Skocz do zawartości
News
johny22

poszukuje usługi siewu buraka cukrowego

Polecane posty

johny22    3
Napisano (edytowany)

Witam, 

poszukuje usługi siewu buraka cukrowego z systemem GPS i rozłączaniem sekcji, Powiat Krotoszyn Gostyń 

Edytowano przez johny22

lukasz0920    256
Coraz popularniejszy taki siew, u mnie w okolicy też tak sieją

johny22    3

to też zależy od pola jak jest typowa bryła kwadra prostokąt to wyjdzie ok ale przy dużych klinach bardzo duża oszczędność w siewie no i później jednak jak by nie patrzeć estetyka i porządek na polu całkiem inna prezentacja 

Wiadomość z agroFakt.pl

johny22    3

powiem tak nie pytałem, ale siali kilka lat z rzędu i nic nie wspominali gdzie ja w sumie też nie pytałem 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Cukier_mistrzu
      Witam . Poszukuje do kupna Bizona Rekorda na podzespołach New Hollanda . Rozważe wszystkie propozycje
      Czekam i mam nadzieje że coś wpadnie
      Kontakt na priv.

• Przez ENDRIUROL
      Potrzebuje GPS do pomiaru pol.
      Czy pojawilo sie cos lepszego od tego garmina etrex 10? potrzebuje  dla siebie takie urzadzenie- zmierzyc dzialke, (fragment pola, wyznaczyc odpowiednia powierzchnie) oraz dobrze by bylo zeby pokazywal predkosc jazdy (do 15km/h wystarczy w zupelnosci) nic drogiego a wystarczajacego. prosze o podpowiedzi
    • Przez ursusomania
      poszukuje czesci do przyczepy krone 6000 turbo moze ktos wie gdzie dostane. dzwoniłem do serwisu to sie za głowe złapałem takie ceny.
    • Przez Freek
      Witam poszukuje osób oszukanych przez tą firmę może ktoś się znajdzie wiem że na pewno nie jestem sam. Chce odzyskać swoje pieniądze bo ten tur to porażka liczyłem się z tym że to nie będzie cudo ale bez przesady. Tur został na ciągnik dosłownie powieszony strach go używać a wgl to nawet się nie da, nic nie podłączone joystick wrzucony do kabiny tur cały chodzi śruby sworznie luźne. Prawdopodobnie przy próbie użycia poważnie uszkodzę ciągnik. Panowie wraz z szefem uciekli z montażu zostawiając mnie z tym szrotem. Liczę na was razem coś zdziałamy. Zamieszczam link do tego bubla. 
      https://www.olx.pl/oferta/tur-5-ladowacz-nowy-ursus-zetor-mtz-new-holland-CID757-ID8HqDR.html#85cd672596
    • Przez Belaruss820
      WItam. Kupię wielorak do buraków. Województwo lubelskie najlepiej ale rozważę każdą propozycję.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.