News
johny22

poszukuje usługi siewu buraka cukrowego

Polecane posty

johny22    3
Napisano (edytowany)

Witam, 

poszukuje usługi siewu buraka cukrowego z systemem GPS i rozłączaniem sekcji, Powiat Krotoszyn Gostyń 

Edytowano przez johny22

johny22    3

to też zależy od pola jak jest typowa bryła kwadra prostokąt to wyjdzie ok ale przy dużych klinach bardzo duża oszczędność w siewie no i później jednak jak by nie patrzeć estetyka i porządek na polu całkiem inna prezentacja 

Wiadomość z agroFakt.pl

johny22    3

powiem tak nie pytałem, ale siali kilka lat z rzędu i nic nie wspominali gdzie ja w sumie też nie pytałem 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez john1
      Poszukuje dobrego mechanika od mf moj mf 3060 okolice ostroleka łomza szczytno z góry dziekuje
    • Przez kamil5421
      witam . poszukuje tabeli wysiewu do siewnika do trawy vredo 2 m . chce wysiac np 4 kg koniczyny . ale noe mam zadnej tabeli wysiewu. z gory dziekuje.
    • Przez TomaszStach
      Witam. Mam takie pytanie na szybkości. Nigdzie nie ma na ten temat informacji. Po ilu dniach po oprysku na chwasty dwuliścienne (goltix) mogę opryskać na chwasty jednoliścienne (perenal)? 
    • Przez traktorzystaJakub7211
      posiadam MDW Fortschritt e514 z 91r mam go 3 lata, wcześniej miałem claas compact 30. fortschritt niestety już bardzo wyslozony, wiem ze wszystko da się naprawić tylko pytanie jaki sens inwestować jak za parę lat nikt tego nie będzie chciał kupić. Biorę pod uwagę claas dominator od 76 w zwyż max 106, new holland 8060, 8070, 8080, W ostateczności jeszcze bizon z056 i z058 lecz to naprawdę ostateczność gdyż wiadomo jsk do tego z jakością częścią zamiennych. Wolał bym konkretne opinie, a nie dzieci których ojciec posiada zo56 remontuje co 2 dni ale tylko bizon bo Polska moc...
    • Przez JDr8
      wiecej info priv 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.