Skocz do zawartości
News
frycu13

Poszukiwana Tabela sulky dpx 1504

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Nie ma

sprzedam

opony 420/70r24    www.olx.pl/oferta/opony-420-70r24-zam-14-9-r24-480-65r24-CID757-IDtMf7z.html

Opryskiwacz Pilmet 2000 

www.olx.pl/oferta/pilmet-2018-2000l-opryskiwacz-nie-hardi-ray-berthoud-krukowiak-CID757-IDuVhk9.html

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zarzeckimichal
      Witam, planuję zakup rozsiewacza nawozów, ciekawie prezentuje się PRONAR FD2-M10, jedyne co mnie zastanawia to plastikowy zbiornik. Czy miał ktoś z was do czynienia z tym sprzętem, proszę o opinie, jak się sprawuje, plusy, minusy, czy warto kupić? 
      Pozdrawiam
    • Przez siara666
      Cześć!
      Od jakiegoś czasu posiadam siewnik IBR BOTSCH RS 250/19, ale nie mam do niego tabeli wysiewu. Chce nim siać w tym roku groch a nie wiem za bardzo jak go ustawić.  Zapytałem wujka google o tabele ale niestety odpowiedz była negatywna. Czy ktoś posiada taki siewnik i czy mógł by mi podesłać zdjęcie tabeli?
      Pozdrawiam.
    • Przez pawel372
      Witam
      Nie mam pojecia w jakim dziale to napisac  wiec prosze na mnie nie bluzgac. Potrzbuje tabele pomiaru mleka do JAPY 1060 l  ale jesli macie inne o tej pojemnosci tez mozecie podeslac  moze bedzie pasowac. Wiem ze moge sam lac i sprawdzac ilosc litrow lecz chcialbym miec rozpiske oryginalna.Wstaw inne multimedia
      Licze na pomoc bo jest bo bardzo potrzebna ilosc mleka ciagle mi sie nie zgadza
    • Przez MlodyRolikOn
      Witam
      Mam stary rozsiewacz i już nadszedł jego koniec. Polecicie jakiś rozsiewacz do Ursusa 3512 najlepiej 2 tarczowy. Cena tak do 4 tyś.
    • Przez artur04c
      Witam, potrzebuję tabele wysiewu do wyżej wymienionego rozsiewacza. Jedynie na temat tego rozsiewacza wiem, że wchodzi w niego 1 big bag ;). Pozdrawiam. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.