Polecane posty

90210grzesiu    167

Tak, że jak w przyszłym roku kupisz, a po zakupie nawozy zaczną drożeć to po miesiącu przyślą korektę z wyższą ceną;) Żeby nie było, żartuję.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frontier    55

Podlaskie lokalny skład ceny brutto/t detal bb

Saletra puławska 1130

RSM32 1020

Kizeryt 1280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52
6 godzin temu, PawelWlkp napisał:

Od kogo brałeś bo ja też z tych stron?

Patalas Grębow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

 A zaglądałeś jak ta amonowa wygląda, bo sasiadowi pare worków rozsiewałem w tamtym roku i taka granulka nierówna. Ciężko to równo wysiać. To chyba taniej w okolicy nie ma nigdzie. Nawet u Danielka drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

nawozy zakupione saletra pulan bb 1110 zł saletrzak węgierski 980 zł mocznik Puławy 1350 zł ceny brutto big bagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszek1988    107
Przed chwilą, Agrest napisał:

Ale przekaz walnąłeś😁

Nie wiem dlaczego  tak się napisało Sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John175    47

Ceny z tego tyg. Brutto w big bagach, ilości nie całosamochodowe:
Saletra Włocławek 1045
Mocznik 1315
Saletrzak (Yara) 975
Sól potasowa 1525
Fosforan (DAP Black) 1610
woj. pomorskie
Dobre ceny czy taniej macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

Mocznik pl mam po 1310 brutto a wschodni 1300 saletre chyna 1030 ale musze sprawdzić wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIO1996    3

saletra 1120

mocznik 1320 PL 1300 LT

saletrosan 26 1070

polifoska 21 1050

polidap Litwa 1650 Black 1710

saletrzak 1030 

Ceny Brutto BIG BAG lokalny skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amar    2

W ogóle opłacalne jest sianie wapna granulowanego? Nie lepiej/taniej dać np. morawicę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GPArtur    0

wydusiłem z lokalnego składu ceny brutto: 

mocznik pl 1270

polifoska 6- 1590

sól- 1490

saletra 1100

polidap pl -1755

nawóz na podwórku razem 39 ton chyba taniej nie będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Jakby mieli za Polifoskę Ultra (np. 8  )  a za Polidap - wschodni fosforan amonu to byś zaoszczędził konkretniej ;)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John175    47

Widze że ceny podobne wszędzie jedni mają drożej jedno drudzy drugie ale średnia wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Jak piszecie te ceny to warto pisać o ilości i ewentualnej lokalizacji, bo nawet przy 24t jest różnica spora między północą a południem biorąc pod uwagę np transport z Gdańska czy Szczecina nawozów importowanych ;)

16 godzin temu, soltys48 napisał:

Ile wschodni DAP?

Od jutra nowe ceny, na tą chwilę wg jednej z opcji Ultra DAP Black z dostawą w marcu 1385 netto/t + transport z Gdańska

*od poniedziałku (jutro jeszcze niedziela) ;)

  • Like 1

Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj