Polecane posty

tomek1974    539

musisz policzyć obwody jak jest w oryginalnie ,przodek nie może kręcić się szybciej bo  zaraz  go wykończysz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    211

Przodek powinien się kręcić o 2% szybciej niż tył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1974    539
6 godzin temu, ovi napisał:

Przodek powinien się kręcić o 2% szybciej niż tył

gdzie jest tak napisane ? bo moje obserwacje mówią co innego 

tu jest artykuł o prędkościach kół i oponach ale nie całkiem to do mnie przemawia  bo przedni napęd nie jest tak mocno zbudowany jak tylni a jak będzie miał zwiększone obroty to żywotność się skróci z resztą tak jest ponieważ kupić używany  ciągnik ze zdrowym napędem graniczy z cudem  

https://agro-technika.pl/archiwa/ciagnik-kolem-sie-toczy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

Tomek1974, masz napisane w artykule który wkleiłeś,    ( Tolerancja większej prędkości drogowej kół przednich od tylnych wynosi zwykle od 1 do 5, niekiedy nawet do 7%. Najlepiej jednak, żeby mieściła się w zakresie od 1 do 3%.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkosio    124
Dnia 1.12.2019 o 20:13, Albert009099oo napisał:

Zagrają mi się opony z felgami 12.4 r24 i tył 18.4r30 do massey ferguson 3065

a po co taka kombinacja? powinieneś mieć 13,6 r24 i 16.9 r 34 jeśli chcesz tył szerszy to walnij 480/70 r34 to będzie szerokościa odpowiednik twoich 18.4 lub nawet 540/65 r34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Może ktoś mi podpowiedzieć  w sprawie opon przód 11,2x28 a tył 13,6x 38 ,gdy bym zmienił tył na 15,5x38 czy to by grało, powód taki że z tyłu popękały boki a te 13,6 są troche wąskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mam pytanie. 

W moim 3050 mam opony przód 12.4 R24 tył 13.6 R38 czy to aby napewno jest dobre połączenie ? Bardzo rzadko używam napędu a kiedy go włączam mam jakieś dziwne odczucie. Tylne opony są już popękane na bokach o moje pytanie jakie rozmiary mi podejdą na te felgi żeby były szersze i się zgrywaly na napędzie. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lukbold napisał:

 

image.png

Czyli wychodzi na to że u mnie nie gra jeśli dobrze czytam ta tabelkę i żeby poszerzyć to trzeba zastosować przód 14,9 R24 a tył 15,5 R38  dobrze rozumiem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sielan21    0

Witam. 

 

Zmieniał ktoś z was może rozmiar kół w 3070/3075 z R28(przód) R38(tył) na R24(przód) R34(tył)?

Z powyższych wpisów wynika że Katalog dopuszcza taką konfigurację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj