Lesieks

Podnośnik podnosi do połowy c360

Polecane posty

Lesieks    0

Witam Mam problem posiadam ursusa c360 przeszedł kapitalny remont silnika ponieważ stał 10 lat nie ruszany i wkońcu się za niego wzieliśmy wszystko ładnie chodzi tylko problem sprawia podnośnik mianowicie mówiąc podnosi on tylko do połowy myślałem że to przez to że mało oleju więc postanowiłem dolać i stan zgadza się z miarką i nie wiem czego to przyczyna że podnosi do połowy i dobrze trzyma ale dlaczego nie do końca ? Jeszcze jak biore wajche na całkowite opuszczanie to on zaczyna pomału bez niczego uczepionego podnoscić do samej góry i to jak wajcha jest na obniżaniu z maszyną tak nie podniesie ale na pusto i z wajchą na pozycji opuszczania podnosi do końca. Dziadek ma też c360 i kiedyś mu się zacioł podnośnik i podnosił do połowy wtedy odkręcił rozdzielacz i gdzieś wcisnoł śrubokręt że coś przeskoczyło po czym działał normlanie. Ja jeszcze nie odkręcałem podnośnika nie wiem jaka jest przyczyna dlatego proszę państwa o pomoc. Powtarzam ciągnik stał 10 lat zrobiony cały silnik ale do pompy nie było zaglądane 

Edytowano przez Lesieks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

poszukaj przy tej dźwigni masz ograniczenie ruchu , jakby rurka wchodzi w pokrywę i tam powinna być regulacja przekręcania tej rurki może źle nastawione 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesieks    0

Dziękuje za pomoc przestawiłem tą dżwignie koło siedzenia od regulacji siłowej na sam dół i podnośnik zaczął podnosić do samej góry coś mam zrobione na odwrót w rozdzielaczu ale to mi nie przeszkadza ważne że podnosi do końca i opuszcza.

Edytowano przez Lesieks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audia424    5

Witam mam takie pytanko posiadam ursusa 360 i on wolno podnosi trzeba go przegazowac zeby podniosl jakoms maszyne i w czasie jazdy sie opuszcza powoli a niechce sie automatycznet podnosic tylko trzeba stanac??

Co moze byc przyczyna 

Pompa ?:::rozdzielacz?:::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilMaj    1
Dnia 4.12.2018 o 18:16, Lesieks napisał:

Witam Mam problem posiadam ursusa c360 przeszedł kapitalny remont silnika ponieważ stał 10 lat nie ruszany i wkońcu się za niego wzieliśmy wszystko ładnie chodzi tylko problem sprawia podnośnik mianowicie mówiąc podnosi on tylko do połowy myślałem że to przez to że mało oleju więc postanowiłem dolać i stan zgadza się z miarką i nie wiem czego to przyczyna że podnosi do połowy i dobrze trzyma ale dlaczego nie do końca ? Jeszcze jak biore wajche na całkowite opuszczanie to on zaczyna pomału bez niczego uczepionego podnoscić do samej góry i to jak wajcha jest na obniżaniu z maszyną tak nie podniesie ale na pusto i z wajchą na pozycji opuszczania podnosi do końca. Dziadek ma też c360 i kiedyś mu się zacioł podnośnik i podnosił do połowy wtedy odkręcił rozdzielacz i gdzieś wcisnoł śrubokręt że coś przeskoczyło po czym działał normlanie. Ja jeszcze nie odkręcałem podnośnika nie wiem jaka jest przyczyna dlatego proszę państwa o pomoc. Powtarzam ciągnik stał 10 lat zrobiony cały silnik ale do pompy nie było zaglądane 

Witam. Chciałbym odświeżyć temat gdyż mam ten sam problem, wszystko chodziło lecz po sianokosach coś się stało i jest taki sam problem jak kolegi Lesieks. Regulacją siłową ruszałem i tak nie podnosi do końca. Rozebrałem te obudowę i jak ,,wyjadę za ten ogranicznik,, to podnosi do końca czyli gdzieś tam musiało coś przeskoczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3060

prawdopobnie cos sie stalo ze sterowaniem wewnatrz podnosnika albo rozdzielacz konczy zywot, trzeba podniesc plecak i sprezonym powietrzem sprawdzic co sie dzieje i zobaczyc jak chodzi sterowanie,.

srubokret mozna wcisnac w zawor roznicowy- to moglo pomoc..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez PaweLisowicz
      Potrzebuję zakupić obciążniki do c-360. Konkretnie chodzi mi o 2 środki na oś tylną nowego typu do c-360, wraz z możliwością wysyłki.   
    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez PaweLisowicz
      Sprzedam 2 pierścienie starego typu i 2 środki do c-330. Link do aukcji: https://www.olx.pl/oferta/obciazniki-c4011-c328-c330-c360-c355-CID757-IDzHBoV.html#4cedd9a6e8;promoted
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj