Freek

Oszust!!! Maxii Roll Mirosław Pytliński. Poszukuje oszukanych

Polecane posty

wiesiek63zmc    1049

Panowie o czym mowa, każde urządzenie nowe w UE na które jest wystawiona faktura lub paragon ma 2 lata gwarancji .Ja jako nabywca nie muszę znać cen danego towaru innych marek kupując zawieram umowę że urządzenie jest zgodne z opisem czy jakąś specyfikacją ,a tam na pewno producent nie pisze że sprzedaje lipe ale tanio Może ten produkt robią pasjonaci majsterkowania i nie liczą robocizny i stąd cena.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
49 minut temu, witejus napisał:

myślisz paweł885 że za 2 złote to jest czekolada? to jest wyrób czekoladopodobny , tak tur za 10700 to wyrób ,,turo podobny"

Mylisz się, za 2 zł kupisz normalną czekoladę niemarkową o składzie podobnym do markowych.... Piwo z małego lokalnego browaru będzie tańsze i lepsze niż koncernowy sikacz reklamowany wszędzie gdzie się da i sponsorujący co się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

Dlatego klient musi wymagać od rynku dobrego produktu , a nie godzić się z tym że tanio to tylko bubel który należy wyrzucić i pogodzić się ze stratą kasy . Producent bubli ma wypaść z rynku , a nie cieszyć się że kogoś zładował w trąbę .

bredzisz i tyle.a czy nie ma dobrych produktow?jest pelno tylko 80 %ludzi to durnie co  nie mysl tylko widza niska cene i kupuja.NIE MYSLA!!!.NIGDY NIE WYPADNA PRODUCENCI BUBLI PONIEWAZ ZAWSZE BEDA NA BUBLE KLIJENCI.TAK WYGLADA GOSPODARKA SWIATOWA I TAK CHINY ROBIA SIE POTEGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wszystko masz markowe i z najwyższej półki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, szmergiel napisał:

nie. ale za pol ceny rynkowej nie kupuje gowna

To według twojej oceny do jakiej grupy byś się zaliczył ? No i jak taki niemarkowy produkt by nie działał zaraz za drzwiami np sklepu , to po prostu wyrzucasz do kosza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1979    1

Odnośnie tego ładowacza to doby jest ale może do ładowania trocin. Kolega się połaszczył to nawet nie załadował TIRa obornika i zaczęło pękać i giąć się a że mieszka blisko to zaraz mu odwieźli i z tego co pamiętam to chyba całej kasy im nie oddał bo coś tam zaczął ściemniać. A że zaraz były "Bednary" to pojechali i kupili jakiś markowy i skończyły się problemy. Kuzyn tez się połaszczył i chyba ze trzy lata pracowali co jakiś czas coś tam spawali w spawali aż w końcu kupili AGRIMET i od tego czasu nie wiedzą co to są problemy z ładowaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Nie wiem ja kupiłem agregat talerzowy z niższej półki cenowej /Strumyk/ i jestem bardzo usytysfakcjonowany nie znaczy jak jest tanie to ma być szmelc

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

To według twojej oceny do jakiej grupy byś się zaliczył ? No i jak taki niemarkowy produkt by nie działał zaraz za drzwiami np sklepu , to po prostu wyrzucasz do kosza ?

ty to naprawde malo kapujesz.myslisz ze swiat jest czarno-bialy,ano nie jest szary .myslisz ze jest tylko markowy drogi i niemarkowy tani i a piszesz do mnie jakbym negowal zakup niemarkowych produktow.nigdy takiej rzeczy nie napisalem.roznica jest taka ze wsrod niemarkowych sa najtansze buble niewarte grosza i o nich mowie a ze ludzie tylko na cene patrza to efekty sa. przyklad tura ; gowno=10000 ,jako taki ze bedzie pracowal i nie bedzie hec z nim 15-17,markowy z atestami homoloagacjam i i h*j wie czym 25-30. wiec kto kaze kupowac za 30 jak jest za 15? ale duren nie mysli i kupi za 10 i nazeka. drugi i ostatni przyklad buty,oryginal adik  250-300,normalny dobry but 100 i jest gowno za 35 ktore 2 dni wytrzymuje i czy zeby miec dobre buty trzeba wydac 300zl? ano nie ale trzeba myslec  bo wystarczy 100 ale jak sie mysli ze jest sie cwanym bo za 30 mozna szpanowac to po 2 dniach boso napierdalac i nie nazekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobra . Winny jest ten co kupił bubel . Wszyscy wiedzą że złodziej jest niewinny tylko ten który dał się okraść . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    858
23 minuty temu, szmergiel napisał:

ty to naprawde malo kapujesz.myslisz ze swiat jest czarno-bialy,ano nie jest szary .myslisz ze jest tylko markowy drogi i niemarkowy tani i a piszesz do mnie jakbym negowal zakup niemarkowych produktow.nigdy takiej rzeczy nie napisalem.roznica jest taka ze wsrod niemarkowych sa najtansze buble niewarte grosza i o nich mowie a ze ludzie tylko na cene patrza to efekty sa. przyklad tura ; gowno=10000 ,jako taki ze bedzie pracowal i nie bedzie hec z nim 15-17,markowy z atestami homoloagacjam i i h*j wie czym 25-30. wiec kto kaze kupowac za 30 jak jest za 15? ale duren nie mysli i kupi za 10 i nazeka. drugi i ostatni przyklad buty,oryginal adik  250-300,normalny dobry but 100 i jest gowno za 35 ktore 2 dni wytrzymuje i czy zeby miec dobre buty trzeba wydac 300zl? ano nie ale trzeba myslec  bo wystarczy 100 ale jak sie mysli ze jest sie cwanym bo za 30 mozna szpanowac to po 2 dniach boso napierdalac i nie nazekac

Większego ,,durnia,, nie widziałem. Nawet najgorszy i najtańszy sprzęt ma działać a nie jak w tym przypadku dzojstik wrzucony do kabiny mocowania pękają jeszcze przed użyciem. Pewnie rodzinka montowała i dlatego tak broni oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, szmergiel napisał:

dokladnie tak jak piszesz ,mozesz zrobic z drewna i cenic np 4 i tylko debil kupi od ciebie za 4 zdrewna skoro normalniy ok 15.madrzejszy od malpy usmiechnie sie na widok ladowacza z drewan za 4  bo WIE!!!! ile jest warty sprzet pelnowartosciowy a tylko DEBIL kupi drewniany i bedzie chcial zeby byl sprawny.

a ty bys wymagal zeby za 3tys z drewna byl ok?

Jeśli producent zapewnia,ze ten za 3 z drewna pracuje tak samo i jest tak samo wytrzymały jak metalowy metal fach, stoll itp to kupuję ten drewniany, a jeśli się okaże oszustem to ma zwrócić pieniądze. Chyba proste,nie chodzi o wiarę czy  inteligencję kupującego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freek    4

Niezgodność towaru z opisem co mamy zawsze sobie dawać w kasze dmuchać czy kupisz za 10tyś czy za 100tyś to też powiecie że można było kupić za 102tyś i był by ideał. My jako rolnicy często i gęsto jesteśmy wykorzystywani w taki sposób trzeba temu zapobiegać nawet takimi postami. 

Najlepiej jak większość stwierdzić że za te pieniądze ma być taka chałtura i okej zostawić sprawę ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18
17 godzin temu, zetorki12 napisał:

Dobra . Winny jest ten co kupił bubel . Wszyscy wiedzą że złodziej jest niewinny tylko ten który dał się okraść . :ph34r:

Typowe podejście kapitalisty a zwłaszcza podejście takie było byłych rządzących  PO chodź tera nie jest lepiej.

Mam propozycje panowie dzwonimy do pana P o ładowacz i pytamy co i jak a potem mówimy jak jest obsmarowany w necie Zara naprawi to co zpierdzielił kto zemną pomoże koledze?

Napisz kolego czy udało ci się coś wskórać?B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tur kosztuje 10 tys. To na czymś musieli oszczędzić. Widać to gołym okiem... Może prędzej złapać luzy na sworzniach, rdzewieć, po paru latach nawet gdzie nie gdzie trzeba podspawać wzmocnić,ale nie takie cyrki jak u kolegi że nawet belki słomy nie przywiózł.  

A ten szmergiel to jakiś chory skrzywdzony człowiek, "poznasz głupiego po gadce jego "..

Szmergiel,bili Cię w szkole czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    712

Nie rozumiem waszego toku myślenia - co, kogo interesuje ile kosztował? Jaki ma to w ogóle znaczenie? Kupił towar, zapłacił i nie otrzymał zgodnego z umową.

Nie pisz na forum tylko idź do radcy prawnego lub https://uokik.gov.pl/rzecznicy.php.

Musicie zrozumieć, że cena nie ma nic do umowy, jest to sprawa czysto umowna i nie można zakładać niezgodności z umową tylko dlatego, że coś jest tańsze.

Na czym oszczędzili, dlaczego sprzedali taniej, nie ma to żadnego znaczenia w świetle prawa.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

Własnie tanie to nie znaczy że szmelc jak drogie to się placi za markę ale jakośc może  być marna

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freek    4

Ostatecznie zabrał przyznał się że przymierzał na 54 nie 14  temu był za wąski. Kupiłem używany ładowacz i myślę że to jest najlepsze wyjście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja Wam napisze, 7 lat temu super tur kosztował około 17-20 tyś. Dziś kosztuje drugie tyle ten sam tur. Kto kogo robi w ch... ..... unia prowizorycznie "dając" pieniądze rolnikom na zakup maszyn, firmy produkcyjne gdy zauważyły zainteresowanie swoim towarem podniosły ceny, nie od razu ale po woli żeby chłopkowi gacie  z przerażenia nie spadły. Gdzieś już pisałem, oferta siewnika u tego samego dilera i identycznych parametrach i wyposażeniu wzrosła o 5 tyś zł w ciągu 3 miesięcy. Gdy spytałem czemu taka podwyżka to powiedział że rynek się nakręca każdy zarabia lepiej i my rolnicy dostajemy na to pieniążki. 

Do sedna, wykonanie tura b. dobrego jakościowo nie jest wiele droższe od słabo wykonanego. Ale technika z jaką jest zrobiony czyli spawy zgrzewy i powtarzalność produkcji, oraz inżynier który obliczył wszystkie parametry  pozostawiają wiele do życzenia w przypadku tego taniego. Takie czasy że za naklejkę się płaci, bo to pod nakleją jest robione wg projektu i właściciel firmy za to narzuca sobie 300% ceny taniego dziadostwa co jak widać przynosi efekty. JD jest drogi ale solidny wielu rolników go kupuje, Ursus tani i ludzie boją sie go kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paupio10    0

Dzień dobry , 

Jestem również osobą poszkodowaną przez tego Pana z firmy Maxii Roll, sprawa jest świeża w której uczestniczy również policja. Prosilibyśmy o kontakt na numer 782999355.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj