rudinho11

Ceny trzody chlewnej 2019

Polecane posty

adamn999    271

wykrakaliscie niebieski język jest już u Germanów dziś wykryto przypadek w zachodnich landach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246
5 minut temu, adamn999 napisał:

wykrakaliscie niebieski język jest już u Germanów dziś wykryto przypadek w zachodnich landach

no i co z tego wybili mi swinki i mam byki wybijo byki i tez bendziemy zyc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Panowie to jest temat o cenach trzody a nie o niebieskich jezykach u bydła


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może i "bendzieta" , ale za co ?

Cena ciągle marna , a języki powiązane z hodowlą .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
10 minut temu, rolnik34 napisał:

no i co z tego wybili mi swinki i mam byki wybijo byki i tez bendziemy zyc 

Niektórzy to jeszcze głęboko w socjalizmie zostali...

  • Like 2

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Takie u nas przemyslenia przy ,,wodzie ognistej" czy przypadkiem nasz kochany rząd przy pomocy niskiej ceny nie chce wyciać malych ,średnich hodowców aby sami zrezygnowaliśmy a rząd będzie mieć  świety spokój w razie rozszerzenia ASF do Odry? Cena na dziś jeszcze 4zl netto

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246
1 godzinę temu, sumek666 napisał:

Niektórzy to jeszcze głęboko w socjalizmie zostali...

sam zostales baranie jak bylo asf wpadli i wybili zdrowe swinki wienc guwno wiesz wienc sie nie udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

kolego mała prośba -nie ubliżaj innym forumowiczom ,a jeśli już chcesz komuś dać w pięty  to po polsku prosimy 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

No niestety nerwy noszą, mnie też i aż wstyd. Ale Panowie trzymajcie sie tematu cen


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

swinie pujdą w góre jak warchlaki duńskie przyjadą, hehehe jakieś 2-3 tygodnie a potem znowu gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dziś zawiozłem jedną sztuke do lokalnej rzeźni (dla siebie) tak z ciekawości zapytałem czy by kupił 2 sztuki(jakieś mutanty kojec 70 sztuk większość max 90 kg a dwa już mają spokojnie po 120 kg) i usłyszałem że nic więcej nie zapisze do wielkanocy po 3 pojechałem po odbiór półtuszy i zapachniało mi kaszanką i kupiłem sobie 1 kg cieplutkiej kichy po 10 zł za kg jak ją w aucie spróbowałem to do tej pory żałuję tych 10 złoty wydanych na to coś co oni nazywają kaszanką  do czego to doszło że wyrób kichopodobny kosztuje więcej jak dwa kilo żywca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

może i racja przecież oni mają koszty  a nam to wiadomo samo rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U nas świniaki po trzy pisiont netto. Jak tak dalej pójdzie, to i przed świętami będzie w porywach 4 netto. W lokalnej gazecie pełno ogłoszeń sprzedam prosięta. Totalna zapaść.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samcik03    14
46 minut temu, Andrzej28 napisał:

Ciekawe czy zdrowe i gdzie w tym haczyk 🤔

 za darmo na pewno nie odda przedzwonisz to jakąś cenę zaśpiewa ja w środę sprzedałem 12 sztuk za 100 zł za sztukę miały po 20 kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefarmer    180

znajomy sprzedawał w poniedziałek po 3,40 na żywą jak miały powyżej 120 kilo to kupujący odzrazu wysmradzał i szukał pretekstu do obniżki ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samcik03    14
48 minut temu, thefarmer napisał:

znajomy sprzedawał w poniedziałek po 3,40 na żywą jak miały powyżej 120 kilo to kupujący odzrazu wysmradzał i szukał pretekstu do obniżki ceny...

u nas na żywą biorą do 130kg w jedynce a dwójce w poniedziałek 2,50 

 

Edytowano przez Samcik03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Czemu tu nikt nie napomknął że od 01 01 2019 jest obowiązkowy nowy wzór księgi rejestracji świń,coś było wiadomo wcześniej bo u nas czeski film,,księgę proszę zorganizować we własnym zakresie" - stwierdzenie miłej pani w B.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj