Skocz do zawartości
ewenement

Tabela wysiewu Sulky DPX Prima

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ewenement    0

Witam.

Panowie potrzebuje tabeli to rozsiewacza Sulky DPX Prima 1500 z 2001r. Mam aplikacje i tabele ze strony sulky ale wszedzie sa niemieckie nawozy, posiada ktoś moze jakieś namiary albo z doswiadczenia wie jak ustawić na saletre,prosan itp?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wejdz na strone sulky tam są instrukcje z tabelami do różnych modeli sulky na pewno coś poszukasz.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Witam. Przeglądam forum i wszystkie linki nie działają . Tak więc poszukuję Tabeli Wysiewu do siewnika Stegsted STA 3m 25r , przekładnia posiada 2 dźwignie .. z góry dziękuje 
    • Przez matekkrol
      Witam poszukuję tabeli wysiewu do rozsiewacza Rotina 1096k 
      pozdrawiam
    • Przez Adico1110
      Witam 
      Ma ktoś może tabele wysiewu do siewnika Roger XR Special?? 
    • Przez siara666
      Cześć!
      Od jakiegoś czasu posiadam siewnik IBR BOTSCH RS 250/19, ale nie mam do niego tabeli wysiewu. Chce nim siać w tym roku groch a nie wiem za bardzo jak go ustawić.  Zapytałem wujka google o tabele ale niestety odpowiedz była negatywna. Czy ktoś posiada taki siewnik i czy mógł by mi podesłać zdjęcie tabeli?
      Pozdrawiam.
    • Przez Maciekul
      Witam! Potrzebuję rady odnośnie siewnika kongskilde. Niedawno został zakupiony, ale nie było instytucji obsługi. W związku z czym rodzi się moje pytanie, jak wykonać próbę wyziewu zboża? Z góry dziękuję za odpowiedź! 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.