Polecane posty

Franko75    10
6 godzin temu, Tigon napisał:

tez mnie kusi kupić chloropyrifos, ponoć jego ma nie być od nowego roku?

To chyba chodzi o chloropiryfos metylowy, a nie o chloropiryfos. Ten drugi chyba narazie zostaje. Moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msjaro    95

Kolego, kupuję z Azotów jak mi pasuje. Co nie zmienia faktu, że moim zdaniem w tym roku przesadzili z ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

A co z prochlorazem? Wycofany czy nie?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
13 godzin temu, Franko75 napisał:

To chyba chodzi o chloropiryfos metylowy, a nie o chloropiryfos. Ten drugi chyba narazie zostaje. Moge sie mylic

Z tym chloropiryfosem to każdy mówi że wycofany ale nigdzie nie mogę znaleźć info jakiegoś oficjalnego . Choćby po to żeby wiedzieć dokładnie do kiedy można stosować.


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265
1 minutę temu, jacek37 napisał:

ale trzeba będzie zamowic 

Trzeba, bo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek37    37

A myślicie że po nowym roku będzie taniej? 

1 godzinę temu, rex15 napisał:

Trzeba, bo...?

Wszystko drożej a saletra będzie tańsza no wątpię w to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Kiedyś tak czekałem do wiosny i nie miałem co zastosować. Tylko agencja drony kupiła, a rok przestępczy i do 1 marca trzeba czekać z tym stosowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
45 minut temu, jacek1296 napisał:

Już teraz ?

Nie na wiosnę . Ale myślicie że przed sezonem będzie taniej ? Czekace na te obniżki od maja i jakoś ich nie widać . Co najwyżej jakieś minimalne mogą się trafić ale wątpię żeby przez 3 miesiące coś się spektakularnego wydarzyło . Zresztą każdy robi jak uważa . Ja tam nie zamierzam w pod koniec lutego bawić się w szukanie azotu tylko będę szykować rozsiewacz do wyjazdu w pole moglo


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 godzin temu, robercikj100 napisał:

Nie na wiosnę . Ale myślicie że przed sezonem będzie taniej ? Czekace na te obniżki od maja i jakoś ich nie widać . Co najwyżej jakieś minimalne mogą się trafić ale wątpię żeby przez 3 miesiące coś się spektakularnego wydarzyło . Zresztą każdy robi jak uważa . Ja tam nie zamierzam w pod koniec lutego bawić się w szukanie azotu tylko będę szykować rozsiewacz do wyjazdu w pole moglo

Jak nie widać?  Na npka koło 100 zł taniej w porównaniu do września.  Porównując okres z tego roku i tamtego to jest w granicach 80-100 zł taniej w tym roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Mówię o azotach. Npk to nic dziwnego że staniał jak już po sezonie . 


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Azot również staniał.  Wystarczy poczytać komentarze.  Względem czerwca o jakieś dobre kilkadziesiąt zł i gotówką nie zamrozona przez kilka miesięcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Oferta na 3tony:ceny brutto BIg BAG

Poli 6-1620

Mocznik puławski 1490

NPK 7-20-30 -1520   od importera AUREPIO.http://www.aurepio.pl/o-nas-s56

Stosował ktoś taki? Coś to warte?

Chciałbym kupić ULTRA 8 ale nie mogę u siebie tego namierzyć nigdzie.

 

Edytowano przez solek01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
1 godzinę temu, mk9422 napisał:

Azot również staniał.  Wystarczy poczytać komentarze.  Względem czerwca o jakieś dobre kilkadziesiąt zł i gotówką nie zamrozona przez kilka miesięcy 

U kogo staniał u tego staniał . Jak u mnie to jakieś minimalne obniżki były może u was większe. Jak raz stracę na jakieś kilka lat na zakupie w lipcu sierpniu to mogę to przeboleć. Zazwyczaj jedną zawsze drożeje w tym okresie . 


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Staniał azot względem sianokosów ale najtaniej u mnie było na koniec września. Obecnie saletra w worku w okolicy 1200zl za tone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2451
6 godzin temu, pawlik794 napisał:

Mocznik gruby DBL 1200 netto całe auto

na SKŁADY ROLNE   niecałe 1200 brutto całe auto ,chyba że pomylili się z ceną.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ares656    10
13 minut temu, mysza103 napisał:

na SKŁADY ROLNE   niecałe 1200 brutto całe auto ,chyba że pomylili się z ceną.

Nie pomylili się , też dostałem dzisiaj taka ofertę na całe auto. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinC360
      Jak w temacie,ja mam dylemat co zastosować w wiosennym nawożeniu azotowym- czy saletrę czy mocznik.Saletra ma 32% azotu w czystym skaładniku na 100kg a mocznik 46%.Co wybrać?Co lepsze będzie dla zbóż??Czy mocznik nie wymaga czasem zmieszania z glebą?
    • Przez rafal116
      witam chciałbym się zapytać który nawóz pod żyto do zasilenia wczesną wiosną będzie lepszy. Chciałbym go wysiać 150kg/h i do tego jakiś nawóz azotowy do uzupełnienia azotu.
    • Przez kubatedi
      Cześć  Forumowicze
      Mam jedno pytanko do was drodzy koledzy :-) Co sądzicie żeby dać na żyto ozime w marcu odmiana ( Dańkowskie diamnet ) 100kg polifoski 6+100kg salmagu to wymieszać a na drugą dawkę 150 kg saletrzaku  ? Oraz jeszcze jedno pytanko polećcie mi jakąś dobra mieszaninę środków na owo żyto a mianowicie chodzi mi o jakiś herbicyd do poprawy jesiennego zabiegu gdzie zastosowany był boxer  800 ec do tego jakiś  fungicyd  także antywylegacz i chciałbym  odrazu tam dodać nawozy dolistne Jakie środki polecacie do takiej mieszaniny żeby przyniosły super efekt Dzięki za każdą propozycje i trzymajcie się ciepło
      Narazicho
    • Przez livebird
      Orientuje się ktoś czy można mieszać Saletrzak 27 z saletrosanem 26?
    • Przez kubatedi
      Tak jak w tytule jaki nawóz bardziej polecacie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj