Bitels96

Skup Bydła Michał Rybak

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bitels96    0

Witam , chciałbym się spytać czy ktoś z was sprzedawał bydła dla Michała Rybaka. Jak z kasą , i ogólnie jakie opinie.

z góry dzięki za odpowiedzi 

krzysio22    469

Pieniądze zawsze w terminie, nawet i na 2-3 dzień jak poprosisz, cena też dobra, sam w sobie człowiek w porządku :)

danielhaker    1961

Również polecam. Dobre ceny, pieniądze zawsze w terminie i przede wszystkim nie zrzędzi- jak to wielu ma w zwyczaju. Lubię z nim handlować, bo daje rozsądne ceny i nie targuje się długo. Oddaję mu od 1,5 roku

2 lata temu był u mnie handlarz, który 30gr podnosił 6 razy. Co doszedł do bramy, to się wracał i poprawiał po 5gr ¬¬

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelol111    970

O nim też krążą różne historie więc panowie sceptyczni bądźcie i przede wszystkim waga na podwórku musi być. 

• Thanks 1

romualdR    10

Z kasą bez problemów, cena ok. Ja już sobie nim głowy nie zawracam, bo nie mam własnej wagi.

Bitels96    0

A ma ktoś może numery telefoniczne do Rybaka ?? bo mam tylko ten 696 134 432 

R3mik10520    58
Napisano (edytowany)
Dnia 27.02.2019 o 20:11, KrystianKuliski napisał:

Ale rybak uszukuje na wadze więc nie polecam 

Skąd wiesz? Masz swoją wagę? Handlowaliśmy z nim kilka lat, za Hf'y po 700kg dostawaliśmy po 8zł/kg i 6% potrącenia, pieniądze po 2 dniach na koncie, nigdy nie mieliśmy o nim złego zdania, po za tym, że długo jechał po byki, ale jak przyjechał nigdy nie marudził ;) 

Edytowano przez R3mik10520

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Przemoooo
      Siema nie wiem czy był temat o tej rasie ale nie znalazłem proszę o odpowiedzi i opinie o tej rasie jakieś zdjęcia itp pozdrawiam.
    • Przez Filipson
      Witam. Mam zamiar przerobić garaż na oborę dla opasów i potrzebuję Państwa pomocy jak byłoby najkorzystniej wykorzystać posiadane pomieszczenia. Na chwilę obecną posiadam 17 sztuk byków oraz 4 sztuki jałówek - wszystkie mają około 10-11 miesięcy. W najbliższym czasie zamierzam dokupić około 10 sztuk młodych cielaków (miesięcznych). Dobrze byłoby gdyby udało się wplanować 2,5-3 metrowy korytarz. 
      Załączyłem szkic garażu wraz z jego wymiarami wewnętrznymi.  Na kolor ciemnoczerwony zaznaczyłem drzwi które mają niecałe 4 metry szerokości. Wysokość garażu to 3 metry. Ściana wewnątrz budynku może być zburzona gdy będzie to konieczne. 

• Przez Ziks
      Witam, czy ktoś wie gdzie bym mógł sprzedać króliki w kujawsko-pomorskim.
    • Przez Grszymkowiak123
      Witam. Planuje powiększyć produkcje kalafiorów i brokuł do 5 ha a związku z tym poszukuje dobrego skupu warzyw we Wielkopolsce lub dolnośląskie z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam. 
    • Przez pynia93
      Co zrobić z foliami (odpady po kiszonkach, balotach, worki po paszy, siatki po słomie) w Kujawsko-Pomorskim? Mam kilkanaście ton tego surowca i nie mam pojęcia w jaki sposób się go pozbyć. Wszystkie folie trzymamy pod chmurką związku z czym są brudne i wymieszane. Jest jakieś miejsce w rejonie województwa kujawsko-pomorskiego, które zbiera folię odpadową rolniczą, również brudną?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj