Skocz do zawartości
Magda_86

Ankieta - problemy rolników

Polecane posty

Magda_86    21

Tak!

Jak mam napisane we wstępie ankiety.

Jestem studentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i aktualnie piszę pracę na studia podyplomowe na temat: „Systemy wspomagające decyzje jako jedna z determinantów gospodarki opartej na wiedzy w gospodarstwach rolniczych.” Proszę o wypełnienie poniższej ankiety, która chce zbadać problemy rolników z jakimi napotykają się w prowadzeniu gospodarstwa. Jej celem jest poznanie Państwa opinii i potrzeb odnośnie rozwiązań informatycznych, które przyczynią się do stworzenie jednego specjalistycznego programu komputerowego zarówno dla doradców rolniczych jak i samych rolników. Bardzo proszę o szczere wypełnienie poniższej ankiety. Zapewniam, że badania mają charakter naukowy i są w pełni anonimowe, a uzyskane odpowiedzi posłużą wyłącznie do zestawień statystycznych.

Wiadomość z agroFakt.pl

Magda_86    21

Dzięki wielkie i zapraszam jeszcze do wypełnienia ankiety!!! Potrzebuję jak największą liczbę respondentów :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mosull
      Witam wszystkich.

Szukam osób, z którymi mógłbym przeprowadzić ankiety na temat innowacji w rolnictwie.
      Ankieta jest w miarę krótka i wypełnienie jej nie powinno zająć więcej niż 30 min.
      Badania są prowadzone wspólnie z UR w Krakowie. Oczywiście są one anonimowe.

Jednak są obostrzenia dotyczące grupy docelowej.
      Ankietowani muszą to być osoby korzystające z działania "Ułatwienie startu młodym rolnikom"  w okresie 2007-2014. Czyli każdy kto otrzymał premię lub ma ją otrzymać będzie odpowiednim ankietowanym (osoby z naborów od 2008 do 2014). Dodatkowo muszą to być osoby z Małopolski.

Jeśli by ktoś miał ochotę z Was pomóż mi byłbym ogromnie wdzięczny. Zainteresowane osoby mogą pisać w tym temacie lub do mnie na priv, a ja już wszystko wyjaśnie dokładnie
    • Przez maciejrol
      Witam.

Jestem uzytkownikiem john deere 6630.

1. Przy zmianie kierunku rewersem wciskanie pedalu rozsprzeglania nie jest konieczne, natomiast zmiana polozenia rewersu moze odbyc sie momentalnie z jazdy w przed na jazde w tyl, czy najpierw napolozenie N, a nastepnie w przeciwna strone? Jak najlepiej uzytkowac skrzynie Power Quad plus?

2 Czy z powodu zdyt duzych wychelen przedniej osi tls moze dojsc do uszkodzenia?

3 Przy obrotach okolo 1600 slychac dziwny dzwiek w okolicy przyrzadow sterowniczych. Jakby syczenie czy szumienie.

Prosze o pomoc i informowanie o mankamentach john deere 6x30

Pozdrawiam

• Przez MarcinNejtar
      Witam Państwa.
      Jestem studentem III roku finansów i właśnie zbieram materiał do pracy licencjackiej dotyczącej firm i działających w branży międzynarodowych przelewów pieniężnych i ich obecności w świadomości konsumentów. W tym celu przygotowałem krótką ankietę, jej wypełnienie nie powinno zająć 5 minut.
      Bardzo proszę o pomoc i jej wypełnienie, gdyż jest to dla mnie naprawdę ważna sprawa.
      Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
      Link do ankiety: http://branza-miedzynarodowych-przelewow-pienieznych.badanie.net/
    • Przez radeon
      Witajcie

Jestem studentem trzeciego roku i przygotowuję pracę dyplomową związaną z wykorzystaniem programów, aplikacji bądź stron internetowych ułatwiających zarządzanie gospodarstwem rolnym, dlatego też przeprowadzam badania na ten temat. W związku tym bardzo zachęcam do wypełnienia kilkuminutowej, anonimowej ankiety.

http://goo.gl/forms/OiVC0p9eyF

Z góry dziękuję za okazaną pomoc i czas
      Osobom zainteresowanym chętnie udostępnię wyniki.

Pozdrawiam,
      Radek
    • Przez krzycho88
      Witam.
      Przymierzam się do kupna takiego valmecika, ma on uszkodzony wałek wom gdy próbowałem włączyc to straszne zgrzyty było słychać i jeden z wałków (chyba ten 1000obr.) blokował się. Warto pchać się w taki ciągnik ?
      To że wyje podczas jazdy to normalne w nich ?
      Mieliście jakieś awarie w nich ?
      Jak wygląda sprawa mtg w silnikach SISU ? chodzi mi o żywotność 
      Wiem że mało kto posiada takie ciągniki ale prosiłbym o jakąs pomoc.
      Z góry dzięki i pozdrawiam