danielhaker

Rolnik Szuka Żony- edycja 6

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
1 minutę temu, danielursus3p napisał:

Nie wiem jak to dokładnie jest, ale cała moja rodzina oprócz mnie po studiach i wszyscy albo na magazynie albo na budowie, płeć żeńska w sklepach, więc bez pleców to i studia na nic. 

Albo inaczej jak od razu do pracy biurowej nie pójdziesz to potem na nic ci studia.

To idzie na pielęgniarza i w szpitalu zarobicie 4 plus opieka długo terminowa 500zł od łebka,państwowe pieniądze z NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
1 minutę temu, Ursus932 napisał:

Zależy jeszcze jakie te studia

 

Marketing i zarządzanie, logistyka i geodezja. Na nic to się żadnemu z kuzynostwa nie przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

moj znajomy po sgh zarbia w wieku 31 lat 40tys brutto w warszawie. zawsze tam jakas znajdziesz po studiach biurowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
1 minutę temu, sabuliga napisał:

moj znajomy po sgh zarbia w wieku 31 lat 40tys brutto w warszawie. zawsze tam jakas znajdziesz po studiach biurowa

Kumple też po logistyce i 2 na tirach gania, jeden autobusem, a reszta na produkcji. Jak dla mnie to bez pleców ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, danielursus3p napisał:

Marketing i zarządzanie, logistyka i geodezja. Na nic to się żadnemu z kuzynostwa nie przydało.

No siostra właśnie skończyła marketing i zarządzanie po czym stwierdziła że to nie jest to chce robić w życiu😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

studia takie co by zysk był  z tego np:  kierunki niezbędne pod uprawnienia budowne, elektrotechnika,  lekarske, leśne, administracja, i takie co sie przyda w najbliższej okolicy jak sa duże zakłady , zawody mundurowe  a prawojazdy zawsze dobrze mieć zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

@Ursus932 Tak szczerze mówiąc to przejść przez wieś to się okazuje, że 3/4 osób po studiach, a pracują byle gdzie by parę groszy zarobić.

Na przykład moja koleżanka, studiów jeszcze nie skończyła, a już w żłobku pracuje. Ojciec radnym jest, siostra w gminie pracuje, a weź teraz wyślij żonę czy narzeczoną do takiej pracy. Daję ci gwarant, że się nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

po geodezji trzeba popracować by zostać geodeta uprawninym i można startować do gminy, umiejętność wyrobienia sobie znajomości i wszędzie sie wciśniesz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
4 minuty temu, Roman4321 napisał:

po geodezji trzeba popracować by zostać geodeta uprawninym i można startować do gminy, umiejętność wyrobienia sobie znajomości i wszędzie sie wciśniesz

 

Nie powiem bo i ja chciałem iść na robotykę/mechatronikę i rolnictwo (matura zdana można rzec wzorowo) ale jakoś wolałem zacząć się od razu dorabiać i jak na razie nie żałuję decyzji. Obserwując to bardziej wykształcone towarzystwo ode mnie doszedłem właśnie do takiego wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Taa Romek  zapomniałeś o starzu  iznajomosciach  

Geodeta  zaczyna zarabiać  jak ma 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19718
2 minuty temu, danielursus3p napisał:

Nie powiem bo i ja chciałem iść na robotykę/mechatronikę i rolnictwo (matura zdana można rzec wzorowo) ale jakoś wolałem zacząć się od razu dorabiać i jak na razie nie żałuję decyzji. Obserwując to bardziej wykształcone towarzystwo ode mnie doszedłem właśnie do takiego wniosku.

he...a ja głupi najpierw poszedłem na budowe i eksploatacje maszyn-skończyłem inżynierkę i pokorciło mnie to sobie poszedłem na politologie i tak po paru latach zostałem mgr . Teraz jestem rolnikiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

jak nie zadziałasz od razu to i przy 50 nie zarobisz ale fakt trzeba gdzieś starz zrobić

jedno nie szkodzi drugiemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezuwaczka    446
1 godzinę temu, damianzbr napisał:

To jest kręcone 2 lata temu.

Bo syn Geńka mówi że ma 35 lat i jest  82' r

Więc i ceny inne były puki TVN świni nie podłożył.

Bzdura. Materiał z tego roku z wystawy z Szepietowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to ile wy byście chcieli zaraz zarabiać po tych studisach moj brat 8 lat po geodezji zarabia 2200 ale siedzi sobie w biurze ciepło i nie narobi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19718
1 godzinę temu, damianzbr napisał:

To jest kręcone 2 lata temu.

Bo syn Geńka mówi że ma 35 lat i jest  82' r

Więc i ceny inne były puki TVN świni nie podłożył.

 

Może który AFtowicz pracuje u tego bambra z Pokaniewa??

A myślisz,że  MŁODY Gienio łumi do tylu liczyć??

20 minut temu, przezuwaczka napisał:

Bzdura. Materiał z tego roku z wystawy z Szepietowa. 

Ten rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029
19 minut temu, sabuliga napisał:

to ile wy byście chcieli zaraz zarabiać po tych studisach moj brat 8 lat po geodezji zarabia 2200 ale siedzi sobie w biurze ciepło i nie narobi sie

Mój  syn  jako  technik 1600 +nadgodziny  z podstawy  sporo przejezdzi  i się zniechęca 

Młodzi jak 3jki z przodu nie  widzą  to opracować  nie  chcą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276

Uderzyli by Ci rolnicy co żon  szukają do ojca Gienia to by każdemu  jakąś wdówkę znalazl. I to Na Chodzie ! A nie po kilka odcinków się męczą i rozterki mają 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Najlepszy tekst o Sewerynie że to dobry chłopak jest a mu aż uszy puchły od tych komplementów 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

"Jak tobie będzie pasowała to mi też"     :P    xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

@leszek1000 mnie ro rozśmieszyło jak opowiadał jaka marlena dzielna bo nawet przy cieleniu krowy była ... a sam z obory najchętniej by uciekł 🤣

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj