Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
brzozak2

DF Agroplus TTV-Informacje o nowej serii ciągników

Polecane posty

Arni    1

To wygląda jak Agrofarm. To będą pewnie z jakąś skrzynią może bezstopniówką B)

17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Wiadomość z agroFakt.pl

krzysiu    5

no właśnie ma bezstopniówke może wprowadzą wmiare szybko na rynke to zamienię zakup Agroplusa 87 na tą nową 100

Olik    0

Moim zdaniem jest to dobra alternatywa dla mniejszych Agrotronów np: K. Ta skrzynia bezstopniowa wydaje mi się smakowitym kąskiem B)

DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

brzozak2    237

o masz racje, chyba dobrze bedzie polaczyc

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Agrotron155    32

najprawdopodobniej jeżeli df zdecyduje się na wprowadzenie agropusa ttv to będzie miał bardzo szeroką game ciągników z bezstopniową skrzynią biegów

mav    1

a czym sie to bedzie różnic od reszty ofert?

te same moce bedzie miał co oferuje JD , CNH , Fendt

Olik    0

No myślę, że DF zaprezentuję konkurencyjną cenę jak za model o podobnej cenie ze skrzynią bezstopniową innej marki.

DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

brzozak2    237
a czym sie to bedzie różnic od reszty ofert?

te same moce bedzie miał co oferuje JD , CNH , Fendt

no cnh ma tylko modele ciezkie, o mocach od 130 KM, a agroplus to ciagnik z wygladu przypominajacy agrofarma, wiec pewnie o podobnych gabarytach, a to zdecydowana roznica B)

w sam raz do opryskiwacza, siewnika i innych lekkich prac, a wyposazony jak ciagniki ciezkie B)

natomiast cena moze byc ciekawsza, niz jd czy fendta

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Olik    0

No ja jestem bardzo ciekaw jak te TTV się będzie sprawować w takim malutkim ciągniczku :) A tak ogólnie to dobry pomysł mieli skonstruować taki mały ciągnik ze skrzynią bezstopniową :D Jak cena nie będzie wysoka to moim zdaniem powinny iść jak świeże bułeczki B)

Arni    1

Raczej tanie nie będą bo z tego co wiem ciągniki z bezstopniowymi skrzyniami są drogie.

17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Olik    0

Ogólnie napewno będą droższe od takich ze zwykłmi skrzyniami ale chodzi o to jak będą się lansowały przy ciągnikach innych marek.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez maciek
      Macie styczność z ciągnikami Valmet seri 8xxx, jak u nich z awariami ,dostępnością i cenami części zamiennych?
    • Przez TOME11
      witam

jakie są obecnie dostępne kolory do wybrania w nowej Valtrze?

pozdrawiam
    • Przez wysos
      gdzie w okolicy Białegostoku można wypożyczyć ciągnik rolniczy o mocy ok 150-180KM??
    • Przez Ares1x
      Witam, mam Kilka pytań do użytkowników ciągników Renault Ares. 
      1. Jak jest z awaryjnością tych ciągników? Głównie chodzi mi tu o skrzynie biegów, ponieważ cena jej naprawy jest dość wysoka.
      2. Jak użytkownicy oceniają komfort pracy w tych ciągnikach? 
      3. Na co trzeba uważać podczas zakupu tych maszyn?
      4. Czy polecają te ciągniki? 
    • Przez Autofan
      Co sądzicie o dwóch nowych modelach Zetora Utilix i Hortus które miały premierę na targach Agritechnica w Hannowerze:
      http://www.zetor.cz/zetor-utilix
      http://www.zetor.cz/zetor-hortus
      Jak się podoba wam Major w nowej stylistyce?
      http://www.zetornewshape.com/cs/

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.