DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

wojak1986    1885

Ciekawe czy Pan Adam powie nam jak Włosi ruszą i już będzie dobrze? Kierowcy nie chcą jeździć, inni nie chcą krów doić i byków opasać takie życie. Pewnie żony driverów poszły do pracy a oni siedzą w domu i czekają czy już bezpiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1904
4 godziny temu, michalcium napisał:

k**wa na koniec maja do oddania 20 szt jak te gówno się ro***erdoli jeszcze bardziej i ceny zjadą to ch*j w dupe tej hodowli 

Popieram 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 godzin temu, soltys48 napisał:

To dziś taki sympatyczny człowiek koleżance za 1 krowę dał po 4 netto🙄

Przedstawiał sie ,ze bierze DLA SOKOŁOWA

Szkoda,ze za późno do mnie zadzwoniła

Daj znać jaka koleżanka, bo chyba od nas ten sam odbiera 😳😳😳😳😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1127
michalcium napisał:

k**wa na koniec maja do oddania 20 szt jak te gówno się ro***erdoli jeszcze bardziej i ceny zjadą to ch*j w dupe tej hodowli 

No jak chcesz oddać nie sprzedac to na pewno nie zarobisz 😂


michalcium napisał:

k**wa na koniec maja do oddania 20 szt jak te gówno się ro***erdoli jeszcze bardziej i ceny zjadą to ch*j w dupe tej hodowli 

no jak chcesz oddać nie sprzedac to wiesz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie odjechał handlarz z pretensjami że drogo chcę. 

Mówił też że mnie inni oszukają, na 30 kg mnie skubną i że on ma pewną wagę, dawał 4,5 brutto za krowę ponad 600 kg. 

Mają ludzie tupet. 

Cena się pewnie wzięła z tąd że w poniedziałek jak do mnie dzwonił powiedziałem że wiem ile krowa waży i mam wagę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Kentar i AdamRO nie zmarnuja okazji żeby narobić szumu jak tylko coś się dzieje odazu staja się mocno aktywni. Wczoraj miałem rozmowę z pewną ubojnia byki kazali mi trzymać A cena eksportowa. 

Edytowano przez karolr2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
24 minuty temu, karolr2 napisał:

Kentar i AdamRO nie zmarnuja okazji żeby narobić szumu jak tylko coś się dzieje odazu staja się mocno aktywni. Wczoraj miałem rozmowę z pewną ubojnia byki kazali mi trzymać A cena eksportowa. 

Poczytaj kto najwięcej paniki sieje

Akurat tych dwóch mało.....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

U mnie jest na oddanie 20szt i też trzymam. Cena niby ma się odbić jak troszkę ucichnie o tym wirusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
39 minut temu, karolr2 napisał:

Kentar i AdamRO nie zmarnuja okazji żeby narobić szumu jak tylko coś się dzieje odazu staja się mocno aktywni. Wczoraj miałem rozmowę z pewną ubojnia byki kazali mi trzymać A cena eksportowa. 

Spojrz na zdjecie, dopoki u mnie byla cisza dotad siedzialem cicho, zaczelo sie to pisze. Ktos pisal czy krowa poszla w dol- odpowiedzialem, ze nie a nawet na jednym zakladzie dali lekko do gory. Pisze, jak rzeczy sie maja a nie sieje panike.

12 minut temu, JarekBazydlo napisał:

U mnie jest na oddanie 20szt i też trzymam. Cena niby ma się odbić jak troszkę ucichnie o tym wirusie.

Tez mi sie wydaje, ze bedzie odbicie potem.

obraz.png

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367

Ja też nie panikuje Ale akurat w tym roku przetrzymać dłużej niemam możliwości bo sezon wycielen lipiec sierpień wrzesień  a że kukurydzy w tamtym roku zebrane bez szału +/- do połowy października to gdyby zabrakło kukurydzy w szczytach laktacji  to jak strzał w kolano 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Poczytaj kto najwięcej paniki sieje

Akurat tych dwóch mało.....

Nie wiem co ci daje to wazeliniarstwo do tych obywateli . Myślisz że kentar da ci za byka więcej Adam połówki rozprzeda drozejci każdy z was zarobi😂 niestety muszę cie poinformować że z handlarza tak jak z policjanta nie ma kolegi. 

No może jeszcze ja zrobię skoro nie ma kierowców co za podwójna stawkę nie chcą jechać na Włochy. 

Adam dawaj znać ja za podwójna tawke pojadę na Italie nawet dwa loty w tygodniu zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116

znajomemu za krowę proponowali 4.50, a drugiego dnia inni 2.50. "krowa" może 500kg powiat wpz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13

Sołtys jesli szukasz  sprzedam Ci piękną jałówkę lm  waga 500-600 kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
Dnia 27.02.2020 o 19:36, JarekBazydlo napisał:

Oddawalem w tamtym tygodniu. Tak jak pisałem oddałem 2szt przez większego. Teraz czeka 12szt ale jeszcze pewnie z 2-3 miesiące poczekają aż sytuacja się jakoś wyklaruje.

 

2 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

U mnie jest na oddanie 20szt i też trzymam. Cena niby ma się odbić jak troszkę ucichnie o tym wirusie.

Żeby nie było, że nie na temat i spam ;) Jest problem ze sprzedażą do Włoch, ale nie tylko tam jest sprzedawana Polska wołowina. Ja na razie o jakiś dużych spadkach cen nie słyszałam. Raczej o lekkich wahaniach. Czyli jak zawsze. Możliwe, że coś się zmieni na minus i to w związku z wirusem. Ale na pewno, dopóki jest możliwość eksportu to będzie i zapotrzebowanie na bydło i ubój. Ubojnie szybciej będą szukały innego zbytu niż ograniczą ubój do minimum. 

Edytowano przez Kallina86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

Inne rynki zbytu są, tylko jakie ceny proponują ? Szok.

35 minut temu, karolr2 napisał:

Nie wiem co ci daje to wazeliniarstwo do tych obywateli . Myślisz że kentar da ci za byka więcej Adam połówki rozprzeda drozejci każdy z was zarobi😂 niestety muszę cie poinformować że z handlarza tak jak z policjanta nie ma kolegi. 

No może jeszcze ja zrobię skoro nie ma kierowców co za podwójna stawkę nie chcą jechać na Włochy. 

Adam dawaj znać ja za podwójna tawke pojadę na Italie nawet dwa loty w tygodniu zrobię.

Kto by Ci nosa wytarł koło Gliwic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Zdziwilbyś się jak mało wiesz. Włochy dawały dobra cenę czemu o tym nam nie mówiłeś wcześniej. 

Dajesz podwójna stawkę? 

1zł km i rano siedzę na torbie pod autem 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
1 minutę temu, hoodoowca napisał:

Cena na dziś 12.20 brutto Mc keen.Spadek 40gr w ciągu tygodnia

Brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondzio0    9

Bydło w dół dzwoniłem dziś do lokalnego pośrednika….ale nie czekam więcej żeby gorzej nie było więc jutro jedzie pare sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecik3011    19

Dzisiaj sprzedane

2 szt mm ładnej budowy waga ok 630kg 7.1 zł netto

2 szt hf waga ok 560kg i 1 szt mm słabszej budowy 700 kg 6.3 zł netto byki z luzu 6 % potrącenia 

Jałówka mm waga 510kg 6.4 zł netto 7% potrącenie bo z łańcucha

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    205
1 godzinę temu, karolr2 napisał:

Zdziwilbyś się jak mało wiesz. Włochy dawały dobra cenę czemu o tym nam nie mówiłeś wcześniej. 

Dajesz podwójna stawkę? 

1zł km i rano siedzę na torbie pod autem 

Co tak słabo  się  cenisz? Podwójna  stawka na hakówce z mięsem  to co najmniej  1,2zl. Za taka stawke i ja bym odkurzyl mapy na Italie. 

Edytowano przez malorolny121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj