Polecane posty

koordynator    41

Zakupiony wczoraj RSM 32 kilka zbiorników po 875 brutto i polifoska 8 po 1670 w workach. lokalny skład w łódzkim. P.S. Najlepszego w Nowym roku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    439

Dzisiejsze zakupy  w lokalnym składzie nawozu: ( świętokrzyskie, Skalbmierz ) Polifoska 6 w BB po 1620 zł brutto. Sól potasowa 1570 zł/t, Polidap niestety z starych zapasów 1900 zł/t.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110

Jak z dostępnością asl na górnym Śląsku i w Małopolsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiano12332    61
Dnia 1.01.2020 o 11:29, koordynator napisał:

Zakupiony wczoraj RSM 32 kilka zbiorników po 875 brutto i polifoska 8 po 1670 w workach. lokalny skład w łódzkim. P.S. Najlepszego w Nowym roku.

Fajna cena za rsm, u nas w okolicy na roznych skladach w lubelskim to 26+s 900zl, 28 960zl a 32 po 1000. Masakra, drozej jak saletra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110
3 minuty temu, damiano12332 napisał:

Fajna cena za rsm, u nas w okolicy na roznych skladach w lubelskim to 26+s 900zl, 28 960zl a 32 po 1000. Masakra, drozej jak saletra

U nas w starym roku rsm 32 820zł brutto za tonę, a teraz 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110
24 minuty temu, karol napisał:

Czyli 760 netto za rsm  gdzie taką cena w starym roku?

Na pograniczu Małopolski i Śląska  

A gdzie dostanę asl w tych okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
10 godzin temu, damiano12332 napisał:

Fajna cena za rsm, u nas w okolicy na roznych skladach w lubelskim to 26+s 900zl, 28 960zl a 32 po 1000. Masakra, drozej jak saletra

to cena kosmos w porównaniu do tego co mi oferują tylko ja wezme cały samochód


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIUSZA323    25
9 godzin temu, Pajej napisał:

to cena kosmos w porównaniu do tego co mi oferują tylko ja wezme cały samochód

A jakie ceny masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

a co ja pisałem? cały samochód biorę


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
derek2223    26

Południe wlkp. saletra 1195 zł brutto, worek, detal. 

Takie pytanko mam Zaksan w workach 50 kg jest pakowany na palecie po 1200 kg, chyba tak? A Puławska saletra albo z Anwilu po 30 kg worek też jest na palecie 1200kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    249
1 godzinę temu, Tomek90 napisał:

775 za 28 to też drogo. Po 780 mam 32. 

On ma brutto a Ty netto.

A swoją drogą gdzie masz RSM32 po 780 ? Polski? Aktualna cena?

Są podwyżki w GA po nowym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj