Bocian6230

Sulky DRC- Tabela wysiewu polskich nawozów

Polecane posty

Bocian6230    3

Witam ,posiada ktoś rozsiewacz sulky DRC ,lub tabele wysiewu do niego? Wiem ,że jest na internecie ,ale chodzi mi czy ktoś ma jakąś inną, np. z polskimi nawozami lub po prostu ma taki rozsiewacz i może coś podpowiedzieć odnośnie ustawienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę odświeże temat ale właśnie kupiłem rozsiewacz Sulky DRC i mam pytanie z nim związane. Może i głupie ale jak ustawić szerokość rozrzutu na 12 metrów? Czytając instrukcję nie bardzo mogę zrozumieć.  A i jak ktos juz uzytkowal to moglby sie podzielic informacjami co do wysiewu polskich nawozów.  Z góry wielkie dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pierzo
      Witam. Chciałbym prosić o pomoc w ustawieniu rozsiewacza Sulky DPX18. Mam go od ubiegłego roku ale nie mogę go ustawić. Chciałem Skorzystać ze strony Sulky lecz kupiłem nawóz innych producentów jak wymienieni są przy ich symulatorze. Jeżeli ma ktoś taki rozsiewacz to proszę o przesłanie tabel wysiewu. Wiem, że bez próby kręconej nie będzie to ustawienie może najdokładniejsze ale zawsze zbliżone do faktycznego wysiewu.
    • Przez marcin80wlkp
      Czy może mi ktoś powiedzieć jak zrobić próbę kręconą do 3 metrowego Sulky GC Tramlines?Ile razy kręcić korbą i przez ile pomnożyć.Dodam, że to stary siewnik o rozmiarze kół 185/70/14
    • Przez TheForterra125
      Który siewnik wybrać? Który będzie lepszy?
      Będzie on pracował z Zetorem Forterrom 125. Siewniki mają 3 m szerokości.
      Proszę o opinie tych maszyn
    • Przez TheForterra125
      Witam szukam siewnika 3m do Zetora Forterry 125
      Interesują mnie takie jak pottinger Vitasem 302 A, Sulky TRAMLINE CE lub inne.
      Macie jakieś inne propozycje ?
    • Przez Bartek72511
      Witam Panowie. Kupiłem taki właśnie rozsiewacz do nawozu. Sezon się zbliża a ja mam mały problem, a dokładnie z ustawieniem wysiewu. Znalazłem niby tabele po angielsku, i np. UREA to mocznik ale są tam 3 rodzaje, o gęstości nasypowej zbliżonej, ale każdy ma inne ustawienia. I mój problem polega na tym który jest właściwe do polskiego mocznika. Potrzebuje dokładnie wysiewu do mocznika, saletry, kizerytu, soli potasowej , i polifoski 6. Ma ktoś sprawdzone tabele lub swoje wyliczenia ? Bardzo prosze o pomoc i z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj