Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Cezar81    66

Pod uwagę biorę :

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html

nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:

https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html

 

nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady

 

Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mom    19

a dlaczego taki rozrzut jeśli chodzi o KM? 55km to spora różnica więc musisz doprecyzować jakie sprzęty np już masz pod ten ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3876

Chyba masz dobrych majstrów pod ręką jak rozgladasz się za tak skomplikowanymi modelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty chyba chcesz cokolwiek kupić, byle by było ;)

trzy różne, rozrzut w koniach i cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotragro    1

Dodaj lepiej nowe pytanie z poleceniem ciągnika. Opisz ile masz ha, jaki zasób mocy potrzebujesz, za jaką cenę oraz inne dogodności którymi się kierujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

daj spokój z makormikiem. ta skrzynia woła o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66

potrzebuję 150 KM . cvx ma 130 ale nie ma problemu zrobić z niego 150 , mc cormick trochę większy ale mieści się jeszcze w budżecie, no właśnie i MC biję się skrzyni, do cvx mam osobę, z same też dam radę ale mc nie mam nikogo. CVX jest zadbany dzisiaj go oglądał kolega co ma takiego tylko 195 od 7 lat i jest zadowolony - 11000 godzin ma i skrzynia bez problemu

4 godziny temu, bukat82 napisał:

Ty chyba chcesz cokolwiek kupić, byle by było ;)

trzy różne, rozrzut w koniach i cenie ;)

jak doliczę vat do 2 pierwszych to ceny się równają z mocą MC wybiega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66

jadę jutro z mechanikiem obejrzeć jeszcze raz tego CVX mam nadzieję że nic nie wypłynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66

oglądaliśmy CTV mechanik stwierdził ze nowy to on nie jest i zawsze może się coś zdarzyć ale jest zadbany , nie wytłuczony , ładnie trzyma ciśnienia, jakiś czujnik miał ogryziony przez myszkę kabelek i robił zwarcie, i wyrzucał błąd, zaizolował go i jest ok we wtorek po negocjuję cenę i zabiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj