donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Gość   
Gość

bobienko  daj spokój 50 ha łaki i 10 000  zł pokos  czyli 200 zł ha kuźwa to za sam nawóz jaki posieje wyda wiecej.   takiej propagandy handlarzy to jeszcze nie widziałem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak swoja sieczkarnia to koszenie za darmo🤣tego jeszcze nie grali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No co ,wielkość zarobku na byku zależy od sposobu liczenia 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119

ale w jaki sposób  to wygląda bo wpisuje login czyli numer gospodarstwa jak jest resetuj hasło i wyskakuje mi ze użytkownik nie ma przypisanego adresu email 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    50

zapytałem go o koszty kuku pod tym filmikiem na yt.....

on jest jakiś nie normalny albo musi kase prać dlatego ma tak niskie koszty....

nawozu nie policzył bo za dwa lata przestanie używać xD noż kur... sieczarnia 100zł nie wiem nie używałem ale wątpie żeby starczyło paliwa za 100zł na hektar ale gdzie traktory co to odwożą i ubijają gdzie koszty pracowników i folia na pryzme? gościu ładnie odleciał jak dla mnie to ma lewą kase i musi uprać :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

wejdź na e-wniosek i tam "nie pamietam hasła " , potem login, nr konta i kwotę Tak sobie hasło zresetujesz, opcja z e-mailem raczej nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mat niektórzy tak tu liczą poczytaj sobie pare stron wczesniej koszt cielaka to 100 zł na inseminatora:P i potem opłacalnośc wychodzi za 4 zł))))) a handlarze aby siedzą na forum i się cieszą z takich wypowiedzi. Bo widzą ze wiara ciemna jak tabaka w rogu  ze  naiwniaków im nie zabraknie a i mozna i ceny jeszcze obnizyć  bo i tak się bedzie opłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119
3 minuty temu, mikcom20 napisał:

wejdź na e-wniosek i tam "nie pamietam hasła " , potem login, nr konta i kwotę Tak sobie hasło zresetujesz, opcja z e-mailem raczej nie da rady

tylko którą kwote tam się wpisuje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119

hujnia nic nie wychodzi wpisuje login numer producenta 8 cyfr z rachunku i kwote z dopłat jaka wplynela z zaliczek miesiąc temu i wyskakuje ze nieudana weryfikacja tożsamości

to która ta kwota ma w końcu być

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
kanalia36 napisał:

mat niektórzy tak tu liczą poczytaj sobie pare stron wczesniej koszt cielaka to 100 zł na inseminatora:P i potem opłacalnośc wychodzi za 4 zł))))) a handlarze aby siedzą na forum i się cieszą z takich wypowiedzi. Bo widzą ze wiara ciemna jak tabaka w rogu  ze  naiwniaków im nie zabraknie a i mozna i ceny jeszcze obnizyć  bo i tak się bedzie opłacać

dla twojej wiadomości panie omnibusie licze 100 i wszytko mileko ,i jak to wszytko policzysz to wychodzi prawie cena cielaka ,więc jeden *uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A nie pisalem ze kontraktacja opasa bedzie chwalona pod niebiosa.uwaga bo cielaki w kontraktacji chwila moment sie skoncza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190
Gringo1 napisał:

hujnia nic nie wychodzi wpisuje login numer producenta 8 cyfr z rachunku i kwote z dopłat jaka wplynela z zaliczek miesiąc temu i wyskakuje ze nieudana weryfikacja tożsamości

to która ta kwota ma w końcu być

 

wpisuj poprzednie kwoty aż do skutku U mnie wchodziła kwota z pomocy suszowej za 2018r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153
Przed chwilą, Ursus932 napisał:

dla twojej wiadomości panie omnibusie licze 100 i wszytko mileko ,i jak to wszytko policzysz to wychodzi prawie cena cielaka ,więc jeden *uj

Bez żadnych uszczypliwość ale jak to mleko i 100 i prawie cena cielaka? Nie rozumiem? To ile ten cielak a ile to mleko? 

 


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

licze mokrego cielaka 100 i mleko które wypija przez miesiąc ,od krowy oczyścić ,to jak to policzysz po cenie rynkowej ,ile wpierdoli to tak wychodzi . dlatego krowiarze sprzedają 3 dniowe bo to żaden interes poić cielaka mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkkk    11

temat o cenach bydla a tego tutaj nie widzę? Pomyliłem forum czy co?😯😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119

weszla kwota z tamtego roku z zaliczek i wpisałem nowe haslo i nadal to samo ze nieprawidłowe haslo lub login

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153

Ursus już wiem o co chodzi. Porownales sumę kosztow -mleka od krowy i stówki z wartością rynkową cielaka 30 dni.

No właśnie jaka to jest wartość rynkowa cielaka hf/ho?

Miałem dziś super propozycje hf 2 tyg. 12 zł za każdy kilogram. 

Kolejna hf 90 kilo po 13

Brać?? 🤔


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, damian007 napisał:

Ursus już wiem o co chodzi. Porownales sumę kosztow -mleka od krowy i stówki z wartością rynkową cielaka 30 dni.

No właśnie jaka to jest wartość rynkowa cielaka hf/ho?

Miałem dziś super propozycje hf 2 tyg. 12 zł za każdy kilogram. 

Kolejna hf 90 kilo po 13

Brać?? 🤔

damian kase czy cielaka?????? jak sprzedajesz cielaka  to brać kase brać, ))))))) jak kupujesz to yoda za tą cene ci Herforda sprzeda))))))))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153
10 minut temu, rolnikw napisał:

12 zl za kg cielaka hf?

Tak jest. 

I to ja miał bym płacić.

6 minut temu, kanalia36 napisał:

damian kase czy cielaka?????? jak sprzedajesz cielaka  to brać kase brać, ))))))) jak kupujesz to yoda za tą cene ci Herforda sprzeda))))))))

 

Yoda nie sprzeda małych a odsatki a mnie nie stać na takie inwestycje.

Ja chłop na dorobku a 11 lat w Tureckim więzieniu nauczyło mnie że sprawne ręce to nie wszystko..


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj