Polecane posty

jaco512    62
Dnia 12.01.2020 o 13:20, lokser napisał:

Saletra 1110

Salmag 1010

Npk 1500

Wschodni fosforan 1540

Brutto mazowsze

U kogo te ceny?

marulekk    1952

Rysiu sie wkurwił w żniwa, że nienakosił zboża na  swoją nową przyczepe z czubkiem to teraz bedzie sypał nawóz, drugi raz takiej przykrej wpadki niezrobi 😎

• Thanks 1
  • Haha 2

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Piotrek1975    540

Dziś kupiony nawóz,

Ultra 8-1580 zł

Saletra amonowa pulan-1120 zł

Saletrzak Geneziz Węgierski- 980.

Miary podane w tonach, wszystko brutto i w Big-Bag.

Wiadomość z agroFakt.pl

3 godziny temu, skywalker89 napisał:

@przemekhodowca skąd masz takie ceny??

kainit agrolok pk cukrownia gotówka

przem    15

Dziś zamówiony saletrosan 26 w BB po 1020zł brutto

darek154    70

Mazowieckie powiat makowski, ceny brutto i jeszcze do dogadania, mocznik pulgran 1320 zł, kizeryt 1230 zł, ultra 8 1540 zł, salmag 1000 zł

skywalker89    109
1 godzinę temu, przemekhodowca napisał:

kainit agrolok pk cukrownia gotówka

A jaka cukrownia???

Mateusz6340    24
1 godzinę temu, darek154 napisał:

Mazowieckie powiat makowski, ceny brutto i jeszcze do dogadania, mocznik pulgran 1320 zł, kizeryt 1230 zł, ultra 8 1540 zł, salmag 1000 zł

W "Kurka"?

darek154    70

Tam już przez jakiś czas nie kupuję ale ceny mieli porównywalne i nie mieli wszystkich co chciałem. Ceny od Pana Piekarskiego z Szelkowa akurat ma co chciałem i przy 20t wszystkiego jeszcze coś urwie z ceny.

• Like 1

wiesiek63zmc    898

Mam pytanie do mądrzejszych ode mnie  Czy nadruk u góry biga na saletrosanie 26 z grupy azoty to termin produkcji czy przydatności bo mam nadruk 04/2019 a big bag wygląda jakby to był betonowy słup, jednocześnie w dostawie był siarczan magnezu z Siarkopolu z nadrukiem 08/2022 czyli w siarczanie musi być to termin przydatności.

Jak mam to rozumieć? Jedna firma drukuje termin przydatności a druga produkcji?

Zdzinio    43

Nie wiem jak z datami ale saletrosan ma to do siebie że w worku wydaje się jak by był skawalony ale jak to wysypiesz to jest ok.!

• Thanks 1

wiesiek63zmc    898

Dzieki za szybką odpowiedz ale kwestia nadruków dat dalej mnie nurtuje i jak ktoś ma wiedzę na ten temat chętnie wysłucham

GRZES1545    1922
12 minut temu, wiesiek63zmc napisał:

Mam pytanie do mądrzejszych ode mnie  Czy nadruk u góry biga na saletrosanie 26 z grupy azoty to termin produkcji czy przydatności bo mam nadruk 04/2019 a big bag wygląda jakby to był betonowy słup, jednocześnie w dostawie był siarczan magnezu z Siarkopolu z nadrukiem 08/2022 czyli w siarczanie musi być to termin przydatności.

Jak mam to rozumieć? Jedna firma drukuje termin przydatności a druga produkcji?

Ja też pierwszy raz saletrosan kupiłem, i mam podobnie. To samo pomyślałem kuźwa ale se grude kupiłem 🙂

jaco512    62

Na youtube jest film w którym radzą uderzać bagiem o podłoże przed sypaniem w siewnik, niby saletrosan lubi się "klinować"

Ulman    1144

Pare razy kijem w baga walnąć przed wysypaniem albo w trakcie  i bedzie dobrze

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

fezoi    104
Napisano (edytowany)

Tak od 5 ton w górę saletrosanu  , to  Azoty mogłyby dorzucić bejsbola w gratisie .

Edytowano przez fezoi
  • Haha 2

damin1    49

No ja bym się nie cieszył tak. Jak trafiłeś na nawóz który długo leżał albo był źle składowany to może być kamień na prawdę i przeklniesz ten nawóz. Jednego roku mieliśmy taki zbrylony że nawet stukanie ładowarka nie pomagało. Worek się rozdarl szybciej a grudy i tak byly, kolega tlukl łomem i tak na niewiele się zdało a jak rozcial całego baga to jak wyskoczyło to myśleliśmy że rozsiewacz polamalo. 

• Sad 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2020? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy, ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu z 2019 roku: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273036-ceny-pszenicy-2019/
    • Przez DzikiSimental25
      Ceny mleka w 2020 roku zaczynamy od 1.36. Jakie są u was ceny za mleko? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny w swoich regionach. Jak sądzicie, na jakiej cenie skończymy rok 2020? Będzie lepszy czy gorszy?
      Link do kontynuacji tematu :  https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273029-ceny-mleka-2019/

• Przez Matey
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2020? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionac? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na cen? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Link do tematu z roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273042-ceny-kukurydzy-2019/

• Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Matey
      W jakich cenach kupujecie paliwo rolnicze w 2020 roku? Waszym zdaniem, jak zachowają się ceny paliw w tym roku? Kupujecie olej napędowy hurtem czy detalicznie? Czy paliwo będzie tańsze? Jaki wpływ na koszt paliw będzie miała sytuacja w Polsce i na świecie? Zapraszamy do dyskusji.
      Temat z cenami z 2019 roku: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273035-ceny-paliw-2019/

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj