Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Ale to Wy piszecie o cenie 500 zł nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzie jest JozB? Do dziś nie odpowiedział mi na pytanie, po ile sprzedał pszenicę, chyba, że trzyma po 3 lata w stodole i nadal studiuje wykresy z cbot i matif. Nawet mi nie żal tych, co sprzedają teraz. Ja wywiozłem po 850-870 netto w styczniu, niektórzy byli tak pazerni, że czekali na 1000. Więc JozB, który wciąż kpisz że Staszka, po ile sprzedałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Biznesie podali , mało ważne że to Agro biznes pszenicy jest  bardzo dużo i cena o wysokich parametrach pszenica 730 kto się został to zrobił interes życia . Nie ciekawie się zapowiada na start w żniwa .

DOKONANO WIELKIEGO ODKRYCIA .

https://www.mojarola.pl/ardanowski-import-zboz-z-ukrainy-determinuje-sytuacje-na-rynku-w-polsce/?fbclid=IwAR3M6Eb0FfeFCxhjEmHRZi3yewrZaHTx28eqIMlv_psJDc0uBHdZSTbqMCA

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, tommy66692 napisał:

A tam wróżbita Tasiu ma zawsze rację pamiętajcie 

Nie rób już z siebie większego barana aniżeli jesteś

może sobie załóżcie nowy temat np,  komu się bardziej we łbie piedoli !!!

cały rok się z tego stasia smiejecie , a to wy jesteście debile z tymi cenami i brakiem pszenicy , tak trudno się przyznać do błędu i zamknąć japę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jak przez 5 lat będę pierd...lił że jutro spadnie grad to w końcu spadnie i co mam się cieszyć że miałem rację a wszyscy głupki ? tak samo stasiek - gada gada że będzie taniej no i staniało 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1380

Sprzedawał ktoś u samborskiego na pawłowie koło Bychawy? Robi się problem z zapłatą za zboże 😨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1179
1 godzinę temu, pawel885 napisał:

Jak przez 5 lat będę pierd...lił że jutro spadnie grad to w końcu spadnie i co mam się cieszyć że miałem rację a wszyscy głupki ? tak samo stasiek - gada gada że będzie taniej no i staniało 

on gada a wszyscy przez te 5 lat jego posty komentują, jakby 10 razy napisał że stanieje i nikt by z tego sensacji nie robił to by ucichł, a wy wszyscy tylko się nakręcacie.

on mówi że stanieje wy  odpisujecie że ok i temat zamknięty

ale co niektórzy piszą przez 5 lat że zdrożeje że zawsze za mało , a to 800 później do 1000 i 1200 i tak w nieskończoność

Edytowano przez pawelek98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co ciekawe to piszą że mało te barany co świnie zlikwidowali jak kosztowały 4,5 , a zboże było po 550  bo się nie opłacało

jak już świnie zlikwidowali to każdy co chce taniej kupić to zlodziej haha dodam że świnie spadły na 3,5 a zboże 800  i nadal mało !!

do roboty gamonie !!! albo puszki zbierać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slavik80    119

Milion Ukraincow zalazlo prace a Ty gamoniu kazesz rodakom puszki zbierac?

Mozemy pole wydzierzawic lub nawet sprzedac kizystac z pomocy socjalnej panstwa ,pojechac do Irlandii a nie obrazac innych.

Pszenica sprzedana z koncem stycznia poczatkiem lutego w cenie 850-870 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

W Niemczech temperatura normalna do 26 stopni i pada a u nas smaży , rzepaki już zaczynają lekko nabierać koloru kawy z mlekiem pszenice w Zamojskim się trzymają bo nie dawno padało i coś koło piątku ma popadać . już nie długo wszystko będzie wiadomo jak pierw  rozpoczną  się żniwa jęczmień zimowy jeszcze około 20 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
36 minut temu, slavik80 napisał:

Milion Ukraincow zalazlo prace a Ty gamoniu kazesz rodakom puszki zbierac?

Mozemy pole wydzierzawic lub nawet sprzedac kizystac z pomocy socjalnej panstwa ,pojechac do Irlandii a nie obrazac innych.

Pszenica sprzedana z koncem stycznia poczatkiem lutego w cenie 850-870 brutto.

weż się obudż chłopcze !!!  tylu to nawet   polaków nie pracuje  hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
1 godzinę temu, ordynator napisał:

do roboty gamonie !!! albo puszki zbierać !!

A ty przy zamiataniu magazynu każde ziarenko zbieraj bo jak wyskoczysz ze swoją ceną w żniwa to każdy pojedzie gdzieś indziej sprzedać i z magazynu zrobisz garaż dla staśka passata. Dzwoniłem do skupu gdzie oddaje i  700-720 netto płacą, powiedzieli że w żniwa na pewno poniżej 600 netto nie będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

600 brutto z pola 

  • Like 1

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

A to na polu magazynujesz? Jak zmoknięte, z ziemią i porośnięte to może być i te 600 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3526

W listopadzie 700-750 obstawiam,oczywiscie netto ,jak dla mnie w żniwa jak najtaniej

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Pawelku 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4063

Szykujcie magazyny . nie liczcie na cud , zedrą z Was skórę, pójdziecie jak owce pod nóż  !

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Znajomy ma na sprzedaż 50 t jęczmienia to tylko w jednej płatkarni zaproponowali 800-830 zł/tona, odległość 35 km, wiem że oni tylko okresowo kupują. Inne skupy nie kupują jęczmienia lub wstrzymują skup. Poleciłem mu jeszcze do Cargilla się odezwać. Piszę tylko to co mówił sam nie mam nic na sprzedaż także o cenę nigdzie nie pytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No nie ? Po tyle to nawet Jarkowe byki się nie wybijają . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem64    28

raz tylko pamiętam żeby w żniwa pszenica była droższa jak w zimie a to było w 2013 roku, zawsze się opłacało magazynować. 
Nikt nie da godziwej ceny w lipcu, u mnie ponoć ma być w okolicach 650-690 netto ponieważ w takiej cenie były zawierane kontrakty przez średnie skupy i większe gospodarstwa posiadające około 1 tyś ha. 

Jak nic się nie nie wydarzy to również przy rozsądnej analizie wychodzi to co mówi kolega miwigos że do zimy powinna zdrożeć +/- 100 zł netto 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj