Polecane posty

slawek74    12165
Robi666 napisał:

Słyszałem że mleko ma być max 90 groszy na jesieni.. 

przerzutem handlujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

To za***iście że ma być po 90groszy. Patrząc na zdjęcie tej faktury od bankowca co płacą im po 70gr oznacza to podwyżki jesienią o przynajmniej 20gr. 👍

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Sierpc nie jest w stanie przerobić mleka które ma, dlatego wszystko idzie ku nowej serowni. W lutym jak byłem na spotkaniu z prezesem to mówił ze przerzucaja 200 tys litrów dziennie w jakiej cenie nie wiem i jak to się ma do ceny też nie wiem, jakoś to ogarniaja. Chyba mlekovicie zależy na dostawacach sierpca bo juz któryś raz jakieś plotki anty sierpeckie nawet na tym forum sa powielane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1581
11 godzin temu, zkordalski napisał:

A jak się ma to do waszej ceny bo ten przeżut podobno po 1zl idzie ? To słyszałem od kolegi co oddaje do Lubawy akurat kierowcy mu to mówili . I postawiłem znak zapytania nie twierdzący tekst. Ja oddaje do Działdowa a mleko z Dz jeździ gdzie się da

Za kwiecień wyszło 1,59 tl 4,47 bi 3,75 ilość trochę ponad 10 tys. brutto z tego -3 gr na udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
2 godziny temu, robert1226 napisał:

Za kwiecień wyszło 1,59 tl 4,47 bi 3,75 ilość trochę ponad 10 tys. brutto z tego -3 gr na udział.

Przy tych parametrach to w Łowiczu by wyszło 1.55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ma ktoś z Was cennik Łowicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SimFan    10
JarekPr napisał:

38 minut temu, MariuszDe napisał:

Z tego co wiem to na tym forum oprócz Ciebie i mnie to jest jeszcze dwóch  co oddają do Konskich 1 z Mazowieckiego i my trzej z tego samego powiatu a jeśli chodzi o kary to pytałem się tych co odeszli to mówili że wychodzi ok 40 groszy za każdy litr oddany 6 miesięcy wstecz ale mówili też że oprócz straty udziałów to żaden z nich jak narazie nie zapłacił nic więcej kilka spraw było w sądzie itd... A można wiedzieć w jaki sposób myślisz odejść przepisać na kogoś czy po prostu odejść i narazić się na ew kary i do jakiej firmy chcesz przejść? 

Ja w 2018 roku odszedłem z Końskich, zapłaciłem karę.

38 minut temu, MariuszDe napisał:

Z tego co wiem to na tym forum oprócz Ciebie i mnie to jest jeszcze dwóch  co oddają do Konskich 1 z Mazowieckiego i my trzej z tego samego powiatu a jeśli chodzi o kary to pytałem się tych co odeszli to mówili że wychodzi ok 40 groszy za każdy litr oddany 6 miesięcy wstecz ale mówili też że oprócz straty udziałów to żaden z nich jak narazie nie zapłacił nic więcej kilka spraw było w sądzie itd... A można wiedzieć w jaki sposób myślisz odejść przepisać na kogoś czy po prostu odejść i narazić się na ew kary i do jakiej firmy chcesz przejść? 

Ja w 2018 roku odszedłem z Końskich, zapłaciłem karę.

38 minut temu, MariuszDe napisał:

Z tego co wiem to na tym forum oprócz Ciebie i mnie to jest jeszcze dwóch  co oddają do Konskich 1 z Mazowieckiego i my trzej z tego samego powiatu a jeśli chodzi o kary to pytałem się tych co odeszli to mówili że wychodzi ok 40 groszy za każdy litr oddany 6 miesięcy wstecz ale mówili też że oprócz straty udziałów to żaden z nich jak narazie nie zapłacił nic więcej kilka spraw było w sądzie itd... A można wiedzieć w jaki sposób myślisz odejść przepisać na kogoś czy po prostu odejść i narazić się na ew kary i do jakiej firmy chcesz przejść? 

Ja w 2018 roku odszedłem z Końskich, zapłaciłem karę.

Jak odchodziłeś to jak oni ci naliczyli tą karę i z czego i czy jak zapłaciłeś karę to wypłacili ci udziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekPr    0
1 godzinę temu, SimFan napisał:

Jak odchodziłeś to jak oni ci naliczyli tą karę i z czego i czy jak zapłaciłeś karę to wypłacili ci udziały?

Napisałem Ci na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222
Dnia 24.05.2020 o 17:00, dejmian90 napisał:

A nie wie ktoś czy może Mlekovita przyjmuje nowych dostawców?

W Trzebownisku tych większych chcę póki co. Przyjeli takich 35 tyś miesięcznie i takiego 120 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli jaka cena teraz jest w OSM Koło bez tych 5 groszy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Oddaje do pośrednika, który ma umowę w kole. Co ciekawe zrobiło się milion bakterii w mleku. Pośrednik pobrał próbę i zawiózł do innego lab. 60tyś. 

Za maj będzie 1,15zł za czerwiec prawdopodobnie powrót do cen gusowkich . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

No jak to. Rolnicy do Mlekovity i Mlekpolu uciekną. 

Może jeszcze Piątnica przyjmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6705
41 minut temu, dejmian90 napisał:

Może Polmlek też coś podniesie 😁😁

Jakby polmlek miał dać podwyżkę to bys dostał smsa 2 miesiące do przodu 😛

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejmian90    159
11 minut temu, soltys48 napisał:

taaaa Piątnica.............

Do Piątnicy nie ma szans w tej chwili. Kuzyn przy dostawie około 30 000 na miesiąc próbował się dostać i niestety to nie wzięli. Mają już tam swoich dostawców i nie chcą brać nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj