danielhaker

Rolnik Szuka Żony- edycja 6

Polecane posty

Gość   
Gość
2 godziny temu, radekz200 napisał:

Aaaa teraz zacząłem o co chodzi z tym sexbotami 😛 @rogaliq oglądaj 😂

qrła ,drogie to w cholere ale może jakby burdel z tym otwotrzył to by sie zwróciło i może zarobiło ,psy za handel ludźmi i sutenerstwo by sie nie uczepiły

2 godziny temu, Rolnik7343 napisał:

włączyłem i wyłączyłem 🤣

sexboota?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, Wiesi0 napisał:

Jak by poszedł na położnego to by się napatrzył i namacał.

jakby się napatrzaj na czyjeś porody i problemy to by sie swoich bardziej sie odechciało niż dziś sie nie chce

@Wiesi0to ty dawaj na ginekologa 

13 minut temu, Roman4321 napisał:

inżyier elektryk na budowie jak sie patrzy, nie budują w okolicy nic?

węzeł drogowy Porosły , ogólnie dużo robią ale ja zdrowia nie mam,zmarźluch i chuchro jestem,odmrożenia się robią szybko więc ciepło i pod dachem musi być oraz praca w ruchu by było krążenie ,metabolizm i apetyt 

tym bardziejże  już ani się nie znam ani przestało to mnie interesować , ogólnie chyba jak wszystko z czym miałem doczynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

kwestia organizacji siedzisz w ciepłym biurze albo biegasz po budowie raczej nie stoji sie ijak w lidlu codziennie coś nowegoxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, Roman4321 napisał:

a czym się zajmujesz zawodowo

"pomocnik operatora" w dużej firmie meblarskiej,a najczęstsze obowiązki to podawanie i odbiór elementów z pił  , odbiór z okleiniarek

 do działu utrzymania ruchu na mechanika/elektryka aspirowałem ale nie chcieli , też "swoich" wolą wsadzać

4 godziny temu, Roman4321 napisał:

jaki masz cel

doszedłem do wniosku że żaden

4 godziny temu, Roman4321 napisał:

co chcesz osiągnąć

juz teraz nic 

no może tylko świety spokój ale to trzeba byłoby bezrobotnym i bezdomnym ewentualnie pijaczkiem zostać

6 minut temu, bergman31 napisał:

załóż klub fitnes dla pań.

o, to musiałby być chyba w okolicach kampusu i tylko dla studentek by taka praca dawała satysfakcję i przyjemność ale teraz już moja kondycja zapewne gorsza jest od klientek więc daruję bo nie mam głowy do organizowania czegokolwiiek ani w domu ani w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

to sobie poszukaj celu blisko terminowego i na dłuższą mete wyjść ze strefy konfortu a pić też trzeba mieć z co 

utrzymanie ruchu fajna fucha nie objaj sie tylko zdobyaj wiedze w tym kierunku bo może być i tak że ławka rezerwowych się skończy i znowu zastartujesz  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, leszek1000 napisał:

Seweryn stwierdził że woli cielaka

jak JarekOgarek1986 , w końcu jak cielak zgłodnieje to i dobrze mu zrobi  , a jak urośnie to i tak na nim zarobi jak sprzeda

choć nie wiem co on zrobi jak ten HF jemu zwariuje ? te wiatki i stodoły to rozniesie jak huragan domy w USA

a co z takiej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    643
8 minut temu, Roman4321 napisał:

 

utrzymanie ruchu fajna fucha nie objaj sie tylko zdobyaj wiedze w tym kierunku bo może być i tak że ławka rezerwowych się skończy i znowu zastartujesz  

W zakładzie w którym pracowałem do pracy przyszedł młody technik elektryk. Pracował ze starymi elektrykami. W ciąg paru lat starzy poszli na emeryturę a on został głównym elektrykiem w zakładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, przezuwaczka napisał:

Bzdura. Materiał z tego roku z wystawy z Szepietowa. 

Nie do mnie pretensja. Tak ten syn mówił, może liczyć nie potrafi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, Roman4321 napisał:

utrzymanie ruchu fajna fucha nie objaj sie tylko zdobyaj wiedze w tym kierunku bo może być i tak że ławka rezerwowych się skończy i znowu zastartujesz

hvja , cv tam wysłałem zanim zacząłem robote "robola" i sie nie odezwali , pracując jako "robol"już czasem podglądałem i podpytywałem ich przy pracy ale częściej spławiali mnie bo nie nie od tego tam jestem , teraz im dłużej ich pracy sie przyglądam to też mnie przestało interesować i na ich miejscu pewnie też bym nie umiał tego ogarnąć, w sumie już mi to wisi

1 minutę temu, damianzbr napisał:

.Tak ten syn mówił, może liczyć nie potrafi..

a czego sie po nim spodziewałeś , jakby umiał to by albo w mieście już siedzał albo by bamberniejszym już był niż jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, rogaliq napisał:

w sumie dzis wiem że najlepiej to nic nie robic a przynajmniej niewiele musieć robić by niezbędne minimum do samotnego życia zarobić ,tyle aby tylko i wyłącznie tylko te życie przezyć nie musząc sie starac i czegoś w życiu się dorabiać i osiągać , i z tym miałeś kiedyś w swoim temacie na forum rację że pieniądze nie sa ważne w życiu wiec tego życia poza pracą powinno żadnego nie być , na tyle ile można sobie pozwolić czyli praca komputer sen i tak do emerytury

Ty to jesteś agent jakich mało. xD

Normalnie z tym bijącym od ciebie pesymizmem to ładny psikus by był gdyby los zrobi z ciebie najbogatszego rolnika w gminie o bardzo zazdrosnej i zawiłej ludności.

Byś tak chodził i narzekał w koło i się użalał i przygnębiał każdego to parafrazując nawet gdyby ci się byk ocielił bliźniakami to sąsiedzi (przypominam zazdrośni i zawili z natury) słuchając twojego narzekania litowaliby się i w ramach pocieszenia przyprowadzaliby ci swoje cielaki abyś mógł choć trochę się rozweselić i mieć zamiast bliźniaczków czworaczki na poprawę humoru.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja tam zauważyłam jedno...coś Ania się wycofała w stosunku do Jakuba 🤔🤔 obym się myliła😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
46 minut temu, rogaliq napisał:

 ale ja zdrowia nie mam,zmarźluch i chuchro jestem,odmrożenia się robią szybko więc ciepło i pod dachem musi być oraz praca w ruchu by było krążenie ,metabolizm i apetyt

Dzisiaj przechodzisz samego siebie w tym narzekaniu. Przestań bo kogoś tu na forum wpędzisz w depresję xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oby..? 

A po co komu depresja?

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
3 minuty temu, damianzbr napisał:

Dzisiaj przechodzisz samego siebie w tym narzekaniu. Przestań bo kogoś tu na forum wpędzisz w depresję xD

On powinien pracować w telefonie zaufania ... Mieli by 100% skuteczność 😅

1 minutę temu, damianzbr napisał:

Oby..? 

A po co komu depresja?

Paulina na pewno odpisała na mój komentarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, damianzbr napisał:

Dzisiaj przechodzisz samego siebie w tym narzekaniu.

przywykłem

6 minut temu, damianzbr napisał:

Przestań bo kogoś tu na forum wpędzisz w depresję

to nie jest zaraźliwe, co najwyżej dziedziczne/genetczne

@Rolnik7343 dla zamachowców samobójców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Paulina1985 napisał:

Ja tam zauważyłam jedno...coś Ania się wycofała w stosunku do Jakuba 🤔🤔 obym się myliła😪

Masz rację, ale to może wina kamer, bo gesty coraz śmielsze, a ona to nie pierwsza lepsza gówniara. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16914
Wiesi0 napisał:

Przed chwilą, Bananek napisał:

albo hajnołki ;)

Hajnówki.

u nas mowia: hnajołka ;) i widzac BHA automatycznie potrojne skupienie bo na 101% cos odwali na drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj