yacenty

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2019

Polecane posty

mirro    6402
8 godzin temu, dysydent napisał:

z
Nie słyszałem jakoby Premier powołał jakiegoś ministra cyfryzacji? co? zlikwidowali ministerstwo? 
w sumie to i słusznie bo na cyfryzacji politycy "znają się jak politycy na cyfryzacji:D 

Pewnie Pan Andruszkiewicz już się nauczył o 5G dostatecznie dużo to pociągnie temat.😂

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

piekny rok-ostatni wolnosci....... w styczniu poszedlem w niewole😂.

moge sie pochwalic-nigdy z wlasnej i nieprzymuszonje woli nie glosowalem na bolka😊

oj,roman chyba nie kupi szybko nowej fury

https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/kurs-akcji-jsw-niedzwiedzia-pulapka-na-akcjach-jastrzebskiej-spolki-weglowej/04wt8e3

w jednym walesa ma racje- ci ktorzy wyjechali za granice na stale nie powinni miec prawa wypowiadac sie w sprawach kraju..

taki chichot historii - jeden z tych  totalnych krytykow walesy jest dzisiaj radnym z ramienia koalicji obywatelskiej😛😛😛, tak sie toczy kolo historii.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597

Nowa demokracja . Kto na stałe wyjechał za granicę nie ma prawa wypowiedzi o kraju . Ma tylko słuchać i nie komentować 😁😁😁

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

dokladnie tak powinno byc-jesli nie placisz podatkow  na politykow to na jakiej podstawie masz prawo ich krytykowac ??? pracuja  nas i mozemy im kazac robic to na czym nam zalezy. a taki "zdrajca"-w sumie to nawet bez cydzyslowia powinno byc- niech w kraju ktory wybral z wlasnej woli decyduje o jego losie.

ciekawe jakby przyjechala do ciebie na chwile"ciotka z ameryki " i zaczela ci mowic co masz robic i  cie krytykowac -co bys jej powiedzial ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
Przed chwilą, pawel885 napisał:

W SŁupsku jak w dupsku😘


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

biorac pod uwage bylego prezydenta slupska to celna uwaga😛.

tak czasami bywa -wszyscy wszystkich znaja i sprawy trzeba przenosic do innej apelacji, to chyba w bielsku-bialej, pare lat temu po przejsciu sedziny na emeryture, za meblami znaleziono akta setek zaleglych spraw schowanych na swiete nigdy...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

z tym sądzeniem to prawidłowe postepowanie sędziółw , tylko powinien być wniosek prokuratury o zmiane sądu i przenieść sprawe do innego województwa  jaki by wyrok nie zapadł to budził by emocje .i tu wina prokuratury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
1 godzinę temu, jacus napisał:

biorac pod uwage bylego prezydenta slupska to celna uwaga😛.

tak czasami bywa -wszyscy wszystkich znaja i sprawy trzeba przenosic do innej apelacji, to chyba w bielsku-bialej, pare lat temu po przejsciu sedziny na emeryture, za meblami znaleziono akta setek zaleglych spraw schowanych na swiete nigdy...

Po co przenosić . Od razu do SN i niech uniewinni . Ile się zaoszczędzi .

Co do Wałęsy to chyba nie uważnie wysłuchałeś . 

Jacus możesz jechać i coś dadzą .

Edytowano przez 12zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, mirro napisał:

No dobra może tak się nie rozpędzajmy, bo przyjdzie Alamo i każe zamknąć temat dla frustratów,

Nie do końca wiem jak to nazwać. Ale jeśli tak było, to jak ten sukces ogłosić?

https://www.money.pl/gospodarka/wizy-do-usa-lot-poprawial-statystyki-wysylajac-swoich-pracownikow-do-stanow-6444218948462721a.html

miruś ma ochotę polecieć na dziwki do usa. boi się że trafi tylko na murzynki 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

tak się zastanawiam czy wprowadzenie w UE oznakowań kraju pochodzenia produktów spożywczych nie pogorszyło by sytuacji polskiego rolnika ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

eksport zywnosci w tym roku ma podejsc do 30 mld zl-to nawet wiecej niz mebli czy kosmetykow, choc w tej kategori znajduje sie np -sok pomaranczowy ,kawa,herbata czy czekolada- u nas jakos rosliny z ktorych sie je produkuje nie chca rosnac.😛

zbyszko-ja sam produkuje warzywa i owoce-czesc dla rodziny,czesc na handel- wiec po co mam je dostawac ??? chyba ze przeslesz mi cos na wlasny koszt-wtedy nie bede przeciw.                        co mowil walesa-nigdy mnie to nie obchodzilo, posluchalem tylko kawalek tych bzdur.....

wlasnie w taki sposob  o ktorym pisze mirro obnizano odmowy do 3 % - rozne panstwowe firmy np. nbp  naklanialy swoich pracownikow do skladania wnioskow, do tego ameryka to juz nie to.............

 

o znowu 10- gdzie jest antek policmajster ??? za chwile minie 10 lat od rocznicy, sa juz jakies przygotowania- wlaczylem tvn 24 bis i tam jest o tym mowa..

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

No tak, to już 10 lat od ostatecznego zdjęcia munduru. Tylko jakoś świętować mi się nie chce,

Edytowano przez mirro
błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tfuu . Nie przy jedzeniu . 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Takie czasy sami kreujemy . Nie mam zamiaru zwyrodnień nazywać tolerancją . Nie mam nic przeciw pedałom i innym takim , ale po wuj aż tak to afiszować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597

Dzięki jej zobaczyłem dom Kaczyńskiego . Myślałem że lepszy . Co za mało płacą w parlamencie , że za przewodnika dorabia .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

kto was tak zakrecil na tym filmiku- grodzka czy biedron ??? a moze ta "piosenkarka "😂  wczoraj wieczorem na ktorym kanale byl program o drag queen, jesli ktos to lubi to jego problem a nie moj-nawet przy wpisywaniu  nazwy w google[zeby sie zetorek ortografii nie czepial] program nie wiedzial co mi podpowiedziec-chyba to dobrze ze nigdy takich fraz nie wpisywalem....................

napoleon z zoliboza od kiedy dostal go w spadku to chyba nic tam nie robil-tylko srebrna dokupila druga czesc blizniaka zeby otworzyc tam muzeum czynow l.kaczynskiego- niestety zadnych wystaw tam nie ma a o eksponatach nic nie slychac, godzin otwarcia brak....

prezes -to wzor prawdziwego polaka,wydaje wiecej niz zarabia, dziwne ze czlowiek ktory zarabial od wielu lat cos z 10 tys nie ma kompletnie nic,zadne majatku, zadnych oszczednosci -tylko dlugi, co on robi z kasa-karma dla kota to chyba z kawiorem ??? stare brudne i zuzyte ubrania-pewnie te z kontenerow pck z wroclawia lepiej wygladaly...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Boooo czyny jego nie zmieszczą się w tak skromnych murach.:czytanie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

jedni ogladaja przebierancow drudzy komediantow i temat sie kreci, 

o prawdziwej polityce zapomnieliscie-nowy rzad a wy nic, czwarty minister finansow w tym roku,bankster z bz wbk[jakos mnie to nie dzwi] chyba cos nie tak, jesli zmieniaja sie jak w kalejdoskopie-moze prezes ma racje i bieda idzie.......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj