danielhaker

Rolnik Szuka Żony- edycja 6

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
8 godzin temu, Pigmei napisał:

Coś z tym linkiem nie halo, nudy muszą być tam straszne skoro program antywirusowy nie pozwalai go otworzyć, :S

To zgraj na pena i podepnij po tv lub pod tuner.Ja wszystko pobieram i oglądam w TV.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No widzisz nie oglądasz tego szajsu a już wtedy bylo wiadomo, ze dziewczynę sobie znalazla :) Nie uzywam tego szajsu Instagrama, wiec nawet nie mogę tego podejrzeć 😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

nic ciekawego tam nie ma- dwie fajne dziewczyny i tyle-kiedys tam przed dinozaurami zalozylem sobie konto i nawet nie wiedzialem ze trzeba byc zaogowanym zeby obejrzec jakies zdjecia.

jesli wiedziala co ja kreci to po co oszukiwala siebie,producentow,widzow i chlopaka ??? tak mi sie wydaje-sadzac po tym, co we fragmentach gdzies ujrze np . w gosciach,albo gdzies sie pilot zapodzieje- to chyba jedno wielkie zeby nie napisac oszustwo to sciema......wiem ze jakies tam prawdziwe zwiazki powstaly-ale milos to mozna przypadkiem spotkac gdziekolwiek nawet w programie tv..

pogoda barowa to moze jakis caly odcinek obejrze ?? no nie, za bardzo razi mnie sztucznosc i hipokryzja.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lepiej obejrzyj "Niezwykły dr.Pol" 😅😅😅😅 

Edytowano przez Gość
pfffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nawet się nie przyznawaj, ze to oglądasz...🙊🙊🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co kto lubi :) ja za to kocham "Kuchenne Koszmary" z Gordonem Ramseyem 😅  Kazdemu cos trzeba wybaczyc 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

 glownie z gogglebox czerpie swoje informacje o rolniku szukajacym zony, najczesciej z miernym skutkiem😛, to juz sa powtorki,powtorek,powtorek...

dr.pol -nie znam,o czym to i na jakim kanale ?? z lekarzy to tylko dr.pryszczylla i nawzardian.

kuchenne koszmary-to mam w domu -odkad sam zaczalem gotowac,B| dzisiaj pomidorowa z ryzem.

o ,slonko wyszlo i ladnie przyswieca, a mialo intensywnie padac- znowu telewizja klamie nie tylko w takich programach o jakich piszemy...

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Niezwykły dr.Pol wygoogluj sobie, na youtube jest kulka urywków. Lekarz wet. :) jest stary i sympatyczny 😁 i zna się na wszystkich zwierzaczkach 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

mimo tego, ze w zimie sprzedalem ostatnie bydlo, to jakos nie tesknie za wizytami weterynarza- tez stary i w miare sympatyczny-znamy sie takze prywatnie-, pamietam stare seriale-lekarz z alpejskiej wioski[z takimi tez mialek kiedys do czynienia] i wszystkie zwierzeta duze i male-to angielski serial. u nas to weterynarze szczegolnie mlodzi to znaj sie juz tylko na zwierzetach malych- duzych to juz niewiele zostalo............


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Rolnik7343 napisał:

To i tak nieźle 😛 są tacy co nawet wodę na herbatę umieją przypalić 😂

jak sie czajnika z gwizdkiem nie zamknie przed wstawieniem na gazoowke to tak je 

Przed chwilą, jacus napisał:

kuchenne koszmary-to mam w domu -odkad sam zaczalem gotowac

ja tam nie narzekam na wlasne gotowanie, byle tak jak pisali przedmówcy wody nie przypalic to zupa zawsze wyjdzie byle za dużo dodatków producent w torebkach nie dokładał bo jak 4 torebeczki prypraw w opakowaniu to się czuje troche jak królik doświadczalny albo narkoman

 

Przed chwilą, jacus napisał:

nic ciekawego tam nie ma- dwie fajne dziewczyny

jak homo to też nie fajne , żeby co najmniej były bi to by uszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie, to nie żenua. dziecko ktoś zrobił.    xD  Tylko pytanie, kto maczał w TYM palca?   :P   xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziwna sprawa, jego jałówce też ktoś zrobił cielaka.   :D  Byk też nieznany.   xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    640

Dziwne rzeczy dzieją się na gospodarstwie u Seweryna. Czyżby sprawcą tej ciąży też jest byk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przypominam, że o 20.00 czwarty odcinek rolników podlasiaków ;) aktualnie konczy się 3.odcinek. Focus tv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A zaraz po . Transport zwierząt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj