News
danielhaker

Rolnik Szuka Żony- edycja 6

Polecane posty

Paulina1985    934
Napisano (edytowany)

Lepiej obejrzyj "Niezwykły dr.Pol" 😅😅😅😅 

Edytowano przez Paulina1985
pfffff

Rolnik7343    5113

Oglądać 😁 nawet powtórki, uwielbiam ten "serial" 👍 vlogbox też ciekawy 

• Haha 1

Paulina1985    934

Co kto lubi :) ja za to kocham "Kuchenne Koszmary" z Gordonem Ramseyem 😅  Kazdemu cos trzeba wybaczyc 😋

jacus    366
Napisano (edytowany)

glownie z gogglebox czerpie swoje informacje o rolniku szukajacym zony, najczesciej z miernym skutkiem😛, to juz sa powtorki,powtorek,powtorek...

dr.pol -nie znam,o czym to i na jakim kanale ?? z lekarzy to tylko dr.pryszczylla i nawzardian.

kuchenne koszmary-to mam w domu -odkad sam zaczalem gotowac,B| dzisiaj pomidorowa z ryzem.

o ,slonko wyszlo i ladnie przyswieca, a mialo intensywnie padac- znowu telewizja klamie nie tylko w takich programach o jakich piszemy...

Edytowano przez jacus
  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Rolnik7343    5113

To i tak nieźle 😛 są tacy co nawet wodę na herbatę umieją przypalić 😂

Paulina1985    934

Niezwykły dr.Pol wygoogluj sobie, na youtube jest kulka urywków. Lekarz wet. :) jest stary i sympatyczny 😁 i zna się na wszystkich zwierzaczkach 😁 

jacus    366

mimo tego, ze w zimie sprzedalem ostatnie bydlo, to jakos nie tesknie za wizytami weterynarza- tez stary i w miare sympatyczny-znamy sie takze prywatnie-, pamietam stare seriale-lekarz z alpejskiej wioski[z takimi tez mialek kiedys do czynienia] i wszystkie zwierzeta duze i male-to angielski serial. u nas to weterynarze szczegolnie mlodzi to znaj sie juz tylko na zwierzetach malych- duzych to juz niewiele zostalo............

buk, humor ,seks ,rokendrol.

rogaliq    500
Przed chwilą, Rolnik7343 napisał:

To i tak nieźle 😛 są tacy co nawet wodę na herbatę umieją przypalić 😂

jak sie czajnika z gwizdkiem nie zamknie przed wstawieniem na gazoowke to tak je 

Przed chwilą, jacus napisał:

kuchenne koszmary-to mam w domu -odkad sam zaczalem gotowac

ja tam nie narzekam na wlasne gotowanie, byle tak jak pisali przedmówcy wody nie przypalic to zupa zawsze wyjdzie byle za dużo dodatków producent w torebkach nie dokładał bo jak 4 torebeczki prypraw w opakowaniu to się czuje troche jak królik doświadczalny albo narkoman

Przed chwilą, jacus napisał:

nic ciekawego tam nie ma- dwie fajne dziewczyny

jak homo to też nie fajne , żeby co najmniej były bi to by uszło 

Sean    1706

xD Dobre

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Sean    1706
Napisano (edytowany)

Nie, to nie żenua. dziecko ktoś zrobił.    xD  Tylko pytanie, kto maczał w TYM palca?   :P   xD

Edytowano przez Sean

STEPHEN KING

Sean    1706
Napisano (edytowany)

Dziwna sprawa, jego jałówce też ktoś zrobił cielaka.   :D  Byk też nieznany.   xD

Edytowano przez Sean
  • Haha 3

STEPHEN KING

bergman31    51

Dziwne rzeczy dzieją się na gospodarstwie u Seweryna. Czyżby sprawcą tej ciąży też jest byk?

Paulina1985    934

Przypominam, że o 20.00 czwarty odcinek rolników podlasiaków ;) aktualnie konczy się 3.odcinek. Focus tv. 

• Like 1

tytanowyJanusz    551

aa tam Rolnicy, za ponad godzinę Adrian zamieni się w księcia na białym rumaku a Seweryn kopnie w dupsko Marlenke

leszek1000    316

Dobra czekamy za odcinek Rolnik sam w dolinie. Pytanie co z Marleną się stanie. Jak długo będzie płakać. Podobno ten fotograf jest z tą dziewczyną 

Thomas2135    5051
12 minut temu, zetorki12 napisał:

A zaraz po . Transport zwierząt .

Raz obejrzałem. Drugi raz nie przebrnę. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM

a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez agrogozd
      Musi to być kanał rolniczy. Nie wolno spamowac i trzeba go krótko opisać.

Mój kanał na Youtube: http://youtube.com/channel/UCoKi0ueuyT8uGqwAqUs40Eg

Narazie się rozwija głównie prace w polu i oborze.
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez prometeusz
      Witam kolegów
      Mam prośbę, chodzi mi mianowicie o wybór zespołów na wesele. Chciałbym aby w składzie była kobieta, wokalistka, oraz wokalista mężczyzna, grali polskie standardy typu Perfekt, Budka Suflera Varius Manx, jakieś znane kawałki zagraniczne i aby nie grali za dużo disco polo, to mnie wkurza, lokalizacja to Kujawsko-Pomorskie, miejsce wesela Włocławek
      Dzięki z pomoc
    • Przez Gumis32
      Umnie to na pierwszym miejscu jest techno, a poza tym słycham (żadko) pop'a i hip-hop'u :rolleyes: :lol:
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj