donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Ceny mięsa w dół

galeria
Zetor
Rolnik7343    5859
4 minuty temu, dabaz napisał:

dlaczego? zapytajcie TVN. może nie wybił się najlepiej a może w hu.a polecieli. w sierpniu dostałem za lżejszego po 8,80 netto.

Jak to mówią ... wyj**ał cię bez mydła ...

Tyle to to już za hfy płacą ...

Przed chwilą, dabaz napisał:

Ale nie jedźcie po mnie bo już więcej prawdy tu nie napiszę. Dosyć jestem wku..iony sam na siebie. No musiałem jednego sprzedać bo rachunki leżą na biurku. Mam jeszcze jednego byka lm na teraz i krowę mamkę oraz jałówkę lm ale poczekam do kwietnia a panie pójdą na dopłaty do krow i po 15 kwietnia sprzedam.

A nie mogłeś gdzieś indziej go wypchnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpion2021    38
3 minuty temu, dabaz napisał:

Ale nie jedźcie po mnie bo już więcej prawdy tu nie napiszę. Dosyć jestem wku..iony sam na siebie. No musiałem jednego sprzedać bo rachunki leżą na biurku. Mam jeszcze jednego byka lm na teraz i krowę mamkę oraz jałówkę lm ale poczekam do kwietnia a panie pójdą na dopłaty do krow i po 15 kwietnia sprzedam.

z kąd jesteś kolego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
3 minuty temu, dabaz napisał:

Ale nie jedźcie po mnie bo już więcej prawdy tu nie napiszę. Dosyć jestem wku..iony sam na siebie. No musiałem jednego sprzedać bo rachunki leżą na biurku. Mam jeszcze jednego byka lm na teraz i krowę mamkę oraz jałówkę lm ale poczekam do kwietnia a panie pójdą na dopłaty do krow i po 15 kwietnia sprzedam.

Szacun dla Ciebie za prawdę, jednak na przyszłość walcz o swoje

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
2 godziny temu, tyran3 napisał:

Koledzy sukces rządu!!!! dostałem dziś na konto pomoc szuszową !!!!!!!!!!!!  Koledzy jutro ruszam z uprawą a w przyszłym tygodnu będe siał oziminy:D. A wy tu na forum psy na PIS i Ardanowskim wieszacie a tu rachu ciachu i już kasa jest. :P

Jak w lipcu dostane dopłaty to zaraz zasieje jare

to przypomnij sobie wytłuku pomoc suszową z 2015  roku i POchwal rząd za tępo w jakim ci wypłacili Wspomnij jeszcze o kwocie która była z 10 x mniejsza niz teraz 

ja widzę że ministrów rolnictwa powinno być min 1 400 000  sztuk Z każdego gospodarstwa rolnego jeden minister  Może wtedy by wszyscy byli zadowoleni ze swojego ministra ,a na pewno by nie mieli do niego żalu bo sami go mianowali :D

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

uwaga idzie petarda. dziś sprzedane 8 byków. oczywiście hf. kto dał najlepsza cenę? MARDI na żywo z mojej wagi po 7.3 netto 7% na okarmienie wiek 20.5 msc waga średnio 812kg . dziś rano zadzwonił że jednak może kupić odemnie na zywo. o 16 załadowane. poprostu nie mają co ubijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same110    72

dziś byl handlarzyk za dobrego Hf da po 6.7 netto północna Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52
7 godzin temu, kali2107 napisał:

uwaga idzie petarda. dziś sprzedane 8 byków. oczywiście hf. kto dał najlepsza cenę? MARDI na żywo z mojej wagi po 7.3 netto 7% na okarmienie wiek 20.5 msc waga średnio 812kg . dziś rano zadzwonił że jednak może kupić odemnie na zywo. o 16 załadowane. poprostu nie mają co ubijać.

skad jestes? w wlkp on tez skupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

dziwine dla  mie są odpowiedzi nie widzac zwierza ze ktoś tanio wzioł , sam mam byka który kolorem wygląda na 100 % limusen a umiesnieniem  kiepskiego mieszanca   brak apetytu , nieraz biegunka sprawia ze wiecej jak po 7,5 zł za kg raczej nikt nie da i jeszcze waga do 600 kg i do tego jak mam coś w rece cokolwiek to buczy , łeb opuszcza i sie slini .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, apokalipto napisał:

LM ponad 800 kg  X 9,5 brutto - 7% na okarmienie. jest towar i jest cena

To dużo Ci zabrał jak za lm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
2 godziny temu, jarecki napisał:

i do tego jak mam coś w rece cokolwiek to buczy , łeb opuszcza i sie slini .

ten byczek zachowuje sie jak każdy facet !na widok laski ,się ślini i buczy :D

wczoraj  znajomy sprzedał ponad 20 sztuk LM z luzu w cenie 9.8 netto - 6 % skitka Byczki popłyną do Libi

Edytowano przez marijusz
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52
3 godziny temu, Arek3125 napisał:

wlkp za ładne ncb 6.90 netto 
chyba warto jeszcze czekac 

kto Ci to zaproponowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Powiat Działdowo cena już za hf 7 słabego netto za lepsze 7.4 za mieszańce 7.7 netto wraca do normy ale jeszcze trochę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
3 godziny temu, marijusz napisał:

ten byczek zachowuje sie jak każdy facet !na widok laski ,się ślini i buczy :D

wczoraj  znajomy sprzedał ponad 20 sztuk LM z luzu w cenie 9.8 netto - 6 % skitka Byczki popłyną do Libi

Raczej Libanu kto brał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paw11    2

ECO BEEF węgrzynowo płaci  13 zł za klasę O i 13.40 za klasę R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj