Polecane posty

pWnedMTZ    11
Witam, jestem posiadaczem Rabewerka wmke 2.5 m. Można nim pracować z wałkiem na 1000 obrotów ? Na agregacie nie ma żadnej wzmianki o obrotach dlatego niezbyt jestem pewny czy czegoś nie uszkodzę :/ Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez groszek
      Proszę o pomoc które styki połączyć do kalibracji wom 

• Przez ajer12
      Witam, tak jak w tytule, kupie tuz z wom do MF8120. Ewentualnie wiecie moze od jakich modelow mf pasuje tuz do 8120 ?
    • Przez BartekGiergielewicz
      może podpowie mi ktoś, kto przerabiał ten temat, chrobocze mi łożysko na wałku WOM w t25, ale jeszcze to przed sprzęgłem załączającym końcówkę wałka (bo słychać nawet jak WOM nie jest włączony), pytanie gnącą łamiące, czy da się to wyciągnąć od tyłu skrzyni przez te otwory które są za zbiornikiem oleju hydraulicznego, czy przez górę trzeba się do tego dobierać, a może tu i tu trzeba otwierać, pytam, żeby nie robić niepotrzebnej roboty
    • Przez john1
      Witam gdzie dostane czujnik obrotow walka wom z tako wtyczko bo przegladałem na internecie to wszystke mają inno wtyczke tako jak na zdjeciu

• Przez Lukecki
      Witam, jak w tytule, pod obciążeniem dźwignia wyskakuje (cofa się) 
      Odjechaliśmy tylnym mostem no i chcemy jakoś zdjąć te dolne przesuwne koło napędzające WOM (ta tulej) no ale tych widełek nie ma jak zdjąć, tak samo widełki przeszkadzają żeby wysunąć tą tulej, jak to zdjąć? Zdejmować Podnośnik i odkręcić cały WOM z koszem? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.