Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
marcin80wlkp

Próba kręcona Sulky GC Tramlines

Polecane posty

Czy może mi ktoś powiedzieć jak zrobić próbę kręconą do 3 metrowego Sulky GC Tramlines?Ile razy kręcić korbą i przez ile pomnożyć.Dodam, że to stary siewnik o rozmiarze kół 185/70/14

Rold    12

ja w poznaniaku mam napisane 1900 obrotów na hektar i dawke więc robie 19 obrotów zbieram zboże i waże więc zobacz u siebie na tabliczce czy nie masz czegoś takiego.

Wiadomość z agroFakt.pl

jajonasz    44

Zmierz obwód koła np. centymetrerm krawieckim i:

100 dzielisz przez szerokość siewnika(3) i obwód koła

100:3:1,9 (przykładowo)=17,5

Wynik mnożysz przez 1,05 (poślizg koła)

Przykładowo:

17,5x1.05= 18,3 i tyle razy kręcisz kołem.

To co wyleci ważysz i mnożysz przez 100 i masz dawkę na 1h.

Edytowano przez jajonasz

Otrzymane zadanie jest świętym, wykonujesz je do końca za wszelką cenę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ewenement
      Witam.
      Panowie potrzebuje tabeli to rozsiewacza Sulky DPX Prima 1500 z 2001r. Mam aplikacje i tabele ze strony sulky ale wszedzie sa niemieckie nawozy, posiada ktoś moze jakieś namiary albo z doswiadczenia wie jak ustawić na saletre,prosan itp?
    • Przez wojewodzki1989
      Jako że jestem tu nowy WITAM wszystkich użytkowników;)))))

Przechodząc do tematu:

Jestem posiadaczem od niedawna Siewnika zbożowego Sulky Master MA09125 (niebieski ,rocznik 1997)

http://pl.agrionline...00/a535222 - coś takiego

Chciałbym zaciągnąć info czy pasują do niego jakieś przewody wysiewające i mieszki przewodów wysiewających z polskich siewników, typu poznaniak, famarol mazur, plonez etc... bo ceny u Korbanka są przerażające )

Czy ktoś z was korzysta z takiego samego bądź podobnego? Starsze modele np 94 był takie same tylko kremowo niebieski. Jakby co to sulki tremline ma takie same przewody i mieszki to i jego użytkownicy mogą się wypowiedzieć
    • Przez Mikesz1404
      Witam. Czy posiada ktoś z Was polską tabelę wysiewu nawozów do Sulky dpx 1155?
    • Przez stasiu670
      Witam panów który polecacie rozsiewacz nowy oczywiście.Mam 32 ha lejek już się rozleciał który lepszy pracował by z farmtrackiem lub farmerem tamten temat już zkonczony trafił się za godne pieniądze ale do rzeczy który polecacie czy inny wziąść pod uwagę.Myślałem nad Grass Rolem ale nie zabardzo 
    • Przez Denzel16
      Tak jak w temacie - przymierzam się do zakupu nadbudowanego na bronie wirnikowej zestawu uprawowo-siewnego
      Sprawdziłem oferty póki co 3 producentów:w
      Kuhn Sitera 3m na bronie  Hr 304

Pottinger vitasem 302 ADD  na bronie Lion 303

Sulky Tramline na bronie Cultiline HR 

Wszystkie kombinacje posiadają wały gumowe oraz kółka dogniatające 

Prosił bym o opinie na temat wyżej wymienionych kombinacji jak i polecenie innych których nie wziąłem pod uwagę a są być może lepsze w podobnej gotówce. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.