Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Spoko.... jeszcze nas zachwycisz wiedzą z innego konta jak się trochę douczysz 😁😁😁😁😁Przeczytaj pytanie które zadał nieśmiertelny 88 baranku.... Wszyscy zrozumieli o co zapytał tylko ty nie.... 😁Widać ten "wyższy poziom" nie pozwolił... 😁😁😁😁😁😁😁😁

Wiem, wiem nie lubisz ty magistrów boś niedouk 😁😁😁😁😁😁

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
2 minuty temu, ussr napisał:

Powielacie wszyscy błędne sformułowanie na zasadzie domina. Sugerujecie się przyimkiem "OD", i to tylko świadczy o waszym prostactwie, brak myślenia abstrakcyjnego. Gdyby wszyscy w historii tym się kierowali to nadal tkwilibyśmy w epoce kamienia łupanego.

A ty idź, lepiej policz zęby... w ładowarce. :D

Kogoś mi to przypomina:) A wam? Ktoś ostatnio zamilkł w cenach bydła bardzo... @soltys48 przypomina Ci ten użytkownik kogos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

No tłumacz sobie jak to tylko chcesz dla mnie słowo odznaczyć w tym że zaznaczył coś we wniosku i potem odznaczył czyli usunął zaznaczenie czy zapomniał tego uczynić jest normalnym stwierdzeniem. A odznaczyć kogoś czyli wyróżnić tak samo jedno słowo, ale w danym stwierdzeniu może mieć róźne znaczenia.

zaznaczyć - odznaczyć / cofnąć zaznaczenie, słowo spotykane w wielu programach  "aby zaznaczyć widoczne elementy wybierz opcję Zaznacz, aby usunąć zaznaczenie wybierz opcję Odznacz"...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25619

Wcinacie się w rozmowę teścia z zięciem. Ustalają hierarchię w rodzinie i nie ma im co przeszkadzać.

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828
17 minut temu, Agrest napisał:

Wcinacie się w rozmowę teścia z zięciem. Ustalają hierarchię w rodzinie i nie ma im co przeszkadzać.

 

A mogę sobie i majątkiem się dzielić, ale nie koniecznie tutaj :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Baaardzo pouczający wątek w kwestii stanu rolnictwa w Polsce a także stanu ducha rolników. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z linku; Mam pytanie o poprawność słowa odznaczyć jako równoważnego z usunąć zaznaczenie. W SJP definicja odznaczyć nie zawiera terminu usunąć zaznaczenie.

ODZNACZYĆ

1.znacząc, wyodrębnić z jakiejś całości

2.wyróżnić kogoś, dając

Odp. Odznaczyć  w sensie 'anulować zaproszenie'  jest słowem poprawnie zbudowanym. W upowszechnieniu się słowa odznaczyć  w interesującym Pana znaczeniu stoją na przeszkodzie jego pozostałe znaczenia. Szczególnie kłopotliwe jest to, które w zacytowanym fragmencie jest pierwsze, można uznać że jest to wręcz przeciwstawne do tego, o które Pan pyta.

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, JarekBazydlo napisał:

Kogoś mi to przypomina:) A wam? Ktoś ostatnio zamilkł w cenach bydła bardzo... @soltys48 przypomina Ci ten użytkownik kogos:P

To ten sam pajac  co zapraszał Cię do Jabłonki na spotkanie jako Mlesner...to już będzie z dziesiąte wcielenie, więc nie wymienię wszystkich 😁

Generalnie i pierwotnie znany jako @lorawiok z Orawy gmina Jabłonka..... Hehe

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Teście już w tamtym tyg dostali.Danzo też i już nawozów nakupił😄chyba pierwszego dnia dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, lukasz493 napisał:

kontrola foto wyklucza zaliczki ? ktoś kto miał kontrolę jakąkolwiek coś wie albo dostał ?

Na pewno w pełnej stawce wyklucza zaliczki z płatności . Jeśli już dadzą zaliczkę to o mniejszym %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, robert55555 napisał:

Na pewno w pełnej stawce wyklucza zaliczki z płatności . Jeśli już dadzą zaliczkę to o mniejszym %.

W 2017 cała gmina miała kontrolę krzyżową i miałem też kogoś na miejscu do mierzenia działek i zaliczkę dostałem pod koniec listopada. Nigdy nie liczyłem dokładnie, ale raczej 70% było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem czy krzyżową. Wiem, że była to kontrola foto całej gminy i gość biegał u mnie po polu.  A co oni sprawdzali to nie wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak foto to zaliczki płacili.krzyżowa to czerwiec.sołtys a ta była twoja z arimr to stara panna czy ma męża? Mści się na tobie niesamowicie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj