ktomek154

skup zboża handel zbożem. Jak zacząć

Polecane posty

ktomek154    5
wydatek rzędu nowego wilgotnosciomierza. opłacalna inwestycja na pewno. Jakie marki silosów lejowych polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

ja nie mam silosow to ci nie polece . u nas zboze trzymamy w budynkach stodoła i obora po krowach przerobiona na magazyn i tak sie skladuje zboze . i zycze ci powodzenia w otwarciu tego skupu i z ciekawosci jak ruszysz z tym daj znac jak ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktomek154    5

plany i może wylanie fundamentów w tym roku uda się zrobić

 

Jakie silosy lejowe polecacie? chodzi mi o producentów

 

orientuje się ktoś jak wygląda formalna strona kupowania zboża od rolników prowadząc własne gospodarstwo i nie mając zwierząt (kupno nie w celu zrobienia paszy tylko dalszej odsprzedaży)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel_6003    0

Witam

Pisze tutaj z takim zapytaniem, jak myślicie jak i ile zarabia skup zboza, czy skup wywozi zboza do portów i do młynów ? Jezeli tak to jak zarabia jak w portach i mlynach jest prawie taka sama cena jak na skupie. 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żyjesz? Jak idzie robota?


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wypoczywa na wczasach takie zarobki, drinki w obu rękach nie ma czasu odpisać 😂


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sitira    0

Do projektu i budowy polecam firmę SITIRA . 

Działa w całej Polsce , ma wiele inwestycji zakończonych sukcesem .

Ściśle współpracuje z RIELA Polska .

Jak chcesz to zadzwoń 789569869 , przyjadą , zobaczą i na pewno pomogą .

To nr. do przedstawiciela 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1377
      siemanko. Stosował ktoś ten nawóz dolistny? Jaką cena i jakie efekty po zastosowaniu? A może ktoś poleci inny nawóz ? Kazda opinia mile widziana. Pozdrawiam😃 
    • Przez Darozioom
      Witam wszystkich forumowiczów
      Główną działalnością mojego gospodarstwa jest produkcja warzyw. Moimi największymi odbiorcami są 2 Domy Pomocy społecznej położone niedaleko mojej miejscowości. Ostatnio zauważyłem też że kupują one bardzo duże ilości tuszek drobiowych, oraz jajek dla swoich podopiecznych. W mojej głowie narodził się pomysł zagospodarowania budynków na mojej posesji które kiedyś były wykorzystywane do produkcji zwierzęcej, jednak od wielu lat pełnią rolę magazynów na złom, i różne inne niepotrzebne rzeczy. Jeśli chodzi o sprzedaż warzyw to od tego sezonu zamierzam sporą część mojej produkcji obierać i pakować próżniowo dzięki czemu do odbiorcy będzie docierał gotowy produkt. W analogiczny sposób chciałbym zrobić z tuszkami kurczaków.
      Bardzo proszę forumowiczów o podpowiedź czy jako gospodarstwo mogę sprzedawać produkty do stołówek, restauracji, sklepów?
       
    • Przez Bitels96
      Witam , chciałbym się spytać czy ktoś z was sprzedawał bydła dla Michała Rybaka. Jak z kasą , i ogólnie jakie opinie.
      z góry dzięki za odpowiedzi 
    • Przez MafiaRuszkowo
      Witam. Mam zamiar zastosować 1l plonvitu + 15 kg mocznika na hektar w jęczmieniu jarmy(faza końca krzewienia). Co sądzicie o takiej mieszance ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj