sumek666

Ceny ciągników 2019

Polecane posty

Dnia 22.09.2019 o 10:49, kamil18fmr napisał:

Niezła cena,. Jeszcze na tuza z obciążnikiem ich obal.

Tylko że traktor już zamówiony jakieś 2 tygodnie temu i już cena podpisana , więc nie wiem za bardzo co musiałbym mu wcisnąć aby dołożył mi ten tuz 😕😔

21 godzin temu, sumek666 napisał:

 

Nie wiem ale ja jestem trochę wkurzony , że nie było żadnego info w sierpniu że nowa kabina ma być w 6m , ciekawi mnie czy tylko ja mam takie odczucie ,ale jeżeli wzrost ceny będzie około 15 tyś to raczej kupić ten stary typ emki "m"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

Wczoraj miałem na testach Kubotę M7 i po testach zmieniłe zdanie o tej marce. Wcześnie śmiałem się z tych ciągników ale to dlatego że wcześniej słyszałem od kogoś który ma znajemego który gdzieś tam coś słyszał że to złomstwo ale to nieprawda. Zaorałem 4 hektary poplonu (bardzo sucho)  na lekkiej i trosze średniej glinie na głebokość około 26 cm na hektar spalanie  około 16 litrów , wydaje mi się dobry wynik. No i ten uciąg myślałem że ta kubota przerwie mi pług na pól. Za 280 tyś nikt nie da takiego ciągnika, Są na pewno lepsze ale nie w tych pieniądzach i z taki wyposarzeniem no i 3 lata gwarancji. Chyba zrezygnuje z CNH bo coraz bardziej chodzi mi po głowie ta kubota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

7172 skrzynia 30x15. Mnie interesuje 7132 i ona właśnie jest w takich pieniądzach oczywiście jeszcze do negocjowania

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

Miękka oś (diała płynniej niż w NH) przedni tuz z jedną parą hydrauliki, w sumie 3 pzry hydrauliki mechaniczne, oponu przód 540 tył 650 Trelleborg, udzwig 9,4 z tyłu dwa siłowniki jak wiadra, skrzynia 50 w automacie zmienia biegi prawie tak płynnie jak DC w new holland, Miękka kabina, 10 lamp roboczych, tempomat itp

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5395

Jak NH będzie tak dalej zaliczał wpadki to kto wie czy za naście lat nie będzie nowego lidera


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

mam też wycenę Case MAXXUM 125 multi controler na tej nowej skrzyni, 3 pary hydrauliki, miekka oś  i kabina, przedni tuz tempomat 8 lamp opony Mitas 270 tyś cena ostateczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darekspire90    17

Mi za case maxxum 150  w wyposażeniu miękka os przednia tuż 4 mech zawory hydrauliczne 8 lamp skrzynia 17x16 50km/h oczywiście przednie hamulce i pierwszy przegląd wycenili za 282tys co o tym sadzicie,? Targować coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcio07    0
17 godzin temu, tomek81ja napisał:

Wczoraj miałem na testach Kubotę M7 i po testach zmieniłe zdanie o tej marce. Wcześnie śmiałem się z tych ciągników ale to dlatego że wcześniej słyszałem od kogoś który ma znajemego który gdzieś tam coś słyszał że to złomstwo ale to nieprawda. Zaorałem 4 hektary poplonu (bardzo sucho)  na lekkiej i trosze średniej glinie na głebokość około 26 cm na hektar spalanie  około 16 litrów , wydaje mi się dobry wynik. No i ten uciąg myślałem że ta kubota przerwie mi pług na pól. Za 280 tyś nikt nie da takiego ciągnika, Są na pewno lepsze ale nie w tych pieniądzach i z taki wyposarzeniem no i 3 lata gwarancji. Chyba zrezygnuje z CNH bo coraz bardziej chodzi mi po głowie ta kubota.

ja też niedawno  testowałem m7172 w orce na 3 i trochę 4 klasy spalił 14,5l/ha gdzie samosiewy rzepaku wyciągneły całą wilgoć ja przymierzam się do m7 132 jak za te pieniądze  i wyposażenie standard które mi  zupełnie  wystarczy ciągnik ok też brałem pod uwagę  nh t6 DC Ale kubota według mnie ogólnie wypada lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcio07    0
12 godzin temu, tomek81ja napisał:

rafcio07 

ja też chcę kupić m7132 a masz może jakąś konkretną wycenę tego modelu

mi wstępnie wycenił na 277 za model m71326 wersja standard jedyna zmiana  To mocniejsza pompa taka jak w wersji  Premium 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

mocniejsza to znaczy jaka bo w tum 7132 ktury jest w tak zwanej promocji to jest pompa 110l ccls tłoczkowa w standardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcio07    0
11 godzin temu, tomek81ja napisał:

mocniejsza to znaczy jaka bo w tum 7132 ktury jest w tak zwanej promocji to jest pompa 110l ccls tłoczkowa w standardzie

z tego co wiem co mówił sprzedawca to w wersji standard jest o stałym wydatku 80l TUZ i wyjścia hydrauliczne  a on odrazu zaproponował tą mocniejszą  110l 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

rafcio07

zgadza się w standartach jest pompa 80 ale w tym promowanym modelu 7132 standard jest pompa 110 tak powiedział mi diler z Techmlek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Lepiej niech sprawdzi czy do tego modelu (7132) można dołożyć pompę wiełotloczkową, bo ten model występuje tylko w wersji standard, a wersja standard ma przewidzianą domyślnie pompę zębatą i mechanicznie sterowane wyjścia hydrauliczne.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcio07    0
1 godzinę temu, tomek81ja napisał:

rafcio07

zgadza się w standartach jest pompa 80 ale w tym promowanym modelu 7132 standard jest pompa 110 tak powiedział mi diler z Techmlek. 

mi mówił że jest 80 ale oni w tej cenie właśnie z automatu dają 110. też   sprzedawca z techmleku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez brzozak2
      http://www.deutz-fahr.de/deutsch/agritechnika/agroplus.php
      Czy wiadomo już cos wiecej o tej serii ciagnikow??
      ceny, wyposazenie, moce i inne parametry
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost
       
       
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez ddaanniieell
      Jakich firm używacie lakierów? Grene Agtech-Granit, Kramp.
       
      Jakimi lakierami się Wam lepiej maluje?
    • Przez JasminaWojcik
      Witam,
      Poszukuję rolników i właścicieli Ursusów z Mazowsza, chętnych do wzięcia udziału w PARADZIE CIĄGNIKÓW latem 2014 roku.
      Więcej szczegółowych informacji prześlę bezpośrednio do zainteresowanych osób
      Gorąco zachęcam!
      Proszę pisać na :
      traktoryursus@gmail.com

    • Przez Vrykoulakas
      Dyskusja o cenach ciągników w 2013 roku dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72476-ceny-ciagnikow-2013/
       
       
      to zależy z jakim wyposażeniem, ja za swojego pół roku temu dałem 260 k netto, ale to full wypas wśród full wypasów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj