Polecane posty

slawek74    12192
kizak napisał:

8 godzin temu, damianzbr napisał:

Zetorki to stary pryk, jeszcze radziecka szkoła w jego głowie :D

 No nie obrażać starszych [lecz młodszych ode mnie]🤬 ,,starszego,to i w piekle szanują''9_9. Popadało przed chwilą tyle że  ,,łapacz'' tego nie znalazł,no i na  Windy nic więcej nie ma😕. Jadę z 5 zł ,,zapodać'':)

może zmień z bilonu na papier😆😉😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
2 minuty temu, zetorki12 napisał:

A ja liczyłem że popada , a tu chyba nic z tego . No zrobić ? Trza orać i tak . 😨

Ty , a może jeszcze idźmy i dajmy po piątaku ?? 🤔

Jak już tylko o 12:00 zostało, a to pora drzemki.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Agrest napisał:

To co u Was 2 msze?

U mnie 6 w niedzielę.

Pazernego plebana tam macie 😁 Pada od wczorajszego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
6 minut temu, Agrest napisał:

To co u Was 2 msze?

U mnie 6 w niedzielę.

Jedna dla leki druga dla jeszcze większych trzecia dla reszty

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
11 minut temu, slawek74 napisał:

może zmień z bilonu na papier😆😉😃

 A no tak,urwać na pół,a resztę za tydzieńO.o,albo żonce do drugiego kościoła😐,oj.....,i niech na rekolekcjach się wymieniają😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Leje świętokrzyskie .

Wilgoci będzie do siewu .

Teraz to by sie oralo ja przed deszczem męczył sie : D 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
13 minut temu, kizak napisał:

 A no tak,urwać na pół,a resztę za tydzieńO.o,albo żonce do drugiego kościoła😐,oj.....,i niech na rekolekcjach się wymieniają😐

Druga połowa jak popada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980

LRA kropi i na tace nie dałem 🤔

@Rolnik1973 dobra zmiana szykuje nam zrownanie dopłat z zachodnimi krajami w 2021r, ale o wapnowaniu i suszy ani wspomnieli🧐

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

No a co będa wspominać jak już raaluzują.

A dopłaty zrównają germańskie do polskich i też zrealizują obietnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
16 minut temu, GRZES1545 napisał:

LRA kropi i na tace nie dałem 🤔

@Rolnik1973 dobra zmiana szykuje nam zrownanie dopłat z zachodnimi krajami w 2021r, ale o wapnowaniu i suszy ani wspomnieli🧐

z tymi dopłatami to bym podchodził sceptycznie z ich wyrównaniem .  Sucho sucho sucho sucho sucho ..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5337
19 minut temu, GRZES1545 napisał:

LRA kropi i na tace nie dałem 🤔

@Rolnik1973 dobra zmiana szykuje nam zrownanie dopłat z zachodnimi krajami w 2021r, ale o wapnowaniu i suszy ani wspomnieli🧐

Oni już od 2004 obiecują wyrównanie, zamiast wierzyc w te ich bajki odziewaj skafander i na dożynki 😁

Edytowano przez marulekk
  • Like 4

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, jarecki napisał:

Sucho sucho sucho sucho sucho .

Trza było wczoraj nie przesadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

no bo taka jest prawda,kiedyś sie wyrównają -tylko kwestia kiedy i do jakiego poziomu

ale na razie starczy obiecać ,ciemny lud kupi wszystko,a kto zacznie zadawać pytania jest wrogiem,dopłat równych nie ma,skupów w dobrej cenie nie ma,mieszkań+ nie ma,samochodów z kablem w d*pie nie ma.....itd ale kiedyś to wszystko będzie ,no i po części racja ,kiedyś do tego dojdziemy tylko że nie za 1-2 lata tylko za 20-30

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
15 minut temu, marulekk napisał:

Oni już od 2004 obiecują wyrównanie, zamiast wierzyc w te ich bajki odziewaj skafander i na dożynki 😁

wczoraj były gminne... pogoda akurat sie trafiła, 13 stopni i cały dzień deszcz 👌

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa   wyrównają   . prędzej wmówią wszystkim , że już są wyrównane , a nawet wyższe . Się dolicza 500+ , suszowe ... No coś tam sobie wymyślą . B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5337
13 minut temu, kopin napisał:

no bo taka jest prawda,kiedyś sie wyrównają -tylko kwestia kiedy i do jakiego poziomu

ale na razie starczy obiecać ,ciemny lud kupi wszystko,a kto zacznie zadawać pytania jest wrogiem,dopłat równych nie ma,skupów w dobrej cenie nie ma,mieszkań+ nie ma,samochodów z kablem w d*pie nie ma.....itd ale kiedyś to wszystko będzie ,no i po części racja ,kiedyś do tego dojdziemy tylko że nie za 1-2 lata tylko za 20-30

Wiesz kiedy wyrównają, kiedy ta cała unia pierdolnie i nikt nic niebedzie dostawał 🤔

Edytowano przez marulekk
  • Like 4

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980

Jak oni nie wywalcza tego w Brukseli to i inni też tego nie zrobią. Ważne że coś chcą  robic mają jakis plan.

@marulekk będę po objedzie na dożynkach może na jaka karuzele mnie wpuszcza i na pierożki do dziewczyn z kółka muszę wskoczyć 😆

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, marulekk napisał:

Wiesz kiedy wyrównają, kiedy ta cała unia pierdolnie 

No nie kracz . Kto Nam da wtedy piniędzy ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5337

Obce Pierożki Ci sie marzą, ciekawe co na to żona

😂  

@zetorki12 weźmiem kredyt 😄

Słonko już wyłazi zza chmur, trza zaraz zanieść wieniec i sie dorżnąć do wieczora

Gwiazdą ma być Adam Kraśko z rolnika szuka żony 😆 jaka gwiazda takie dozynki 😝

Edytowano przez marulekk
  • Like 1
  • Haha 6

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980

Jakieś ,,stronkmany,, mają  być to będę miał okienko😉 aby tylko pogoda dopisała bo bedzie d*pa mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj