Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
john2130pl    0

Witam

zamierzam kupić jakiegoś MF-a lub JD, do wyboru mam JD3650,MF3125,MF3630 co byście bardziej mi polecili i dlaczego??

mruczusia    122

ja bym postawiła na MF-y według mnie są to bardzo dobre ciągniki słyszałam bardzo wiele dobrych opinii o nich a w gospodarstwie mam jednego małego MF-a i bardzo dobrze się sprawuje mało co było w nim robione więc awaryjność jest raczej według mnie niska jeśli się o niego dba oczywiście ale też w ciężkiej pracy spali mniej niż inne ciągniki

OKEY    154

Dlaczego tylko te dwie marki? Szukaj ciagnika w jak najlepszym stanie technicznym . Ja osobiście MFa z roczników 87-91 bym nie kupił ze wzgledu na problemy ze skrzyniami biegów.

Wiadomość z agroFakt.pl

john2130pl    0

założyłem ten temat w 2 miejscach ponieważ najpierw przez przypadek nie zauważyłem działu "jaki ciągnik wybrać" więc założyłem go w "john deere" :)

Ja nie widze problemu ze skrzynia biegow.Bo w zadnym ciagniku nie jest wieczna.Osobiscie polecil bym mf.Ciagnik jest zwinny , oszczedny i ma dobry podnosnik.Wiadomo kupisz w dobrym stanie to ci pochodzi.A ktos kto pisze o mf o skrzyniach wadliwych to nie bieze pod uwage ile ten ciagnik ma wykreconych mtg.Tylko strzela bez uzasadnienia .Trzeba wziac pod uwage ze ciagnik z roku 88 czy 91 w ogloszeniach maja po 7000 ,10000 czy 12000mtg jest to nie mozliwe .Co ten ciagnik tylko w niedziele byl uzywany. :lol:

piterwx2    0

Wybierz Massey Ferguson bo mało palą . a John Deere Mają bardzo drogie częśći :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować