Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
suzuki18l    52

tak samo sąsiadowi tłumaczyłem, też mi wciskał że 3 ha za mało w decyzji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2020 o 15:10, orzel-jak napisał:

Wlkp. Brak zaliczki, brak dopłaty, brak suszowego. Kontroli nie było... I o co kaman?

Co za tępe dzidy. 

Wczoraj przyszła kopia kontroli foto, ale z kasą to jak u Ciebie 😁

Dnia 30.01.2020 o 20:48, wiesiek63zmc napisał:

Raczej darczyńcy bo dają a nie muszą :Da skąd ci się wzieło że ktoś ma obowiązek  ci płacić za złą pogodę 

Jeśli się zobowiązali to niech płacą! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

Dzisiaj przyszła decyzja za dopłaty bezpośrednie, za ONW żadnej decyzji ani kasy, jeżeli chodzi o zaliczki to nie dostałem ani złotówki ale dla mnie taki system odpowiada, lepiej dostać raz ale całość😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Będą płacić bliżej wyborów , żeby rolnicy wiedzieli kto daje i jaki to ogromny sukces .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dostałem decyzję suszową przesunięte do marca dostałem decyzję  o dopłatach o kontroli foto i administarcyjnej potem już decyzję ile jest naliczone ale ani złotówki nie widać  kompletne 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do suszy dostałeś pismo o przedłużeniu terminu. 

A co do dopłat to musiałeś dostać decyzję w której jest napisane ile dostałeś kasy, czy odmówiono tobie dopłat i dlaczego lub decyzję z sankcjami 3 letnimi ile masz oddać kasy ARiMR. 

Mogłeś dostać decyzję o tym że wycofałes wniosek i tam kasy nie mam. Pewnie złożyłeś nowy i tam będzie wskazana kasy(patrz co napisałem wyżej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

A mi już dziś przysłali wstępnie wypełniony wniosek papierowy na 2020 rok tylko ciekawe po co jak elektronicznie sie składa. Nie mają widać na co kasy wydawać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    770

Przyszła decyzja od dopłat, z pomocy dot suszy ani decyzji, ani przesunięcia, ani kasy.

Odnośnie przysyłania wersji papierowej, widać całą oszczędność i zmniejszanie administracji przez "dobra zmianę". Wysyłają 1 300 000 szt listów poleconych, kompletnie niepotrzebnych. Pomnożyć ilość tych listów przez nawet kilka złotych i się robią grube miliony zł, zobaczcie ilu rolników już z tego by wypłacili, nie licząc całej obsługi tego, kosztów pracowników itd.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To unijne wymogi a tam głupota nie zna granic.....,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    770

Tak, jasne unijne wymogi, przesówanie dwukrotne terminu wypłaty pomocy suszowej i następne wysyłki kolejnych drugich już listów dot. pomocy publicznej to też unijne wymogi. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie , nikt . Czekaj cierpliwie do przed wyborami .

1 godzinę temu, staszek131415 napisał:

To unijne wymogi a tam głupota nie zna granic.....,..

Konkretnie które ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, robert55555 napisał:

Do suszy dostałeś pismo o przedłużeniu terminu. 

A co do dopłat to musiałeś dostać decyzję w której jest napisane ile dostałeś kasy, czy odmówiono tobie dopłat i dlaczego lub decyzję z sankcjami 3 letnimi ile masz oddać kasy ARiMR. 

Mogłeś dostać decyzję o tym że wycofałes wniosek i tam kasy nie mam. Pewnie złożyłeś nowy i tam będzie wskazana kasy(patrz co napisałem wyżej).

Mógłbyś mi podrzucic jakis link do poczytania na temat dopłaty do starego sadu, gdzieś czytałem, że mozesz taka wiedzę posiadać.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeron59    0
11 godzin temu, jarecki7745 napisał:

witam czy ktoś po kontroli foto dostał może decyzje ?
 

Ja dostalem foto w lipcu a we wrześniu wzajemnej zgodnosci decyzja pod koniec stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondzio0    9

Wczoraj przyszedł mi wniosek na przyszły rok, decyzji brak, zaliczka w październiku i na razie na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

decyzja 7.01.2020 wczoraj reszta dopłat plus onw. zostało tylko suszowe opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do 15 marca mają wszystkim wypłacić także cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, staszek131415 napisał:

Do 15 marca mają wszystkim wypłacić także cierpliwości

Znaczy co do tego terminu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 godzin temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Mógłbyś mi podrzucic jakis link do poczytania na temat dopłaty do starego sadu, gdzieś czytałem, że mozesz taka wiedzę posiadać.. 

W dziale pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257

Dzisiaj reszta kasy wpłynęła. Równo miesiąc od decyzji. Lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj