rudinho11

Ceny trzody chlewnej 2019

Polecane posty

Nowy81    71

Już ok. Tylko za mały ekran mam :))) takie to wielkie:)>

Edytowano przez Nowy81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, dddddddddddddddddd napisał:

To prawda , Obecnie żywot zwierząt na piedestale , a człowiek ... No cóż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    440
Nieźle na TVP pojechali po opozycji, ale dla nas lepiej bo wkoncu ktoś przemówił że odstrzal dzikow musi być i było sporo aegumentow które powinny przemówić do rozumu miastowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5085

Ale to wszystko powinno być jeszcze w październiku! Teraz to jest jak dla mnie zagranie polityczne. 

  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

może i zagranie polityczne ale jak wybija choć troche tych szkodników polnych to my na tym troche skorzystamy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

jak pytasz o coś w Agencji to chcesz to mieć na papierze a nie jak ci ktoś powie przez tel.

Mój sąsiad mówi że ma ładną żonę  a wszystkie ich koty zeza mają 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik87    16

W Agencji to mają taki bałagan że stan swiń u nich w systemie wynosi o kilkadziesiat sztuk więcej niż w internetowym rejestrze identyfikacji zwierzat. Gdy się pytam skad takie rozbieżności to oni nie wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
28 minut temu, micro303 napisał:

12 szt. 5 z VAT.

Ciebie tu Ardanowski zesłał, żeby jeszcze bardziej chłopów wkurzyć? :D  Karmisz bez soi, że masz taką cenę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

ubój dzików  będzie i niebedzie. oficjalnie będzie a w praktyce mysliwy z Kodu nietrafi z dzika błyskawicze))))))) albo cholerna żona  zadzwoni dzień wczesniej do ekologów i po polowaniu, hehehe efekt bedzie taki ze zamiast odstrzału 350 tys dzików jak w zeszłym roku to spadnie do 150 tys.. Niewiecie jak to jest w Polsce??? mysliwy niechce zabijać dzików ale musi, chce zabijać ale niemoże )))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj