Polecane posty

radix071    28
andrzej123456k napisał:

tak czytam czyli saletra wychodzi  srednio 900net w zakupie a ja miałem propozycję tydzień temu po 820net tylko nieznany dostawca jakis  ale twierdził że puławska tyle że bb500 jakaś to by promocja była pewnie coś kręcone 

Big bag saletry puławskiej waży 600kg nie 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25625

Jakie macie ceny na kizeryt lub odpowiednik macrospeed green?

Jaka cena na siarczan magnezu z siarkopolu?

Ten macrospeed Green ktoś stosował, opinie?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Agrest w firmie agroskład z którą więcej handluje pewnie będę miał taniej i też bb, ceny narazie nie znam bo dopiero zbieram się reszte nawozów zamówić , we wrześniu tylko kupiłem canwil, 

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialytv    2

Kizeryt BB 1240 brutto,korn- kali BB 1240  brutto tona ,sarczan -magnezu polski 760 brutto 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys2402    2

Ceny brutto z dnia 9.11. Saletra z Anwilu - 950 Mocznik Police - 1290 Kizeryt w BB MacroSpeedGreen - 1160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

1350 brutto, sól 60tka i superfosfat 40stka w BB. Lokalny skład, mała ilość z dowozem


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325

Jaki kupić azot na rzepak i pszenica? Saletry 34N 950 zł plus siarczan magnezu 780 zł czy saletrosan 26N i 13 siarki czy saletromag 25 N 7 siarki i 6 magnezu 880 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25625
42 minuty temu, Bartek933 napisał:

1350 brutto, sól 60tka i superfosfat 40stka w BB. Lokalny skład, mała ilość z dowozem

I U mnie sól po 1350.

Wiosną kupiłem roczny zapas chyba po 1500. 

Mocznik względem wiosny też staniał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Już dostarczone, pytałem o kk i kizeryt. 1200 i 1240 brutto,cenę winduje euro 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek80z    16
10 godzin temu, MalyRolnik18 napisał:

Stosuje ktoś saletrzak GENEZIS Petiso ? Jak wypada w porównaniu z saletrzakiem tarnowskim ?

Ja stosowałem i jest lepszy od Pol. Ma więcej wapna i magnezu. A jak u Ciebie cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

NPK 5-15-30 +S za 1270 pln netto /t z płatnoscia wiosna to dobre warunki?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Nawet nie wiem Agrii to sprzedaje więc chyba lipa to nie jest.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak wschodnia produkcja to lepiej opłaca się wziąć 8-ke bo dużo taniej wychodzi w przeliczeniu na czysty składnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj