DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

Muszę zostać adminem tego tematu i zrobię tu porządek. Gównażeria do lat 18 wypier.. z forum gnój wywalać, Bazydło i Cybula wpier..l od ojców za chwalenie się gospodarką ojców, reszta może pisać... Jaruś, chłopczyku, 6000 za sztukę brałem w 2018 za gówiannego HO, a Ty uważasz, że to ładny wynik? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Złotówka więcej od kolegi handlarza a i tak spawarkę musiał rozbierać bo zabrakło 😂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Ym ym, to teraz może ja 😃 Nic się nie opłaca, trzeba mieć kiełbie we łbie żeby trzymać te rogacze ! najlepiej jak najszybciej to sprzedać i kupić plazmę minimum 50 cali a także wygodny fotel .... bo jak wiadomo teraz to tylko poleżeć warto

4 minuty temu, TomiAgroKujawy napisał:

Muszę zostać adminem tego tematu i zrobię tu porządek. Gównażeria do lat 18 wypier.. z forum gnój wywalać, Bazydło i Cybula wpier..l od ojców za chwalenie się gospodarką ojców, reszta może pisać... Jaruś, chłopczyku, 6000 za sztukę brałem w 2018 za gówiannego HO, a Ty uważasz, że to ładny wynik? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Jarkowi wierze za dobre MMy cena realna. A że ktoś komuś tyle nie daje to jego problem że daje się przez kogoś dupczyć

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2513
3 minuty temu, TomiAgroKujawy napisał:

Muszę zostać adminem tego tematu i zrobię tu porządek. Gównażeria do lat 18 wypier.. z forum gnój wywalać, Bazydło i Cybula wpier..l od ojców za chwalenie się gospodarką ojców, reszta może pisać... Jaruś, chłopczyku, 6000 za sztukę brałem w 2018 za gówiannego HO, a Ty uważasz, że to ładny wynik? 

Na dzisiejszy czas uważam że to dobry wynik jako średnia za 10 sztuk. Widze kolego że ty potrafisz tylko obrazac na forum ale mnie to nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobry wynik? W maju 2018 sprzedałem koło 12 sztuk HO w rzucie i średnia wyszła 6500 za sztukę. Więc nie ośmieszaj się... Wówczas byłem zadowolony, ale teraz hodowla to kpina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2513
1 minutę temu, TomiAgroKujawy napisał:

Dobry wynik? W maju 2018 sprzedałem koło 12 sztuk HO w rzucie i średnia wyszła 6500 za sztukę. Więc nie ośmieszaj się... Wówczas byłem zadowolony, ale teraz hodowla to kpina...

To tylko pogratulowac tylko szkoda ze nie mozemy zopbaczyc tych twoich sztuk:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
2 minuty temu, TomiAgroKujawy napisał:

Dobry wynik? W maju 2018 sprzedałem koło 12 sztuk HO w rzucie i średnia wyszła 6500 za sztukę. Więc nie ośmieszaj się... Wówczas byłem zadowolony, ale teraz hodowla to kpina...

o to to ! masz 100% rację, podaj adres to ci medal wyślę bo już wykuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, TomiAgroKujawy napisał:

Dobry wynik? W maju 2018 sprzedałem koło 12 sztuk HO w rzucie i średnia wyszła 6500 za sztukę. Więc nie ośmieszaj się... Wówczas byłem zadowolony, ale teraz hodowla to kpina...

Tak wtedy ubojnie dawaly powyzej 14 netto o klase.na dzis moj posrednik ma 12.8 netto.sporo brakuje by bilans wychodzil na gruby+.niema stabilizacji w zadnej galezi rolnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, JarekBazydlo napisał:

To tylko pogratulowac tylko szkoda ze nie mozemy zopbaczyc tych twoich sztuk:) 

Podobnie jak My Twoich😁😁😁 Tatusiowe wstawiasz za to chętnie 

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, JarekBazydlo napisał:

@kanalia 36 widzisz inni użytkownicy Cie podsumowali. Chyba czas zmienic po raz kolejny konto.

Inni użytkownicy forum też uważają że jesteś oszustem i bajkopisarzem. Daj jakiś dowód na to, że kanalia ma już kolejne konto - bo ta bajka o multikontach to twój jedyny argument na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2513
Przed chwilą, TomiAgroKujawy napisał:

Podobnie jak My Twoich😁😁😁 Tatusiowe wstawiasz za to chętnie 

...

Hmmm ciekawe ciekawe:) Słuchamy Cie dalej:) 

1 minutę temu, Partyzant85 napisał:

Inni użytkownicy forum też uważają że jesteś oszustem i bajkopisarzem. Daj jakiś dowód na to, że kanalia ma już kolejne konto - bo ta bajka o multikontach to twój jedyny argument na tym forum.

Spytaj sie innych użtkowników to Ci na to pytanie odpowiedza. Jedno konto to np tyran do ktorego sam sie przyznał i napisał że jak dostanie konto to załozy kolejne wiec masz odpowiedz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
TomiAgroKujawy napisał:

Muszę zostać adminem tego tematu i zrobię tu porządek. Gównażeria do lat 18 wypier.. z forum gnój wywalać, Bazydło i Cybula wpier..l od ojców za chwalenie się gospodarką ojców, reszta może pisać... Jaruś, chłopczyku, 6000 za sztukę brałem w 2018 za gówiannego HO, a Ty uważasz, że to ładny wynik? 

ludzie po 50 też powinni mieć ograniczone prawo do pisania 😊A mój sąsiad mówi że nawet ograniczać prawa wyborcze takim 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1922
23 minuty temu, TomiAgroKujawy napisał:

Muszę zostać adminem tego tematu i zrobię tu porządek. Gównażeria do lat 18 wypier.. z forum gnój wywalać, Bazydło i Cybula wpier..l od ojców za chwalenie się gospodarką ojców, reszta może pisać... Jaruś, chłopczyku, 6000 za sztukę brałem w 2018 za gówiannego HO, a Ty uważasz, że to ładny wynik? 

Ty to możesz zostać jedynie cieciem w markecie.  Z twoją głową napewno dostaniesz orzeczenie o niepełnosprawności.  Oni takich lubią 😂

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To mówisz Jarek że w Łukowie tak zapłacili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Cybulek17 napisał:

Ty to możesz zostać jedynie cieciem w markecie.  Z twoją głową napewno dostaniesz orzeczenie o niepełnosprawności.  Oni takich lubią 😂

Cieciem to jesteś cybula u Tatusia 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj Jaruś. To po co o tym pisać skoro każdy o tym wie 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214
5 minut temu, zetorki12 napisał:

To mówisz Jarek że w Łukowie tak zapłacili ?

Na pewno nie w Chrzanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2513
1 minutę temu, mlodyhef napisał:

Na pewno nie w Chrzanowie.

W Chrzanowie ładnie płacą za jałówki z tego co rozmawiałem maja spore zapotrzebowanie własnie na jałówki na byki narazie cena u nich mizerna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

Średnia z 10 sztuk bydła wyszła 6000zł za sztuke. Średnia waga 780kg 

zara zara, to teraz na żywą wage sprzedajesz ? a ok roku w tył śmiałeś sie z takich co na żywą wage sprzedają ....

czy 780 kg Ci wyszło średnio na wbc i stąd 6 tys ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2513
1 minutę temu, rejvas napisał:

zara zara, to teraz na żywą wage sprzedajesz ? a ok roku w tył śmiałeś sie z takich co na żywą wage sprzedają ....

czy 780 kg Ci wyszło średnio na wbc i stąd 6 tys ? :D

Ozzborn z tobą nie bede dyskutował :) Znając ciebie i tak masz już swoja odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdyby ta agresje skierowac w branze miesna to pewnie i 16 za o by sie wydusilo😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj