News
KamilHitman1994

Czy pasuje cylinder i tłok podnośnika z Zetora o średnicy 90mm do c 360

Polecane posty

Witam.W moim ursusie podnośnik opuszcza i czeka mnie wymiana cylindra i tłoka. Chciałbym ulepszyć ten podnośnik i założyć od Zetora fi 90 tylko nie wiem czy będzie pasować.Może ktoś z was montował taki cylinder lub wie że pasuje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KamilTeamTV
      Witam. Nasza Alpina P400 po 20 latach skończyła żywot. Z tego powodu szukamy coś podobnego - 3 konnego na zastępstwo. Czy możecie coś polecić? 
    • Przez Rafson
      Witajcie 
      Mam dylemat. Chce wymienić swoje tradycyjne oświetlenie w garażu na te ledowe. Zastanawiam się nad dwiema opcjami:
      Oprawa z dwiema świetlówkami LED
      https://www.smd-led.pl/zestaw-oprawa-ip65-2-x-swietlowka-led-t8-18w-120cm-eko-4000k-najtaniej-3777
      albo gotowa lampa:
      https://www.smd-led.pl/lampa-liniowa-batten-light-120cm-3320lm-40w-biala-dzienna-5715
      Ceny podobne. Jak myślicie co będzie lepszym rozwiązaniem. W garażu trzymam głównie narzędzia, więc chciałbym w nocy móc sobie swobodnie ich używać, czyli żeby było w miarę jasno. 
    • Przez xQba
      Witam.
      Interesuje mnie zakup migomatu jakiegoś migomatu do 2500zł ( max 3000zł). Zainteresował mnie migomat telwin 195/2. Migomat ma głownie służyć do spawania blach, profili do 4mm. Ale chciałbym coś czym dam radę pospawać jakieś grubsze elementy. Jakiej mocy muszę szukać migomatu do spawania np ram przyczep itp rzeczy. Jakiej firmy polecacie sprzęt ?

• Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??
    • Przez adhock
      Cześć,
      Przeglądam instrukcję napraw do ursusa. Jest tam pełno narzędzi, pras, rozwiertaków itd każde ma swoje oznaczenie. Ciekaw jestem czy takie narzędzia są dostępne. Ja nic takiego nie mogę znaleźć. Np. taki rozwiertak do tulejek zwrotnic. Widać na rysunku że ma on specjalne prowadzenie żeby rozwiercać tuleję równo w osi zwrotnicy. Można coś takiego dostać? Albo tak samo praska do wybijania takich tulei. Czy to są rzeczy ogólnie dostępne? Chciałbym czasem coś zrobić przy ciągniku zgodnie ze sztuką a nie tylko młotkiem i przecinakiem 😉...

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj