farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

po żniwach, prawie po pierwszym pokosie nawet. B|

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream1990    171
soltys48 napisał:

Trza było dzwonić u mnie wszystko nadal  mokre. Kręcę kulki

Mniej azotu za rok i szybciej dojdzie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

może i racja. rozpisałem się trochę...

Dobrej Nocy

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3072

kra- lato wszedzie ,latow w pelni, nareszcie kilka dni gdy nie trzeba patrzec w niebo i nasluchiwac grzmotow.

I pokos skonczony, II nie bedzie i nie ma od dobrych 5 lat, nie ma co i po co kosic.. 

i od razu zniwa zaczete-pszenzyto poszlo pod kose, jutro zyto ,pszenica i moze cos jescze jak sie uda. plonami nie bede sie chwalil- nie zeby nie bylo czym tylko by wam zal bylo😛, jeczmieniem jarym sie pochwale-chyba ostatni rok sieje.....

1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Trza było dzwonić u mnie wszystko nadal  mokre. Kręcę kulki

Miał to robić PASOŻYT ale pojechał se nad morze

 

moi pasozyci wlasnie z helu wrocili wiec od razu siano i zboze😜

47 minut temu, pedro2 napisał:

Ona dla jaj tak czy jak? Trochę nie wypada w taką rocznicę

z jezykiem migowym jest taki problem ze nie ma alfabetu-jak nas,tylko obrazki jak na przyklad egipski-wiele rzeczy trzeba jakos pokazac, nie da sie ich przekazac litera po literze, sporo gluchoniemych go nie zna , jest jeszcze jezyk migany-mam gluchoniemych sasiadow- pierdoly to sie pokazuje,wazne sprawy na kartce pisze.

10 minut temu, Strongman napisał:

I ja idę orać puki wilgoć jest.

orac po zniwach ???  skansen rolniczy, mialek kiedys w rekach jakas ksiazke czy publikacje o nowoczesnym rolnictwie ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19862
31 minut temu, Dream1990 napisał:

Mniej azotu za rok i szybciej dojdzie 😊

Azot to pół biedy,dobra ochrona robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3072

pszenzyto -ziarno suche a sloma zielonkwa w cieniu drzew,na otwartym terenie tez nie za sucha,to samo zyto -polowa slomy zielonkawa a ziarno suche, pszenica na gorszych glebach sucha na lepszych zielonkawa, owies zielen dopiero zaczyna tracic. jeczmien jeden sie konczy klosic-drugi dojrzewac....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3072

juz mialem napisac ze nie umiales sobie wychowac ale w pore sobie przypomnialem ze ja tez mam jednego takiego najmlodszego-gdy nie ma matki na horyzoncie to jeszcze cos pomoze...ale tak to wrotki albo deskrolka a podejsc cos pomoz to trudno, 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19862

Tylko to mój najmłodszy brat🤣

 

Córka ma dopiero 12 lat ale i tak nie rwie się do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3072

nie mam brata wiec nie pomoge😜, siostry gdy trzeba pomoga,troche ponarzekaja ale zawsze przyjada, dodam ze potrzeba jest rzadko..

moja najmlodsza ma 14.

caly dzien w polu-pobudka 5,40 a tu sie spac nie chce..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10108
2 godziny temu, soltys48 napisał:

Trza było dzwonić u mnie wszystko nadal  mokre. Kręcę kulki

Miał to robić PASOŻYT ale pojechał se nad morze

 

A widzisz, jutro rano bede lecial koło Ciebie. Maria w tym roku bierze wszystko ode mnie, z pszenicy jestem bardzo zadowolony, zyto srednio dało :/

1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Azot to pół biedy,dobra ochrona robi swoje

W zycie słoma zielona, ziarno suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
5 godzin temu, mraukot napisał:

d*pa, nie pełnia 😋

A może jacy wilkołacy są i nie mogą w pełnię spać😁

A tak poważnie to 11st brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19862
6 godzin temu, szymon09875 napisał:

A widzisz, jutro rano bede lecial koło Ciebie. Maria w tym roku bierze wszystko ode mnie, z pszenicy jestem bardzo zadowolony, zyto srednio dało :/

W zycie słoma zielona, ziarno suche.

Nie Maria tylko ROMAN i TOMUŚ😁

Już spółdzielnia jechała do nich z pszenżytem

Dziś jadę męczyć żyto,w pszenżyto szkoda wjeżdżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12509

A ja dziś święto bo kombajnista kończy żniwa u siebie, plan jest ambitny że u mnie jutro zakończyć cięcie.  Tylko chyba jutro u mnie ostre deszcze nadają i lipa będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19862
3 minuty temu, 6465 napisał:

A ja dziś święto bo kombajnista kończy żniwa u siebie, plan jest ambitny że u mnie jutro zakończyć cięcie.  Tylko chyba jutro u mnie ostre deszcze nadają i lipa będzie. 

I bez kombajnu szybciej skończysz niż ja🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10108
27 minut temu, soltys48 napisał:

Nie Maria tylko ROMAN i TOMUŚ😁

Już spółdzielnia jechała do nich z pszenżytem

Dziś jadę męczyć żyto,w pszenżyto szkoda wjeżdżać

Jedyne co z młyna zostało to ta Maria na silosach :D w okolicy daje najlepszą cenę. Ja na 10 sie umówiłem.

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj