Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek72511

Sulky DPX 1155 - wysiew

Polecane posty

Bartek72511    41

Witam Panowie. Kupiłem taki właśnie rozsiewacz do nawozu. Sezon się zbliża a ja mam mały problem, a dokładnie z ustawieniem wysiewu. Znalazłem niby tabele po angielsku, i np. UREA to mocznik ale są tam 3 rodzaje, o gęstości nasypowej zbliżonej, ale każdy ma inne ustawienia. I mój problem polega na tym który jest właściwe do polskiego mocznika. Potrzebuje dokładnie wysiewu do mocznika, saletry, kizerytu, soli potasowej , i polifoski 6. Ma ktoś sprawdzone tabele lub swoje wyliczenia ? Bardzo prosze o pomoc i z góry dziękuję :)

petro11    19

Cześć. Ja mam taki rozsiewacz od nowości. Gdzieś tam pewnie mam tabele wysiewu to ci podrzuce jak znajde. A jak tam sprawuje się opryskiwacz KUHN? Ja mam Blancharda 3200 z belką aluminiową i jest bardzo ok. Pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bartek72511    41

Radosllaw właśnie te tabele widziałem jednak jest tu np Granular Urea i samo Urea, gęstość 0,78 a drugie 0,8 a ustawienia zupełnie inne. i jak według tych tabeli jest np saletra?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez marcin80wlkp
      Czy może mi ktoś powiedzieć jak zrobić próbę kręconą do 3 metrowego Sulky GC Tramlines?Ile razy kręcić korbą i przez ile pomnożyć.Dodam, że to stary siewnik o rozmiarze kół 185/70/14
    • Przez wojtekb333
      Witam, posiadam siewnik marki Becker, mam takie pytanie do tych którzy go posiadają, albo mieli cos z nim do czynienia. Jak wygląda obsługa tego siewnika? Tzn co trzeba w nim wymieniać, wyczyścić, aby działał poprawnie. Sieje traktorem Hurlimann 90km prędkość ok 7km/h, obroty wałka (WOM) 540, obr silnika 1500, a na zegarze na siewniku wskazówka nie drgnie(wskazuje 0). Jeżeli przełącze na szybsze obroty wałka 720 to wskazówka zatrzymuje się na 1. Czy to powinno tak być, czy coś jest do poprawki? (sieje na 540)

Proszę o odpowiedź
    • Przez TheForterra125
      Który siewnik wybrać? Który będzie lepszy?
      Będzie on pracował z Zetorem Forterrom 125. Siewniki mają 3 m szerokości.
      Proszę o opinie tych maszyn
    • Przez TheForterra125
      Witam szukam siewnika 3m do Zetora Forterry 125
      Interesują mnie takie jak pottinger Vitasem 302 A, Sulky TRAMLINE CE lub inne.
      Macie jakieś inne propozycje ?
    • Przez ursus-5314
      Witam. Nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na moje pytanie na forum, a mianowicie oglądałem dziś siewnik nordsten, bardzo ładny stan, tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju. Siewnik ma niby drobny wysiew na którym bardzo mi zależy, wszystko ładnie, pięknie tylko niewiem jakim sposobem ustawić go do siania. Czy należy coś dokupić, bo ja już nie wirm. Bardzo prosze o pomoc.