Polecane posty

Witam jak w temacie , posiadam przyczepę Mengele law 360 na podajniku łańcuchowym i przy delikatnie szybszej jeździe podczas zbioru przeskakuje sprzęgło w wałku WOM zbiór jest bardzo wolny  co za tym idzie słabo pocięta trawa, moje pytanie brzmi ile Nm jest wskazane dla tej przyczepy?Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam! Potrzebuje walka do przyczepy samozbierajàcej LW 370 , jak mi wiadomo te przyczepy sa podobne do siebie, czy kolega moze mi podpowiedziec jaką długośc walka potrzebna, i czy ze sprzęglem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ze sprzęgłem ale prawdopodobnie jest za słabe , wałek po złożeniu ma 110cm ale może być dłuższy bo u mnie dużo się wysuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jaką sile masz na tym sprzegle na wałku? Czy 140cm starczy? I sila na sprzègle 1000Nm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zadzwon do ROLMEX  793 350 470. TAM jest czlowiek z wiedzą na temat dopasowania walka do maszyny i sie dowiesz wszystkiego! Ja zadzwonilem i juz mi powiedział co i jak w tym temacie! Sila sprzegla na walku 1700Nm

Mi polecił walek ze sprzeglem zrywalnym 160cm  ze sprzęglem zrywalnym, przyczym wazne jest jesli posiadasz rotor, noźe to moze trzeba z inna siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie mam rotora, jest łancuch z listwami , model LW 370 , jest jeden rząd noźy u góry, a dolnego rzędu nie ma! Bede nia zbierał suchy materiał, lub dobrze podsuszony i nie zalezy mi na rozdrobnieniu, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dużą tą sile Ci podał, dla porównania john deere 6620 se mierzony na wom uzyskuje w serii 120km i 736 Nm, więc ta przyczepę wałkiem 1700 Nm to mozna realnie rozerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niewiem juz sam , moze masz racje, ogladalem walki na alegro i z taka sila nawet nie ma wałka! Moze cos mu sie popaprało  ale nic , jak bede zamawial walek bede dzwoniĺ jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pulek227
      Witam
      Mam taki problem w ruskim że przy włączonym walki wom bez obciążenia działa A podczas obciążenia zaczyna zgrzytac i dźwignią próbuje wrócić do położenia włączonego wałka wom. Jak przytrzymaj ręka wajche zalaczania wom to działa i nie zgrzyta. Jaką może być przyczyną?
    • Przez Mateusz32134
      Witam Planuje kupić 30 mamek limousine i chciałbym sie dowiedzieć ile potrzeba mi kukurydzy (ha) przed kukurydzą siane by było żyto na kiszonkę do tego dochodzą wysłodki mokre około  2 tirów , przy oborze dysponuje około 70 arami pastwiska więc trzeba by było je dokarmiać w dzień. Dziękuje orz prosze o pomoc 
    • Przez ugly00
      WITAM. Obserwuję ostatnio przyczepy samozaładowcze do kostek słomy typu BALLENAUTOMAT. Obejrzałem sporo filmików na YOU TUBE ale na żadnym nie zauważyłem jak maszyna zachowuje się w terenie pagówrkowatym (na każdym filmie pole równe jak stół) , czy mechanizm podbierający jest aktywny na nierównościach. Czy ma ktoś może taką maszynę i może się wypowiedzieć.
    • Przez artur04c
      Witam, Mam Claasa Airiona 640 i zauważyłem ze sam z siebie kręci się wałek odbioru mocy z tyłu choć jest wyłączony, jak go zahamuje to niby stoi ale po czasie lub po ponownym uruchomieniu silnika znów się kręci. Sytuacja jest wredna bo jak jadę z opryskiwaczem to mi zaczyna wałek kręcić i podczas transportu wiadomo co sie dzieje. Jakieś porady ? 
    • Przez asus921
      Witam
      Jest kilka tematow na temat przerobki WOM na szeroka i waska tasme, tylko nie do konca jest to moim zdaniem wytlumaczone.
      W sklepach te normalne bebny raz maja opis 44mm, a raz 46mm, tez to dziwne, ze co sklep to inny wymiar. 2x 46mm = 92mm czyli te nowsze bebny 56mm + 36mm powinny pasowac, a w innych sklepach znowu te standardowe bebny opisuja, ze maja 44mm czyli gdzies nam zginely 4mm na calosci. 
      Moje pytanie, czy napewno bez problemu do starszego womu wejda dwa bebny 56mm + 36mm ?
      Drugie pytanie, ktos pisal, ze jeden z bebnow mozna stoczyc bez problemu na te 36mm, prawda? Bo ten hamujacy to jest razem z tymi satelitami jako jedna czesc, tak? Niczym sie nie rozni ?
      Trzecie pytanie, czy cos oprocz bebnow i tasm musze kupic? Jedni pisali, ze tylko to, drudzy, ze te jarzmo wom z satelitami tez trzeba kupic. 
      Czwarte pytanie, Czy jest w ogole sens to przerabiac czy ktos poleci innny patent, np. nacinanie bebna czy cos innego. A moze jakos te powierzchnie lekko "podrapac" zeby byla bardziej chropowata, a nie gladka.
      Sytuacja wyglada tak, ze odkad chodzi z prasa pasowa, najpierw byly podciagane tasmy i to chyba jeszcze oryginalne, troche pochodzilo i poslizg, pozniej zamowilem nowe tasmy i dlugo nie pochodzilo i teraz juz dwa razy bylo podciagane i jest naprawde zle...
      Poratuje ktos madrym sposobem jak ten WOM przywrocic do zywych, bo na ciagnik nie mozna narzekac, ale ten WOM i prasowanie to wiecej stresu niz to warte i juz ktorys raz musze usluge szybko zalatwiac, bo ciagnik nie zrobi roboty.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj