Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
4 minuty temu, zetorki12 napisał:

 Aaaa , no jasne . Jeszcze o "brzozie" mogłeś wspomnieć . :ph34r::D

Taka  jest  prawda.  ,Leppera,,  stworzyła  WSI   i potem go   utrąciła  ze stołka.  Prześledź  sobie   byłych  posłów  Samoobrony   i może  przejżysz  na oczy.  A informacje  które  ,,Lepper,, miał   to myslisz  że od kogo   nie pamiętasz  jak  wymieniał  kiedy to  ,,tusk  Schetyna spotykali się z Pruszkowem,,   Albo  o Kiejkutach,  powiązania  z Hinajło   i tak dalej.

,,Lepper,, miał  też  super  hasła  a co z nich wynikło ???  Nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Czyli co ? Nie manifestować , bo jest dobrze ?

W TV trąbią że 500+ trafiło głównie na wieś , to właściwie czego chcieć ? :D

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199
Najbardziej zabawne jest to, że większość pisze aby się zjednoczyć, że nie potrafimy działać wspólnie itp. Jak ja piszę aby spróbować się zjednoczyć to zarzuca mi się Bóg wie co. Czyli na to wychodzi, że jakby nie było to nic się nie da
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062
11 minut temu, marekfarmer napisał:

Które  3,10,20,22

Dlaczego  dlatego  że  ,,Andrzej  Lepper  to był stworzony  przez   WSI  i był  otoczony  ich  agenturą   oni  go stworzyli  i wykreowali  na polityka i potem ...,,

.... PIS-owcy się go pozbyli pozorując samobójstwo bo za dużo wiedział o poczynaniach twojej jedynej słusznej władzy. 

Jako ROLNIK powinieneś wiedzieć że żadna władza nie była nie jest i nie będzie za rolnikami i nie wciskaj mi tu kitu że PIS-owi zależy na rolnikach bo w to nikt nie wierzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
5 minut temu, zetorki12 napisał:

Czyli co ? Nie manifestować , bo jest dobrze ?

Nic takiego nie napisałem,  ale trzeba  uczyć  się na błędach   by nie  popełniać  ich drugi  raz.

Postulaty   są słuszne  w 100% 

Ale   jak słyszę  następca  ,, Andrzeja Leppera,,  to  zapala mi się  czerwona Kontrolka. Zobaczymy jak to się będzie  rozwijać  jeśli będzie  próbować tworzyć  partię  Polityczną  z byłymi ludźmi  ,,Samoobrony,,   to  będzie wszystko  jasne.

Projekt   ,,Nowoczesna,, nie wypalił   więc  może  próbują  Reaktywować  coś na wzór ,,Samoobrony,,   obym  się  mylił   ale  ostrożność  nie zaszkodzi.

Wszystkim  zagorzałym fanom  ,,Andrzeja Leppera,,  proponuje  przeczytać  książkę  ,,Niebezpieczne  Związki  Andrzeja  Leppera,,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199

Mnie gówno obchodzi to czy ministrem rolnictwa jest ktoś z PO, PiS, PSL, czy jeszcze innego wynalazku. Osoba, która zasiada na tym stanowisku powinna jak najbardziej dbać o dobro Polskich obywateli, Polskich rolnik, Polskich konsumentów bo to oni dali mu tą pracę. Polityk nie ważne jaki, powinien(jeśli robi źle) bać się swoich wyborców, a nie prezesa swojej partii. Dlatego cały czas powtarzam, TO NIE JEST MANIFESTACJA POLITYCZNA, bo mam w głębokim poważaniu kto jest na tym stołku. Po prostu jeśli już tam jest, to niech należycie wypełnia swoje obowiązki. Także wszystkich zapraszam do Warszawy, weźcie flagi. Tylko od nas będzie zależało jak to będzie wyglądało i jak potoczą się sprawy.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie nie rozumiem waszego obuzenia że po co protestować i lepiej za robotę się wziąść! Przecież chodzi tu o nasze prawa żeby polski rolnik był traktowany po partnerski i na równych warunkach a nie jak przysłowiowy murzyn. Ja mimo że jestem producentem mleka i moja sytuacja na dzień dzisiejszy jest dobra salidaryzuje się z innymi rolnikami i wybieram się do Warszawy 23.05 wesprzeć kolegów z innych działów rolnych. Mówicie o sporach, zazdrości  między rolnikami a ja wam mówię że w każdej branży tak jest jednak jeśli chodzi o tą sprawę to wszyscy powinni zapomnieć na chwilę  o waśniach i zjednoczyć się ponad podziałami i licznie uczestniczyć w tym proteście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, marekfarmer napisał:

 

,,Lepper,, miał  też  super  hasła  a co z nich wynikło ???  Nic 

Dużo gadał jak był na drogach, będąc ministrem rolnictwa jakoś szału nie robił, coś ala Wałęsa, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Tak to już jest , że wiele się obiecuje , a już niewiele robi . No ale to zupełnie normalne , bo jak by tak robiono wszystko co obiecują , to już by było za dobrze .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062

@Sean jak większość na tym forum. 

Jak widzę to daremny trud kolegi @Szczepanitoo bo zaraz próbują go zdyskredytować różnej maści aktywiści obecnej władzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Nikt nikogo nie dyskryminuje i niczego nie zabrania

@Szczepanitoo

Tylko widziałem i wiem czym skończą się wszelkie stowarzyszenia czy to z Unią czy z ZSRR i kto wtedy tak naprawdę pociąga za sznurki, tym bardziej jak daje jakąś kasę, nic nie ma za darmo.   :)

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199
Czyli co? Siedzimy dalej cicho, nie robimy nic i dajemy się zniszczyć w przeciągu kilku lat? A jak nie zniszczyć to tylko robić, robić, tyrać za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3235

ja tam popieram , i postulaty trafne w 100% . Jeszcze mogły by być w sprawie ziemie od Agencji , bo jako małe gospodarstwa nie mamy  co konkurować zz duzymi co podbijają ziemie , czekalismy tyle lat na ziemie w wiosce  a przyszli nie wiadomo skad i zabrali ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15404

Bo widzisz dla tych 20 ha -, im bambram lepiej tym nam gorzej, bo tylko wszystko im i im, a im więcej mają tym więcej im trzeba i tak w koło aż  się udławi własną chciwością.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3056

wedlug klimatologow to tak do 20 lat zmiany klimatu same nas zniszcza...jeszcze ..nascie lat i pod sieradzem ziemniakow nie bedziecie sadzic, jedynie u nas w poludniowej polsce zostanie warzywnictwo....

mam gdzies stare wydawnictwo- ksiazkowy kalendarz  rolnika z 81 r, raz przegladalem i moja uwage przykula znajoma twarz na zdjeciu- mlody rolnik z zachodniego pomorza ktory niedawno zostal wlascicielem gospodarstwa i w wywiadze ciagle mowil o tanich kredytach dla rolnikow, nnawet o bezzwrotnych- wiec nie piszcie ze leppera stworzyly sluzby specjalne-on zawsze taki byl-nie udalo sie jemu i mu podobnym splacic "czapka gruszek" kredytow i tak powstala samoobrona.

ma ktos dane ile kosztowaly produkty rolne w koncu lat 80 -bo musze zmienic zart i przy pytaniu o ceny np. ziemniakow nie mowic ze tyle ile 20 lat temu a nawet taniej tylko 30 lat........

szczepanito- gdyby wziac pod uwage losy liderow chlopskich od ponad 40 lat-to zaden dobrze nie skonczyl, jeden zginal w niewyjasnionych okolicznoscia, drugi sie zapil , nastepny siedzi za wyludzanie kredytow. lepper tez zakonczyl zywot nagle- zly los czy co ????????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397

 Szczepanito to moi kochani ukończył studia na  SGGW  i  po mojemu to on najmniej zostanie dotknięty  zniszczeniem polskiego rolnictwa .  Nawet już powinien  z takich jak my żyć a on mimo to został na roli i NA RAZIE próbuje "walczyć ze systemem "  . Sam nie wiem czy powinno się takich ludzi podziwiać , czy też nie , bo jak na razie to chłopak prowadzi walkę z wiatrakami . Media  jak na razie to próbują sprawę tylko wyciszyć i to wszystkie media .  Robiły u nas na miejscu reportaże  różni  , ale zbyt niewygodne tematy poruszaliśmy i nigdzie nie może się to przebić . Tylko podejście takie jak Michała Kołodziejczaka może coś dać . Na spokojnie nic się nie wskóra  . Mnie i Szczepanito  w lokalnej telewizji tylko pokazali  i to drobny urywek tego co najbardziej wygodne .  Obaj nigdy do żadnej  partii  nie przynależeliśmy  i chyba tak pozostanie gdyż obaj mamy uczulenie na politykę  .  Ja  jak już ktoś tu zauważył  to bym pluton egzekucyjny  na tych osłów  z sejmu wystawił  . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3056

 to normalka- ja tez wiele razy udzielalem wywiadow-mam to szczescie ze mieszkam w dolinie wisly ,zamiast ogrodzenia mam wal- przy kazdej powodzi czy pozniej przyjezdzaja telewizje,radia i gazety -wywiady zdjecia,programy a potem czasami po latach cos zrobia albo i nie- i w tym zadna wladza i media od 40 lat sie nie zmieniaja.......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1547
Napisano (edytowany)
54 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

Bo widzisz dla tych 20 ha -, im bambram lepiej tym nam gorzej, bo tylko wszystko im i im, a im więcej mają tym więcej im trzeba i tak w koło aż  się udławi własną chciwością.

Mam odmienne zdanie. Wszystko tym co mają mniej.  Bo oni mają ułatwione np. przepisy bo mają np mało pola. Zasiłki im przysługują etc 

Edytowano przez XTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199
Ale chyba mi przyznasz racje, że ci co mają po 800,1000,1500 ha i nie mogą się z tego utrzymać to jest coś nie tak? Druga sprawa, ile osób w sejmie ma połacie ziemii.
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
1 godzinę temu, jacus napisał:

ma ktos dane ile kosztowaly produkty rolne w koncu lat 80 -bo musze zmienic zart i przy pytaniu o ceny np. ziemniakow nie mowic ze tyle ile 20 lat temu a nawet taniej tylko 30 lat........

 

snabywcza.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, jacus napisał:

 to normalka- ja tez wiele razy udzielalem wywiadow-mam to szczescie ze mieszkam w dolinie wisly ,zamiast ogrodzenia mam wal- przy kazdej powodzi czy pozniej przyjezdzaja telewizje,radia i gazety -wywiady zdjecia,programy a potem czasami po latach cos zrobia albo i nie- i w tym zadna wladza i media od 40 lat sie nie zmieniaja.......

Udzielasz wywiadów ? :o Celebryta lokalny , czy rzecznik prasowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram ten protest nie może tak być, że do Polski napływają produkty ze wschodu czyt. ukraina, rosja itd. i zaniża się przez to cenę polskich zbóż. Każdy wie jak nasi sąsiedzi produkują zboże. Po drugie do czego to podobne żeby truskawki i inne produkty przywożone na rynek polski były sprzedawane jako polskie produkty. Przykład chociażby z ostatnich dni z hiszpańską truskawką przesypywaną do opakowań z napisem polski produkt. Z resztą internet huczy od wieści na temat dostaw hiszpańskiej truskawki na giełdę w mazowieckim. Ciągle rosnące koszty środków ochrony roślin, maszyn i nawozów a i oczywiście zapomniałabym o nasionach pszenicy, w tym roku 2100 zł za tonę materiału siewnego! Dlaczego to na skupie mi tyle nie płacą albo chociażby 50 % tego? Może ktoś się tym w końcu zainteresuje dlatego proszę o dopisanie moich postulatów. Pozdrawiam Panie i Panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671
Też płaciłem tyle za materiał, a teraz 15 % to pszenżyto, z żytem no ciul człowieka idzie strzelić. Jak robią materiał to niech nie dodają tego żyta, żeby potem swojego nie siać, to jest jakiś dramat, przy takiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

Wybiera się ktoś z podkarpacia na protest ? Chętnie bym się dołączył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199
Jechać z rodziną, pokazać, że rolnik to normalny człowiek. A nie oni mają przekonanie, że to ciągle wieśniak w gumofilcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Witam wszystkich agromaniaków;
       
      Zastanawiamy się nad stworzeniem oprogramowania dla rolników. Tworzyliśmy już m.in oprogramowanie dla warsztatów mechanicznych.
       
      jestem ciekawy czy obecne programy na rynku spełniają wasze oczekiwania.
       
      Chcielibyśmy stworzyć oprogramowanie którego koszt będzie wynosił do 300 zł, licencja będzie jednorazowa, a aktualizacje będą darmowe. Co istotne program miałby być w wersji online.
       
      Podobnie jak w przypadku programu dla warsztatu chcielibyśmy oprzec się na ścisłej współpracy z odbiorcami programu ( tzn sami proponujecie określone rozwiązania).
       
      I tutaj rodzą się pytania, czy jest taka potrzeba?
       
      jakie funkcje byłyby potrzebne w takim programie?
       
      Jaką cene bylibyście w stanie wydać przy założeniu że opłata jest jednorazowa a licencje uzyskujecie na wieczność.
       
      istotne jest również, czy chcielibyście uczestniczyć współtworzeniu takiego programu, tzn. określii i testowali określone funkcje, itd.
       
      Jednym słowem my chcielibyśmy stworzyć program od postaw Wy musicie określićczy jest taka potrzeba i czy jesteście tym zainteresowani.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Magda_86
      Ankieta głównie dotyczy problemów rolników. Proszę o jej wypełnienie.
       
       
      http://www.ankietka.pl/ankieta/109428/problemy-rolnikow-systemy-wspomagajace-decyzje-w-gospodarstwie-rolniczym.html
       
      Z góry dziękuję za poświęcony czas.
    • Przez maroon
      Słyszeliście o tym pomyśle? http://finanse.wp.pl/kat,104132,title,Rachunek-za-darmowa-wode,wid,15764088,wiadomosc.html Życie w tym kraju zaczyna być coraz bardziej groteskowe i absurdalne
    • Przez Kryroj
      Witam wszystkich agrofotowiczów
       
      Mam pytanie Ostatnio mój tata wraz z sąsiadem interesuje się zrzeszeniem gospodarstw w "spółdzielnię rolniczą" jeśli takie coś istnieje. Chciałbym wiedzieć czy dwa gospodarstwa mogą połączyć się w jedno ? Oraz czy przysługują za to jakieś premie czy coś w tym rodzaju. Jeśli ktoś ma z tym styczność to bardzo proszę o informację
       
      Dziękuję z góry
       
      Marek
    • Przez NHTC56
      Robimy nowy temat, zeby sie już moderator nie czepiał bo denerwujace to jest.
       
      Więc tak jest opcja na strajk 24.02 w Lipnicy i 27.02 koło Łasina...sam jestem z okolic Brodnicy wiec i tu i tu miałbym nie daleko, ale co wy na to aby połączyc siły i większą grupą udac się do Warszawy? Górnicy zawsze potrafią cos zdziałac dla siebie, a to tylko dlatego, ze zawsze sporą ekipą do stolicy zjezdzają do stolicy i się nie cackają, a takie blokowanie ulic jakos szczególnie nic nam nie da po za utratą poparcia i zrozumienia naszej sprawy od reszty narodu stojącego w korkach. Z tego co wiem to dostawcy PiniPolonia byli w czwartek w Warszawie ale jakos nic szczególnego nie zdziałali, po za wysłuchniem ich problemów przez pracownika ministerstwa rolnictwa bo było ich nie zbyt wielu. Co Wy na to? Może by zoragnizowac cos po niedzieli bo nie ma na co czekac...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj