yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

griga    1082

@sumek666

Ten którego wtedy oglądaliśmy nie miał biegów polowych. A wtedy jeszcze uprawialiśmy ziemniaki wiec do kombajn było to konieczne. Dziś pewnie stał by 2250 bo był w dużo lepszej kondycji

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, jedrus2020 napisał:

Nie wiem czy kojarzysz Jagodzinskiego ze Srocka. Tam to dopiero jest zlomownia. Kiedys potrzebowałem felge to mnie zaprowadził do garażu takiego 3x8 i na wysokość 2m zawalony felgami wikszosc sama rdze. Ale leza i czekają.

No jak nieznam , toż to chyba swego czasu najbardziej handlarz w łódzkim😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

Tak ale postarzal się już mocno. A syn to się już w to nie bawi. Tylko widzę bardziej gospodarka się zajął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocean    1
5 godzin temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

👍💪💪💪

Ktoś wcześniej pytał to odpowiadam że tak, taki się urodził. Ja to rękami czasem mam problem odkręcić jakąś śrubę 😱

Oglądałem kilka jego filmów i jest jeden film, w którym wyjaśnia że mial wypadek jako małe dziecko 3 lub 4 letnie, na gospodarce oczywiście, ogólnie masakryczna historia mianowicie bawił się przy jakiejś maszynie prawdopodobnie do transportu zboża i porwało mu rękę do środka, nie wciągnęło go całego bo się nie zmieścił ale wyrwało mu ją razem z ramieniem i ta ręka urwana zaczęła się przemieszczać do góry, drugą rękę stracił gdy w szoku chciał wyjąć tą urwaną z maszyny, wtedy tą drugą mu ucięło. Był małym dzieckiem więc bardzo szybko nauczył się posługiwać nogami

Ten film na jego kanale pt how it all happened lub coś takiego

Edytowano przez ocean
Poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
mf362 napisał:

4 godziny temu, PRIMO napisał:

Niezla ta przyczepa tylko cena 

No ale to welger i nie stare jest 

 

Tylko hamulec najazdowy i tylko na przednią oś. Pierwszej młodości to to nie jest tylko ładnie wygląda bo nowa paka i dół pomalowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
11 minut temu, Belaruss820 napisał:

Łuków Siedlce i okolice. Jest jakiś sensowny komis ze starszymi samochodami typu passat B5? 😀

Kurła w wyższą klasę uderzasz, i to od razu w markę i model mega premium

@Uziu92 chyba miał b5, może ci sprzeda, okolica też się zgadza

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, ocean napisał:

Oglądałem kilka jego filmów i jest jeden film, w którym wyjaśnia że mial wypadek jako małe dziecko 3 lub 4 letnie, na gospodarce oczywiście, ogólnie masakryczna historia mianowicie bawił się przy jakiejś maszynie prawdopodobnie do transportu zboża i porwało mu rękę do środka, nie wciągnęło go całego bo się nie zmieścił ale wyrwało mu ją razem z ramieniem i ta ręka urwana zaczęła się przemieszczać do góry, drugą rękę stracił gdy w szoku chciał wyjąć tą urwaną z maszyny, wtedy tą drugą mu ucięło. Był małym dzieckiem więc bardzo szybko nauczył się posługiwać nogami

Ten film na jego kanale pt how it all happened lub coś takiego

O to muszę obejrzeć bo wydawało mi się że już taki się  urodził a nie oglądałem wszystkich filmów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekręt    150
1 godzinę temu, waldini24 napisał:

Byłby ktoś chętny na lemiesze uniwersalne? 

 

Coś takiego.. 

 

_20191217_174250.JPG

_20191217_174358.JPG

_20191217_174319.JPG

knock-on ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-john-deere-3130-tur-stoll-CID757-IDCBdke.html trochę Stary . Ale z turem . tylko jak coś walnie to już koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082

Ten JD jest do sprzedania od miesiąca prawie. Ale ten napęd.... I nawet ma pneumatyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

Najlepiej jakis zwinny 80km tak koło 20-25 tyś.


No właśnie czytałem że te od miały zrypana hydraulike jak ona padła to nawet przedni napęd nie chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

Kurła w wyższą klasę uderzasz, i to od razu w markę i model mega premium

@Uziu92 chyba miał b5, może ci sprzeda, okolica też się zgadza

 

Mam b5fl już a teraz szukam dla teścia B5 na zwykłej pompie 90 albo 110KM i tylko sedan.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
23 minuty temu, jedrus2020 napisał:

Najlepiej jakis zwinny 80km tak koło 20-25 tyś.

Ciężko coś będzie trafić w tej kasie

 

8 minut temu, Belaruss820 napisał:

Mam b5fl już a teraz szukam dla teścia B5 na zwykłej pompie 90 albo 110KM i tylko sedan.

Najlepiej by było jak byś kupił od użytkownika z podwórka a nie od handlarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKT6050    11

Sprzedam siewnik na bronie aktywnej kongskilde https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-kongskilde-3m-CID757-IDCIuCZ.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082
49 minut temu, jedrus2020 napisał:

Najlepiej jakis zwinny 80km tak koło 20-25 tyś.

 

No właśnie czytałem że te od miały zrypana hydraulike jak ona padła to nawet przedni napęd nie chodził.

budżet bardzo niski więc pole manewru mega wąskie. Coś ciekawe jak będzie to na pewno bez przedniego napędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj