News
robert55555

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Agrest    5771

Polecam się. Jakiś turnus rehabilitacyjny np w Busku Zdrój w geście dobrej woli przyjmę. Wystarczy 2,5 Ryśka na tydzień😂

• Haha 1

Szymi40    968

Jeszcze  ,,Ryśka''     polecasz -   a co to  ja   ,,homo-niewiadomo''   🤔

Agrest    5771

O patrz co ta ebana autokorekta  robi. Było tyśka.😁

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

robert55555    1004
3 godziny temu, robal54 napisał:

Mam pytanie czy to nie będzie tak;  dopłaty do 20 krów do 20 jałowizny w sumie około 12tyś dopłaty  a teraz  dopłaty za dobrostan tylko do 20 krów  około 150zł do sztuki  to 3tyś zł .Może się mylę to proszę mnie poprawić. 

Gdzieś takie super informacje wyczytal?  Dobrostan to kasa dodatkowa pod warunkiem spełnienia warunków.

• Like 2

Największy błąd, jaki możemy popełnić w życiu, to poddanie się lękowi przed popełnieniem błędu. Odważni nie żyją wiecznie, ale nieśmiali nie żyją wcale.

robert55555    1004

Jak zabierze młodą to się pobawi. Gorzej jak tam są tylko takie:

Henryk ma 95 lat i mieszka w domu starców. Każdego wieczoru, po kolacji Henryk wychodził do ogrodu, siadał na swoim ulubionym fotelu i wspominał swoje życie.
Pewnego wieczoru, 87-letnia Stefania spotkała go w ogrodzie. Przysiadła się i zaczęli rozmawiać. Po krótkiej konwersacji Henryk zwraca się do Stefanii z pytaniem:
- Wiesz o czym już całkiem zapomniałem?
- O czym?
- O seksie.
- Ty stary pierniku! Nie stanąłby Ci nawet gdybyś miał przyłożony pistolet do głowy!
- Wiem, ale byłoby miło gdyby ktoś potrzymał go chociaż w ręce. 
I Stefania zgodziła się. Rozpięła Henrykowi rozporek i wzięła jego pomarszczonego fi**ka do ręki.
Od tego czas co wieczór spotykali się w ogrodzie. Jednak pewnego dnia Stefania nie zastała Henryka w umówionym miejscu. Zaniepokojona (wszak w tym wieku o wypadek łatwo) poczęła go szukać. Znalazła Henryka w najdalszym kącie ogrodu a jego fi**ka trzymała w ręku 89-letnia Zofia. Stefania nie wytrzymała i krzyknęła ze łzami w oczach:
- Ty rozpustniku! Co takiego ma ta lafirynda czego ja nie mam?!
- Parkinsona...

• Haha 7

Największy błąd, jaki możemy popełnić w życiu, to poddanie się lękowi przed popełnieniem błędu. Odważni nie żyją wiecznie, ale nieśmiali nie żyją wcale.

Szymi40    968
28 minut temu, debrzyna napisał:

Wez na zakupy wspólniczkę będzie prędzej

Prędzej   jak  prędzej   ale    przyjemniej ...  9_9

robal54    0
1 godzinę temu, robert55555 napisał:

Gdzieś takie super informacje wyczytal?  Dobrostan to kasa dodatkowa pod warunkiem spełnienia warunków.

Jeśli tak to było by super .

kopin    3196

przeczytajcie sobie na farmerze  jak to super będzie,sam wiceminister o tym mówi

robert55555    1004

Wiadomo jak będzie. Cześć osób w ciemno zadeklaruje aby dostać większą kasę a spełnić warunki nie będą chcieli. Potem będzie płacz że są sankcje.

• Like 3

Kaszubka    0
Dnia 20.01.2020 o 18:51, strzechu napisał:

Decyzja z 18.12 ,dzisiaj reszta bezposrednich , ~200ha , łódzkie , pow.brzezinski

A z jakiego dnia decyzja

1 godzinę temu, Mateusz45288 napisał:

Bezpośrednie i ekologia już w całości na koncie, brakuje ONW tylko. :)

A z jakiego dnia decyzja

8 godzin temu, thor1984 napisał:

Dziś kopia raportu z kontroli foto  która nie została jeszcze zatwierdzona przez ARiMR i może ulec zmianie. Kopia raportu po ewentualnych zmianach zostanie przekazana ponownie. Czyli chyba wychodzi na to, że trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. 

Też tak mam napisane. Długo się schodzi z tymi papierami. Całymi tygodniami sobie wędrują, czekają na zatwierdzenia😅

thor1984    105

No dokładnie. Mi to w ogóle  ten system zaliczek się nie podoba, wolałem jak przyszła jednorazowo cała kwota. 

• Thanks 1

jacus    467
21 godzin temu, MartaZMazowsza napisał:

Też tak mam napisane. Długo się schodzi z tymi papierami. Całymi tygodniami sobie wędrują, czekają na zatwierdzenia😅

ja dwa lata temu dostalem na wielkanoc-ale z agencji zadne pismo juz nie przyszlo tylko wyplacili tyle co powinni.

ja na tej samej dzialce mam dr-52 i 53 czyli zmniejszenie i zwiekszenie powierzchni 😋

buk, humor ,seks ,rokendrol.

robal54    0
Dnia 24.01.2020 o 19:58, debrzyna napisał:

Sama deklaracja nie wystarczy Trzeba plan mieć zrobiony przez specjalistę To nie tak prosto 

https://legislacja.rcl.gov.pl/docs//509/12329106/12656067/12656068/dokument434580.pdf

Deklaracja plan oraz rejestr wypasu to jeszcze jakoś można ogarnąć ale najgorzej że krowy muszą być  mleczne albo mięsne a ja choć kryję wszystko sztucznie simentalem mlecznym to w paszportach wpisywałem kombinowany ,a do nich nie przysługuje dopłata.Nie wiem czy dobrze zrozumiałem że niby to można w agencji  zmienić na mleczną albo mięsną.

xzibit0000    10

Dziś kolejny raport, tym razem z kontroli ,,wzajemnej zgodności,, 

Trza czekać i tyle 😉WLKP

Milosz91    17
Dnia 25.01.2020 o 20:36, robal54 napisał:

Deklaracja plan oraz rejestr wypasu to jeszcze jakoś można ogarnąć ale najgorzej że krowy muszą być  mleczne albo mięsne a ja choć kryję wszystko sztucznie simentalem mlecznym to w paszportach wpisywałem kombinowany ,a do nich nie przysługuje dopłata.Nie wiem czy dobrze zrozumiałem że niby to można w agencji  zmienić na mleczną albo mięsną.

Tak idziesz do agencji i możesz zmienić.ale te stanowiska to wymiary nieziemskie poonad 3m na około 1.80

aderus    22
2 godziny temu, Milosz91 napisał:

Tak idziesz do agencji i możesz zmienić.ale te stanowiska to wymiary nieziemskie poonad 3m na około 1.80

do czego taki wymiar ci potrzebny, chyba pomyliles  stanowisko  z powierzchnia  w m2 na sztuke w oborze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
    • Przez eczolg
      Dzień dobry
      Mam pytanie jakie są kary za to, że mój wujek nie kosi łąk przez ostanie 7 lat i bierze dopłaty na te łąki. Mówiłem mu, że są za to kary. Czy faktycznie może dostać karę za poprzednie lata. On twierdzi, że nie dadzą mu dopłat za rok i tyle jak go skontrolują. 
      W tym roku się tym zainteresowałem gdyż spółka wodna, której nie zapłacił napisała list, ze poinformuje o nie zapłaceniu tej spółki wodnej agencje 

Z góry dziękuje za pomoc
    • Przez Matey
      Zakładam wątek dotyczący dopłat bezpośrednich na rok 2018.  Temat na 2017 zostanie jeszcze otwarty, natomiast tutaj piszmy o nadchodzącej edycji dopłat. Co sądzicie o składaniu e-wniosków? Przejdzie czy ARiMR się z tego wycofa?
    • Przez livebird
      Ile wynosi dopłata bezpośrednia do 1 hektara pszenicy ozimej ? Do jakiej grupy roślin kwalifikuje się pszenica?
    • Przez livebird
      Ile maksymalnie można uzyskać dopłat do 1ha łąki ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj