Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mcmarek17    0

Witam, przymierzam się do zakupu MF 3650 chciałbym poznać opinie o tym modelu czy opłaca się taki zakup. Jak z awaryjnoscia, spalaniem, skrzynia biegów w tym modelu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

No dużo się dowiesz akurat, awaryjność zależy od stanu w jakim go kupisz i od tego jak go będziesz eksploatował serwisował itd. spalanie zapewne adekwatne do wykonywanej pracy (nie spali mniej niż musi) a skrzynia w zależności jak zjechana i z jaką go kupisz tyle w temacie. Jak kupisz z dużym zapasem mocy to mniej będzie się męczył i możliwe że więcej wytrzyma ale za to może więcej łyknąć ze zbiornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

kup se serie 31** Przynajmniej będzie z czego części brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

No ale.... 25KM różnicy o masie nie wspomnę sam stoję przed dylematem 31xx 36xx a może 61xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054
Napisano (edytowany)

róbta co chceta... ja tam wole lekki traktor + obciążnik na tuz w zależności od potrzeby. Zaorać, zasiać to u mnie 2-3 dni i po co wozić te masę resztę roku... A nie sądzę, żeby jakiś większy gospodarz patrzył jeszcze po 30 letnich złomach. Jedyna zaleta, że to często tańsze od 4 cylidrowego

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez goolman19
      Ropa w oleju silnikowym !!
       
      Mianowicie do oleju dostaje mi sie ROPA !! Zadzwoniłem do gościa, który robi Fergusony i powiedział mi że świeca żarowa to spowodowała ! Więc odłączyłem zasilanie od świecy żarowej no i zalałem olejem. Dziś Pojechałem talerzować pole i w pewnym momencie zaczęła mi świecić ta sama kontrolka olejowa ! Gdy zajechałem do domu sprawdziłem stan oleju a tu znów ponad stan. Więc nie wiem co to za powód, gdyż wiem że pompka paliwowa (tzn. membrana jest dobra i nie przepuszcza ropy), Natomiast myślę o pompie paliwowej czy nie jest tam pęknięty jakiś oring przez co tak sie dzieje ;/ Sam nie wiem od czego zacząć ! Może komuś z was zdarzył się taki przypadek i wie co jest tego powodem....Pozdrawiam !! Proszę o konkretne odpowiedzi !!
       
       
      Massey Ferguson 3650 Datatronic
       
      Komputer pokładowy
       
      Poprostu komputer jest włączony a na wyświetlaczu nic sie nie pokazuje ! Tylko podświetlenie ! Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki i są dobre nawet kable co dochodzą również.
       
       
      Wystarczy napisać normalnie.
    • Przez MACIEEK1910
      Witam! Mam taki problem iż wydaje mi sie że siadają cewki od WOM, Blokada, Napęd, przyspieszacz ponieważ nie za każdym razem się załanczają. Wymienialiście w swoich te rzeczy i gdzie to można dostać? Zachodnio-pomorskie.
    • Przez john2130pl
      Witam
      zamierzam kupić jakiegoś MF-a lub JD, do wyboru mam JD3650,MF3125,MF3630 co byście bardziej mi polecili i dlaczego??
    • Przez john2130pl
      Witam
      co myślicie o JD 3650?? ile pali,awaryjność,dostępność części itp
    • Przez Kubek95
      Witam. Piszę tutaj ponieważ mam problem, jakiś czas temu kupiłem John Deere 3140 z uszkodzonym pierwszym biegiem. Ciągnik rozebralem, poskładałem, wszystko działa, oprócz elektryki, po zdjęciu kabiny i ponownym jej założeniu nie działa mi teraz odpalanie Jelonka z starteru. Kluczyk jak przekręce to kontrolki się świeca, przekręcam starter to kontrolki gasną, a rozrusznik nawet się nie odezwie. Na krótko rozrusznik kręci jak szalony i ciągnik bez problemu odpala. Teraz moje pytanie, czy ma ktoś może schemat instalacji elektrycznej do tego ciągnika, ewentualnie samej tej kostki przy kabinie (kabina sg2) żeby jakoś spróbować odszukać po kablach problemu, albo poprowadzić nowa instalacje? Bardzo bym prosił o pomoc bo bez jakiegokolwiek schematu będzie ciężko zacząć cokolwiek, a tak to zawsze jest jakiś punkt zaczepienia. 
      Pozdrawiam 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj