. Zaś co do obiadów, to znam i takie przypadki z pokolenia moich rodziców co obiadów nie gotowały, bo matki albo teściowe to robiły. Więc to nie jest znów taki znak czasów. 

To ja mam 21 i już kilku co ze mna do klasy chodziło ma dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
4 minuty temu, Sylwekx25 napisał:

Ciapkiem to chyba raczej pokuta a nie przyjemność 😜

A co ty chcesz od ciapka co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5593

To gdzie żeś był jak inni moczyli?🤔


TheraRolnik napisał:

43 minuty temu, Leszy napisał:

Mam 30 lat, i chyba już wszyscy z mojego pokolenia(młodsi i starsi parę lat) rolnicy mają żony,  oraz dzieci(chociaż nie wszyscy).  Więc na to bym tak nie narzekał. Zaś co do obiadów, to znam i takie przypadki z pokolenia moich rodziców co obiadów nie gotowały, bo matki albo teściowe to robiły. Więc to nie jest znów taki znak czasów. 

To ja mam 21 i już kilku co ze mna do klasy chodziło ma dzieci 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5593
stempos1980 napisał:

4 minuty temu, Sylwekx25 napisał:

Ciapkiem to chyba raczej pokuta a nie przyjemność 😜

A co ty chcesz od ciapka co?

Jakoś nigdy mi nie pasował ten ciągnik 😉. Jak było mniej ziemi i sąsiad jeszcze gospodarzył to opryski robiło się wspólnie, jego ciapek i nasz opryskiwacz bo on nie miał, po przesiadce z choćby 60-tki jeździło mi się tym po prostu źle, jego był jeszcze z tym siedzeniem na resorze , już nie raz to było spawane to pozycja za kierownicą była niewygodna bo siedziało się nisko i bardzo z tyłu. O cholernie ciężko pracującym układzie kierowniczym nie wspomnę no ale to już wina właściciela. Po kilku godzinach jazdy ręce bolały niczym od wyrzucania udeptanego gnoju 😀


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932
13 minut temu, JanKrzysztof napisał:

Dobra zawodniczka z przeszłością ochroniarki położy i 5 takich leszczy jak Ty. ;)  

Takie stare powiedzenie jest "Choć chłop jak żaba mocniejszy niźli baba"

Ale też znam wyjątek od tej reguły. Jest w okolicy taka baba co pod sklepem każdego przepije a jak trzeba to i pobije. Jeno że tam same wieszaki stoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
1 godzinę temu, Rolnik200598 napisał:

Nie wiem, ale teraz więcej leniów i coraz mniej normalnych kobit do życia na wsi, tak jak żyły ich matki i babcie. Wszystkie chcą pracować, pieniądze wydawać na głupoty, cuda, wianki, pierdoły ale obiadu już nie ugotuje i wymagania kosmiczne. To ja podziękuję za taką, wolę sam. Wręcz bym powiedział, że takich już nie ma.

 

Już pisałem ale pier****sz .  Nie wiem czy myślisz  , że z kobietą tyle zrobisz co w domu? Czyli gospodarka i koniec. Idąc takim tokiem rozumowania to się nie znajdzie. Jaki problem mając czas gdzieś wyskoczyć? Odnośnie pracy co złego jak chcę pracować?  Chyba , że od razu trza założyć babie homonto. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj