Polecane posty

Uziu92    7975

widzę :D jak oddalisz że całą europę widać to normalnie pokazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@ZELKOW , chyba lało tam u Ciebie tak po szesnastej ? Ciemne chmury tam poszły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Od południa brak opadów, trawy zacięte potrzeba 48 godzin bez deszvzu i jestem po sianokosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Wreszcie cały dzień bez opadów:) Kilka hektarów łąk położone i cały sprzęt do pracy przygotowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Jutro ma znowu podlać ładnie a potem piątek i sobota pogodnie więc mam nadzieję że w sobotę uda się coś zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
mickas092 napisał:

ładne chmury tam na Ciebie @ZELKOW poszły, pewnie będzie pompowało. 

dziś słabiutko z rańca około 3mm spadło

zetorki12 napisał:

@ZELKOW , chyba lało tam u Ciebie tak po szesnastej ? Ciemne chmury tam poszły .

z tej chmury spadło 1.5mm także słabe te opady, po radarach jak patrzę to będzie tak srać do jutra w nocy, za to na południu kraju ma w nocy i jutro podtopić, wolałem jak padało to padało a nie że 1mm spadnie i 3godziny słońca i znów to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Który   to już dzień  z ostrzeżeniami  a tu  się nawet  porządnie   nie zachmurzy .....😧 powiat   Cli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12193

ZELKOW w niedzielę pewnie około 11-12 dojadę dziś ze 4mm łąki koszone w deszcz jutro zbiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

o 11 w niedziele to ja już będę się komuniował chyba że brat się wybierze, ja się postaram na 2-3 godziny koło 11 w sobote wybrac, bo w południe pryskać i tak nie będe jak będzie przypiekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom50    69

Dzisiaj brak opadu  ale na polu mokro ziemia klei się do opon. Powiat Toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Pogoda dopisała i można było opryskać ziele w jarych .Na polu bardzo mokro ☺️


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7223

5 ha jarki opryskane, ponad dycha musi poczekać bo w dołkach zupa. Ruszyliśmy z azotem w ziemniaka tylko 2ha w porządku, reszta w dołkach koleiny, a gdzie mowa teraz z obsypnikiem wjechać.

I niech mi któryś mądraliński napisze, że narzekam bez powodu. Wczoraj ominęło na szczęście tylko 1mm, dzisiaj nic. Skoro świt jedziemy redlić co się da bo po południu znowu ma uzupełnić


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716

U mnie tez dzisiaj nie padało, to jutro na tak dolac? Jak ja chce z trawa ruszać 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367

4 ha lucerny dziś poleciało na sobotę może sie uda zebrać kilka kropel spadło dziś przy cięciu miałem jakiś nalot biedronek owady są zawsze Ale tu same biedronki pierwszy raz coś takiego mi się trafiło 

20190522_131151.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7223
26 minut temu, radekz200 napisał:

U mnie tez dzisiaj nie padało, to jutro na tak dolac? Jak ja chce z trawa ruszać 😛

Poczekaj do weekendu. U mnie teraz wystarczy 10mm i znowu błoto. Jutro cały wschód, południowy wschód najbardziej


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69
1 godzinę temu, Szymi40 napisał:

Który   to już dzień  z ostrzeżeniami  a tu  się nawet  porządnie   nie zachmurzy .....😧 powiat   Cli. 

U mnie to samo, takich rzeczy to nigdy nie było :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

północ i zachód Polski to pewnie zadowolona jest z pogody bo da się wjechać i wszystko na czas zrobić nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

POS - w ciągu dnia dało się wjechać na pole, teraz już mało gdzie się wjedzie. Stronami bardzo mocno dolało, tak na pograniczu POS z PPL. Nie tylko na Wschodzie są problemy z pogodą ;)


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankeson    48
1 godzinę temu, michalcium napisał:

4 ha lucerny dziś poleciało na sobotę może sie uda zebrać kilka kropel spadło dziś przy cięciu miałem jakiś nalot biedronek owady są zawsze Ale tu same biedronki pierwszy raz coś takiego mi się trafiło 

20190522_131151.jpg

Właśnie wróciłem od koszenia i też zauważyłem że biedronek jest od groma :-) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj