Polecane posty

Xawier    223

Lyder ilość 10-15tyś tłuszcz 4.15 białko 3.35 ocena non gmo brutto 1.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak w tym kryzysie cena u lidera Piątnicy ? Jakieś korekty w górę w dół?

Edytowano przez zkordalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

SM Ryki. Bi 3.38, tł. 4.36. <15tys kg. 1,6zł brutto VAT 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    295

Zobacz powyżej, kolega ma okolo mniej mleka o takich samych parametrach a ma 10gr wiecej na litrze, noe wiem jak u nich z zywieniem non gmo i czy wyniki mleka co odbiór maja

Odpowiedź dla gościu 

Edytowano przez Mistrz18
Brak cytowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299
5 godzin temu, gosciu506 napisał:

a co niektórzy tak narzekają na Mlekpol a on jest w czołówce co płacą w miare

Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem?

5 godzin temu, gosciu506 napisał:

a co niektórzy tak narzekają na Mlekpol a on jest w czołówce co płacą w miare

Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

no umie i o co Ci chodzi? z tego co tu ludzie piszą to tylko Piatnica, Sierpc płaci więcej niż Mlekpol, wiem ze te ceny może nie są zadowalające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    295
9 godzin temu, gosciu506 napisał:

no umie i o co Ci chodzi? z tego co tu ludzie piszą to tylko Piatnica, Sierpc płaci więcej niż Mlekpol, wiem ze te ceny może nie są zadowalające

Piatnica mlekovita sierpc ryki i jeszcze ze 2 sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196
Mistrz18 napisał:

9 godzin temu, gosciu506 napisał:

no umie i o co Ci chodzi? z tego co tu ludzie piszą to tylko Piatnica, Sierpc płaci więcej niż Mlekpol, wiem ze te ceny może nie są zadowalające

Piatnica mlekovita sierpc ryki i jeszcze ze 2 sie znajdzie

tylko jak kilka lat do tylu Mlekpol płacił najwięcej więcej niż Piatnica i płacił premie rolnikom to każdy cicho siedział. Poczekajcie jeszcze chwile niech się wszystko unormuje i uruchomia ten mega zakład w Mrągowie to myślę że się zmieni

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

"Więcej najwięcej" niż Piątnica? Chyba masz gorączkę. Haloo! Sanepid! 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    304

@gościu506 co Ci na głowę spadło? czy może koronaświrus🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520
2 godziny temu, radekz200 napisał:

Na podlasiu nie ma koronawirusa 🦠😷💉🧪

Bo żeście jeszcze ani jednego testu nie zrobili zabużaki 😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z Was do sprzedania schładzalnik na mleko o pojemności 2600do 3100? Mam 2100 i jest za mały. Ewentualnie może jakiś kontakt do handlarzy z okolicy? Jestem z Sokołowa. Moge dojechać nie ma problemu 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196

Pytaj tutaj o zbiornik https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/769542-hala-udojowa-rybia-osc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Napisz priv albo zobacz w moich postach gdzieś wstawiałem zdjęcie zbiornika 2700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik    437

U nas zmiana mleczarni na ostatniej prostej. Teraz nie mozemy sie zdecydowac. Mlekovita czy Wloszczowa. Jesli chodzi o cene tutaj 4gr wiecej netto wychodzi w tej pierwszej. Dokladnie przy 4.1 i 3.6 M-1.48pln, W-1.47 - 3gr udzialy. Jesli chodzi o progi Mlekovita ma najwyzszy 30tys+, zaś Wloszczowa ma kolejny powyzej 70+ i 300tys+ przy przeskoczeniu na 70+ mialbym 3gr wiecej. Kolejna sprawa cennik za tluszcz i bialko. W mlekovicie doplacaja 0.1zł do jednostki bialka oraz 0.1zł do jednostki tluszczu. We wloszczowej na plus bo 0.11zł za tluszcz i 0.145zł za bialko. Co myslicie? Jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

z tego co wiem mlekowita nie przyjmuje chyba nowych członków narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik    437

Roxmawialem wczoraj. Mlekowita Kalisz przyjmuje. No wlasnie ciekaw jestem jak z parametrami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

Mlekpol zapłacił za mleko?, bo coś słyszałem że nie płaci całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj