danielo2007

Problem z nowym John Deere 5R 5100R

Polecane posty

Kos_pl    107
Napisano (edytowany)

Z ciekawostek to osie Dana są też np. w MF-ach. Ale jest ich ogólnie mnóstwo wersji.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

No szczerze to tylu usterek nie miał, na pewno mniej palił, do.tego John nowy, a Rusek miał 6 lat jak kupiłem, no ale nie ma co porównywać, John to powinien być John, firma co robi obrotu 37 mld dol czy tam euro powinna mieć najlepszy sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490

 

 

 

trzeba im łapkować w dół tą serie.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

Pewnie na potrzeby tej sytuacji narazie nie o wszystkim może nam tu pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ważne że się coś  dzieje... W końcu ruszy panów siła internetu i reklama badziewa bo tak to trzeba niestety nazwać.. A to przykre że taka marka robi sobie we własne gniazdo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo2    133

Podejrzewam że srali i wcześniej tylko trafili wreszcie na takiego co se nie pozwoli w kasze dmuchać.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No oby się ruszyło i oby ze skutkiem pozytywnym dla @danielo2007

Marka jak marka - na razie nie wiadomo czy dealer zatajał wszystko przed kierownictwem JD Polska czy może razem z nimi szukał rozwiązania problemu. Trzecia opcja jest taka że może ktoś z kierownictwa i dealer próbowali wspólnie zamieść wszystko pod dywan żeby nie poszło jeszcze wyżej - do centrali na Europę lub głównej siedziby.

W miarę możliwości informuj jak tam postępy w walczeniu o swoje - trzymam kciuki za Ciebie i za tego gościa od upadłego Pronara :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak samo pisałem za każdym razem u Jokera i chłopak się odważył powiedział z ojcem co myśli szoko tak samo . A co do Pana Kuli też powiedziałem co myślę ale każdy ma prawo takie samo może sie wypowiadać jak chce i kiedy chce a im po prostu jest to nie na rękę ..... No bo jak tu nagrany film Green power nowy jd a tu co teraz kalestwo i kupa złomu się trafiła rolnikowi no jak tak można by powiedzieć .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

może zabiorą możliwość handlowania temu dilerowi John Deere i wtedy jedyne gdzie będzie mógł handlować to na rynku jajkami...

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Jeleń tylko z nazwy pochodzi z USA a po tym zbieranina z całego świata. Szkoda chłopaka że przez pseudo dilera na tyle problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78

@stempos1980 a która marka nie jest zbieraniną oprócz kuboty? John ma swoje silniki i skrzynie (oprocz autopower do serii 7) a mosty bierze od carraro bodajże tak jak i inne marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
12 godzin temu, Partyzant85 napisał:

Taki humorystyczny przerywnik :D

Straciłem 6 minut i 25 sekund ze swojego życia na te wypociny...dłużej nie dałem rady 🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No nie każdemu się dogodzi. Mnie tam gościu rozśmieszył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Mam tez 37 letnia c360 i ona lepiej wyglada niż te pronary czy belarusy ma tym filmiku. Jak można tak za***ac traktor to nie wiem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taurusteam    27
pp1208 napisał:

może zabiorą możliwość handlowania temu dilerowi John Deere i wtedy jedyne gdzie będzie mógł handlować to na rynku jajkami... wanicki to daf jd to tylko mały okruszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

a to nie wiedziałem. widocznie mocno bogaty skoro nie robi na nim wrażenia antyreklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suffeks    207
Napisano (edytowany)

napewno powiedzieli mu przestań z filmami to możemy pogadać i ostatni film zdjął cienias 

Kamil niezależny serwisant też coś wymiękł ostatnio

df też odradzam na gwarancji nie widzą jak naprawić ciągnik 

Edytowano przez suffeks
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chromek    303
1 minutę temu, suffeks napisał:

napewno powiedzieli mu przestań z filmami to możemy pogadać i ostatni film zdjął cienias 

No chyba poniekąd o to chodzi żeby się z nim chcieli dogadać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Tylko niech nie godzi sie na usunięcie filmików, co jak co, ale dla przyszłych serwisantów i dealerów to jest idealny materiał szkoleniowy, "jak nie działać w trosce o markę JD"  o ile choć trochę czuje się poważana

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj