Gość

Regeneracja silownika podnośnika

Polecane posty

Gość   
Gość

Cześć. Czy ktoś wymieniał uszczelniacz w silowniku podnośnika same explorer II jest tam nietypowy uszczelniacz polypac balsele b 196157. Nie jest to typowy gumowy, materiał taki jakby guma z włosami coś jak taśmy robią. Bez rowka sprezynki itp tylko cały pełny. Kupiłem jakiś inny ale cieknie jeszcze bardziej a jakby tego było mało to stary się stracił. Wie ktoś gdzie taki dostanę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tomas gdzie taki można dostać wymiar 40x50x11 

matisz pisałem do nich jutro też zadzwonie 

Jedyne zdjęcie jakie zdążyłem zrobić zanim go zgubilem. 

Na jakiej zasadzie on działa? Jest ściskany przez tą tulejke i wtedy się zaciska i uszczelnia? 

Screenshot_20190304-191716.png

Screenshot_20190304-191707.png

Edytowano przez MarcinNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wygląda na uszczelniacz TTU dostaniesz go wszędzie


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten ttu kupiłem najpierw ale na nim cieklo jeszcze bardziej, dziś udało się kupić mniej więcej taki jak był 30 zł i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogłeś odwrotnie założyć


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak powinien być? Rowkiem od strony ciśnienia, jak standardowy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to dobrze miałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Cytus
      witam potrzebuje schemat podnośnik A mf135 potrzebuje jakie części się tam znajdują dziekuje
    • Przez miles3147
      Witam. Słyszałem kiedyś, że można zwiększyć udźwig w 4514 poprzez założenie cylindra i tłoka od 5714. Robił tak ktoś? Wyjdzie taniej, bo żeby zwiększyć siłownikami wspomagającymi udźwig o tonę, to trzeba wydać 2 tyś zł.
    • Przez Sebast654
      Witam mogę prosić o wytłumaczenie mniej więcej które przyciski do czego są i jaka jest ich konfiguracja badz na co uwarzac. Ares 610rz 

    • Przez karol2306
      Cześć
       
      W swoim Mx nie mam fabrycznej amortyzacji tylnego tuza. Ostatnio urwałem wieszak i znalazłem temat dotyczący zastosowania hydro-akumulatora w układzie podnośnika tak aby podnośnik miał funkcje "pływania". Przerabiał to ktoś u siebie? Ewentualnie ktoś się może orientuje jakiej pojemności trzeba zastosować hydro-akumulator tak aby działało to poprawnie??
    • Przez JumperTomek
      Witam, czy ma ktoś nr części tego krzyżaka i tulejki gumowej od dźwigni podnośnika z prawej strony która idzie do regulatora siłowego ?
      Mój ma luz i opiera się na baku już, a regulacja na dźwigni już się skończyła Da się to dokupić w ogóle gdzieś ? Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj