Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Fugeo    281

Ja raport z kontroli foto dostałem już dawno temu i do tej pory decyzji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak jest wszytko ok, i masz do kwotę na decyzji do 2000euro to nie dostaniesz decyzji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest u mnie postęp. Po 10% zaliczki ostatniego dnia listopada, raporcie z kontroli foto z zeszłego miesiąca, dostałam dziś decyzję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319

ja raport z kontroli (od firmy co kontrolowala) dostalem gdzies w polowie stycznia. Decyzja przyszla jakies 2 tygodnie temu. Pieniedze pewnie przyjda przed wyborami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17

Ja pisalem odwolanie co mi 30ar ucieli. Dzis dostalem odpowiedz ze paliki ktore byly powbijane nie mialy tyle powierzchni co deklarowalem.laka 3.30ha pierwszy pokos zebralem z calej laki a drugi pokos wypasalem tylko nie w calosci tylko przegradzalem paliki po 30ar w kazdy dzien i ta pani co byla na kontrol we wrzesniu to juz prawie konczylem wypasac ten drugi pokos i zasugerowala sie tymi palikami ze tyle uzytkuje normalnie masakra

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Takie jest życie. Każdy ma prawo się pomylić. Przykro jest jak to nas dotknie i jest niesłusznie. Ja popieram kontrole, niech w końcu wezmą się za tych co składają o dopłaty a nieuzytkuja. Dla mnie wszyscy którzy mają dr18 to agencja powinna kierować sprawy do prokuratury o wyłudzenie dotacji. Może ludzi by się nauczyli.

Z drugiej strony ci co mają kontrolę i złożyli wnioski o suszowe to w nieszczęściu dosięgło ich szczęście. Dlaczego? 

Z kontroli foto wychodzi że nie ma np łubinu. Z wniosku suszowego wynika że strata na tym łubinie wynosi 50%. I teraz jest pytanie?

Fotowke robiła jedna osoba a suszowe 5 osób. Mając demokrację to powinni zapalcic dotacje za ten łubin.

Ciekawe jak rozwiązać problem jak z foto wyjdzie że nie ma łubinu a jest pszenica a z wniosku suszowego jest oszacowane że Lubin został oszacowany na 60% strat. 

Edytowano przez robert55555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17

Kontrol sie pomylila a krakow to przyklepal podalem nr tel nie mogli zadzwonic i spytac zebym uzasadnil tylko przyklepali a po drugie pierwszy pokos byl wykoszony to o drugi nie powinni wogole sie czepiac tym bardziej ze na naszych ciezkich ziemiach i susza w tym roku to prawie zabe widac bylo z kilometra w tej trawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3056

a widziales osoby przeprowadzajace kontrol ?? zakladam ze calej malopolsce przetarg wygrala ta sama firma. ci studenci  geodezji , raczej niewiele maja wspolnego z rolnictwem, u mnie na lace stwierdzili ze nie ma trawy🤣


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325

Dzisiaj przyszła decyzja od bezpośrednich POWIAT Sochaczew!  Może niedługo kasa wpadnie😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinl1991    14
6 godzin temu, jacus napisał:

a widziales osoby przeprowadzajace kontrol ?? zakladam ze calej malopolsce przetarg wygrala ta sama firma. ci studenci  geodezji , raczej niewiele maja wspolnego z rolnictwem, u mnie na lace stwierdzili ze nie ma trawy🤣

U mnie firma z Częstochowy i też studencik, ale wszystko ok, zarówno u mnie jak u ciotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolec1255    53

Studenci na  kontroli to  żenada u mnie pare lat temu kontrol obszarowa odbywała się w żniwa na polu kombajn kosił i stał traktor z  przyczepami w raporcie po kątroli było napisane że przechowuje sprzed na  polu 

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196
Zdzinio napisał:

Dzisiaj przyszła decyzja od bezpośrednich POWIAT Sochaczew!  Może niedługo kasa wpadnie😁

u mnie decyzja z 5 lutego wcześniej w styczniu protokół a kasy do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariu    44

Onw wpłynęło w 3 przelewach bez decyzji. Wyplacone wszystko za 2019.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, gosciu506 napisał:

u mnie decyzja z 5 lutego wcześniej w styczniu protokół a kasy do tej pory

u mnie  decyzja z 26 stycznia tez brak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabio    79
7 godzin temu, Mariu napisał:

Onw wpłynęło w 3 przelewach bez decyzji. Wyplacone wszystko za 2019.

dlaczego w 3 przelewach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariu    44
1 godzinę temu, fabio napisał:

dlaczego w 3 przelewach

No jeden po drugim najpierw grosze jakieś za dwie minuty drugi znowu grosze i trzeci po paru minutach już całą kwota kazdy przelew z nr. decyzji bez faktycznego doręczenia i to w ciągu 20minut nie ze po kilku dniach. 

Edytowano przez Mariu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25727

Te grosze to były zwrotem za 2018r. Odliczanie pi parę groszy do niektórych płatności, z powodu korekty. Ja mam chyba 40 groszy za strączki doliczone. Ale jeszcze przelewu nie dostałem. Jak dojdzie to na starcie 10 groszy stracę bo mam potwierdzenie sms płatne😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariu    44

No ja nie wiem w sumie bo zabierają w jednym roku bo przekraczam a w następnym zwracają znowu to co zabrali w poprzednim i to jest w decyzji obszarowej napisane. Ważne że wszystko się zgadza odnośnie dopłat onw troche wzrosło bo na łąki strefę podwyższyli trochę. Jeszcze suszowe siedmiomiesięczne🤔🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25727

Na te groszówki to większość dostawała decyzję. W tytule przelewu na pewno będzie podane którego roku dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7252

U mnie zaliczka w listopadzie, decyzja 22.01 bodajże, dwa małe przelewy po kilkaset zł, potem 15 tys bezpośrednie, 07.02 onw 100% bez decyzji i jeszcze czekam za resztą bezpośrednich. O zwrocie za materiał siewny nie wspomnę 🙄 ktokolwiek widział ktokolwiek wie


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba976    1

U mnie decyzja 28.01 i dalej cisza, jest jakiś termin od wydania decyzji na przelew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj